גריי אווז בר-חדש-יורק-עיצוב-לבן-כחול

גריי אווז בר מברך אותך. ברים לילה עכשוויים אינם הברים שאנו מכירים מהעבר. ובר האווז הארוז המזמין נמצא כאן בבריסל כדי להוכיח לך את הטענה הזו. אם אתם רחוקים מהעיר הבלגית, אין שום דבר רע בטיול וירטואלי דרכה ולהציץ בטרנדים החדשים של עיצוב פנים הבר. תתפלאו.

גריי אווז בר – רעיון מיוחד לעיצוב פנים

גריי אווז בר-תאילנד-תאורה עקיפה

יש משהו מאוד ספציפי ברעיון עיצוב הפנים מאחורי בר האווז גריי. הבר הבלגי הוא פרסומת מצוינת לוודקה פופולרית. הסימן המסחרי למעשה זהה לשם הבר. המעצבים בסטודיו Puresang Design יצרו את Gray Goose Bar בזכות ההשראה של מותג הוודקה הפופולרי והתוצאה מדהימה יותר.

Gray Goose Bar – לטבול במעמקים הכחולים למשקה

שלט זכוכית של תא הטייס של גריי אווז בר

בר האווז גריי משלב את העומק הכחול, הניצוצות המוזהבים והצורות הבלתי סדירות הלבנות בתערובת מושלמת, וכתוצאה מכך אווירה מושלמת לבר לילה. קירות הבר כחולים עם אריחי מראה משולשים והעיטורים החשובים ביותר כאן הם בקבוקי הוודקה, מסודרים כמו בבית המרקחת. התאורה הכללית בבר מדגישה את הבקבוקים ומשימת התאורה מדגישה את הרהיטים הלא סדירים המוצבים למבקרים.

Gray Goose Bar – תוספות משקה מיוחדות עם אווזי כסף

גריי אווז בר-משקאות תוספי כסף

אם נסתכל על הריהוט ב- Gray Goose Bar, מלבד היותו מוזר, לא סדיר, הייטק במיוחד ומינימליסטי, הוא גם לגמרי לא אופייני לעיצוב פנים בר. שולחן הישיבות העצום והלבן משיש, שולחן האוכל הקטן מפלסטיק וכסאות הבר האקסצנטריים עם צורות אוונגרדיות מביאים מקוריות מוזרה לבר הלילה הזה..

הרעיון לעיצוב הפנים ב- Grey Goose Bar יוצר אשליה שהמקום מחולק לשני אזורים – אחד לבן ואחד כחול. למעשה, מערכת התאורה היא שיוצרת את האשליה הזו כאילו כל החלל מורכב משני סלונים נוספים. מיצב האור המסולסל למעלה מסמל את הכאוס, המודגש גם עם הרהיטים יוצאי הדופן.

גריי אווז בר – סטודיו פרסום, בית, ומקום סודי לפרשיות

בר אווז אפור-בחוץ-זמני-לבן-כחול

לא ניתן לתאר את האווירה שנוצרת בבר האווז האפור בהגדרה ברורה. העניין הוא שמעצבי מקום הבילוי הציבורי הזה מעלים רעיונות שונים על ידי הכנסת סמלים ומוטיבים שונים לחלוטין בסביבה תוך התחשבות ברעיון המרכזי – קידום הוודקה. התוצאה היא האווירה יוצאת הדופן שיכולה להיחשב ליצירת מופת אמיתית בעולם הרעיונות המודרניים לעיצוב ברים לילה.

בר עם עיצוב פנים עוצר נשימה

בר עיצוב ברוססל

גריי אווז בר הוא מקום קסום עם רעיון חשוב, אך גם בית למבקר הקבוע. התאורה האניגמטית והעיטורים יוצאי הדופן מזכירים מקום אופייני לרומן סודי מהסרטים הישנים.

תאורה קסומה עם אורות כבולים במבנה גיאומטרי

כחול-עמוק-זהב-ניצוץ-תאורה

תאורה עקיפה מציבה את המבטאים באור הזרקורים 

עיצוב פנים של בר אווז

פנים מודרני אפקטיבי בלבן וכחול

מדהים-לילה-בר-בלגיה

גריי אווז – משקה ייחודי כמו הפנים 

אפור-אווז-בר-מרתק-עיצוב פנים

משטחים ומחזירי ניגודיות בונים את הפנים

גריי-אווז-בר-אווירה קסומה

קונספט החדר בהתאם למותג ‘אווז אפור ‘

פרסום-עיצוב-סטודיו-וודקה-פרסום

הציגו מוצר עם סגנון ומעמד והכניסו אותו לאור הזרקורים 

תאורת בר קסמים