חומר משטח מוצק-HI-MACS-Doble-Dueto-דירה

סטודיו לעיצוב פנים Cuartopensante מספרד השלימה לאחרונה את דירת דובל דואטו באלבאידה. האדריכלים עיצבו את פנים הדירה בשטח 1,400 מ”ר עם שימוש נרחב בחומר משטח מלא Hi-MACS ®.

חומר משטח מוצק HI-MACS ® עם שימוש רב

דירוג Solid-Surface-Material-HI-MACS-Doble-Dueto

הבעלים רצה דירה שהיא פונקציונלית ואישיותית כאחד. תפקידיו כאיש עסקים וכאיש משפחה היו נקודת המוצא לפרויקט. הבעלים מבלה חלק גדול מזמנו בנסיעות, ולכן הוא זקוק לדירה בעלת אופי מיוחד: נווה מדבר השומר על היבטים כגון נוחות ונעימות..

יחידת קיר עשויה מחומר משטח מוצק HI-MACS ®

Doble-Dueto-דירה-פינת אוכל-פינה תלויה-מנורה-זהב

דירת דובל דואטו זו, בהשראת העיר, משלבת ארבעה צבעים עיקריים: עלה זהב, אלון, לבן ושחור. מבלי לאבד את המטרה, העיצוב היה בהשראת רגשות הבעלים. שחור ולבן שימשו לאלמנטים בסיסיים של רהיטים ולאחר מכן הושלמו בפשטות העץ ובעושר גווני הזהב..

Doble-Dueto-appartement-Cuartopensante-Spain

יש חומר אחד שבולט בגלל ההיבטים האסתטיים והאיכות שלו – חומר השטח המוצק HI -MACS ®, אשר היה בשימוש בחלקים גדולים של הבית. החל ממשטח העבודה במטבח וכמה חיפויים ועד אלמנטים שונים בחדר האמבטיה. לדעתו של מנהל הפרויקט, לחומר זה מספר יתרונות, ביניהם הניקיון הטהור של האבן האקרילית, תכונותיו הטכניות והסיכוי לעבוד בעובי של 9 מילימטרים..

חומר משטח מוצק-HI-MACS-משטחי מטבח

ריהוט מפריד בין חדר האוכל לסלון, המכיל שולחן גדול ושישה כיסאות מעור שחור, כמו גם מנורה גדולה מכוסה עלה זהב.

חיפוי קיר למטבח-אלון

הלבן שולט במטבח, עם הדגשות צבע והתקנות בהירות באחד הקירות הצדדיים, כמו גם חיפוי עץ אלון היוצר המשכיות עם הריצוף..

אזורי המגורים בדירת Doble Dueto מקיימים יחסי נזילות. הוכחה לכך היא העץ שמאחורי ארבע קירות זכוכית. הזכוכית היא מפריד ויזואלי ומכילה גזע של עץ זית בן מאות שנים.

מטבח מושך את העין

חדר השינה מכיל מיטה עם בניית חופה דמוי עץ אלון במרכז החדר. חדר ההלבשה מופרד מחדר השינה על ידי חדר אמבטיה מזכוכית, שני האזורים מוארים באורות תקרה מובנים.

Doble-Dueto-דירה-מטבח-רצפת עץ אלון

הודות למאפיינים התרמיים של חומר השטח המוצק HI-MACS ®, ניתן להתאים את החומר לצורות רבות וניתן לשלב אותו עם חומרים אחרים כגון עץ או זכוכית לקבלת תוצאה אלגנטית, מקורית וייחודית. מסיבות אלה, חומר השטח המוצק HI-MACS ® שימש בחדר הרחצה עבור הכיור, המקלחת, הקירות והרצפה..

דיבל-דואטו-דירה-חדר שינה

Doble-Dueto-light-installation-behind-the-מיטה

דובל-דואטו-ביו-אח-חדר שינה

Doble-Dueto-white-bathroom-HI-MACS

אמבטיה-קירות זכוכית-חדר שינה

Doble-Dueto-אמבטיה- חומרי SH-MACS

Doble-Dueto-דירה-מראה גדולה

דובל-דואטו-דירה-מרפסת-נדנדה