שיפוץ דירה מדהים

במאמר זה תוכלו ליהנות ממייקר מהודר ומסוגנן של דירה קטנה בסינגפור. המעצבים של זה נפלא שיפוץ דירה מודרני הם אולפני KNQ Associates שבסינגפור, שהאמינו כי אין לשפץ את החלל אלא גם להתחדש. בעקבות אידיאל זה, הצליחו המעצבים ליצור עיצוב פנים מודרני ייחודי באמת, אשר בהשראת בעליו ואישיותו שלו.

לבן ותכלת בתכנון העיצוב – דירה קטנה בסינגפור

לבן-כחול-עיצוב-ערכה-דירה מודרנית

ה שיפוץ דירה מודרני בסינגפור הוא פרויקט המיועד לאישה מצליחה ולאמה. הם גרים יחד בדירה של 51 מ”ר / 550 מ”ר ומחליטים שהמקום זקוק לעיצוב מלא. לאחר פגישת הלקוח, המעצבים מפתחים עיצוב התואם את דמותם. כתוצאה מכך, דירת החדר הפשוטה בחדר הופכת למסתור קריר ואלגנטי לנשים המודרניות.

שילוב צבעים נפלא בדירה הקטנה

לבן-כחול-עיצוב-ערכה-דירה קטנה

הצבע העיקרי ב שיפוץ דירה מודרני זה לבן. הקירות והתקרות הלבנים יוצרים תחושה של יותר מרחב ומכניסים מראה קליל ונקי לאזור המגורים. החדרים השונים בעלי מבטאים צבעוניים חזקים להוסיף חיוניות ואנרגיה לעיצוב. אזורי המגורים והאוכל הפתוחים והמטבח מתחדשים באלמנטים כחולים תכלת עזים. בחדר השינה יש גם משטחים בצבעים בהירים של תכלת רכה וחום חם. הרהיטים ל שיפוץ דירה מודרני, בשימוש בכל החדרים, הם מינימליסטיים עם קווים וחומרים נקיים. מעל הכל, הם לבנים, מה שמשלים את התמונה הכוללת של העיצוב. שטח אחסון נוסף מתווסף לחדרים וחללי המגורים מאורגנים כך שלשתי הנשים יש פרטיות משלהן. עם הרבה סגנון והתחשבות, KNQ Associates הצליחה ליצור יפה ופונקציונלי שיפוץ דירה מודרני ליצור, בהרמוניה עם אורח החיים והעדפות הלקוחות.

מאת K.H. Christova

לוח צבעים לבן – כחול – רעיון לעיצוב סלון

לבן-כחול-עיצוב-סלון-עיצוב-רעיון

ריהוט מודרני לסלון

סלון-ריהוט-עיצוב-דירה קטנה

מסגרת טלוויזיה מעניינת

מסגרת חדשנית-מדף-קיר-טלוויזיה

עיצוב מטבח לבן

עיצוב מטבח לבן

קעקוע זכוכית במטבח המשופץ הלבן

זכוכית-קעקוע-לבן-מטבח

אזור בילוי – דירה קטנה בסינגפור

אזור בילוי-דירה קטנה-סינגפור

פנים-דירה-קטנה

רעיון לקישוט ארון בגדים

רעיון לקישוט ארון בגדים

ארונות מוטבעים

מערכות אחסון לבנות-דירה קטנה

שיפוץ דירה מדהים