רעיונות לתקרה מושעה סלון בית טקסטיל דירה אינדי-פנים

האם אי פעם שאלת את עצמך האם סביבת המגורים שלך באמת משפיעה על חייך? אלמלא זה, אומנות הפנג שואי אולי לא הייתה מתפתחת כלל. להרגיש בנוח בבית היא תנאי הכרחי חשוב לחיינו הפרטיים והמקצועיים, זו דעתו של מעצב הפנים האמריקאי הצעיר ברנדי בקר מ- Indi Interiors. גם אם לא בדיוק לפי עקרונות הפנג שואי שעיצבה דירת מעצבים בבירור בניו יורק יש השפעה מאוד ספציפית עלינו כצופים – זה מזמין אתכם לחיות בנוחות.

דירת מעצבים פארק אווניו

NYC מעצב דירות ספה פינתיות כריות רצפת פנים

שילובי הצבעים המטעינים את החדר באנרגיה חיובית נבחרים בחוכמה על ידי המעצב. כהה ובהיר, חמימה וקרה, חלק ומרקם משלימים את תמונת הניגודים ותורמים לסביבת מגורים מרגשת. הנופים עוצרי הנשימה של העיר ש דירת מעצבים הצעות.

טרנדים לעיצוב הבית

עיצוב דירה-NYC חדר שינה-כיסוי מיטה-עיצוב קיר צבעוני

טקסטיל ביתי מזמין אותך להתעכב. חלק מקירות החדרים מעוצבים בצורה מפוארת, אך עם חוש עיצוב נלהב. האווירה הייחודית משלימה עם ריהוט טרקלין נעים וערכות ספות. עיצוב מעשי וחוסך מקום של המטבח הולך בדיוק למאפיינים המיוחדים של דירה מודרנית בעיר. הניואנסים והקישוטים הצבעוניים הנוכחיים מעלים חיוך על הפנים. שילוב אקלקטי של סגנונות או שילוב ייחודי – זה תלוי בך.

קירות לבנים רגילים בניגוד לטקסטיל בצבעים חזקים

מיטת עור מהרצפה עד התקרה רעיונות מגורים עיצוב חדר שינה בגופי חדר שינה קירות לבנים

סטודיו לעיצוב אינדי פנים נוסדה בשנת 2008 על ידי ברנדי בקר. לאחר שסיימה את לימודיה בבית הספר לעיצוב פנים בניו יורק, צברה ניסיון של מעל 5 שנים כעוזרת מעצבת פנים בקליפורניה ובניו יורק. באמצעות שיתוף הפעולה שלה עם אנשי מקצוע אלה, עודדה בקר לעבוד על פרויקטים המשפיעים לטובה על ההתפתחות האישית והמקצועית של אנשים אחרים. מעצבת הפנים מאמינה שעיצובים הפנים שלה יכולים לתת השראה לאנשים.

ריהוט לחדר שינה – מאוזן בהרמוניה

רעיונות לחדרי שינה לבנים ספת מיטה כפרית park-avenue

פינת ישיבה בסלון – נעימה ומאובטחת

רעיונות לריהוט דירה-סט ספות ריהוט עץ לכה שחורה בניו יורק

שילוב של סגנונות לסלון

להקים דירה נעימה-אמנות קיר מודרנית-אח ריהוט ספה מובנה

מטבח מעשי

מגמות עיצוב הבית רעיונות דירה מצוידים במטבח פינת ישיבה ריצוף עץ

קיר מחיצה במסדרון

רעיונות המשולבים במחיצה לחדרי דירות המקשטים את המסדרון