חדר קבלה יפן רעיונות לעיצוב סלע עץ בונסאי

אזור מצגות בו מתקבלים לקוחות צריך לשקף את הפילוסופיה של החברה מצד אחד, ולהיות מזמין ופתוח מצד שני. האדריכלים היפנים ג’וקו נגאיאמה הציגו לאחרונה את הפרויקט האחרון שלהם – בשיתוף עם אדריכל הנוף המוכשר טושיה אוגינו יש להם מודרני ויחד עם זאת סופר פונקציונלי. ריהוט משרדי נוצר.

ריהוט משרדי – בהשראת הטבע

עיצוב פונקציונלי מודרני של חדרי קבלת לקוחות

 לחברה ידועה למוצרי עור בקובי יש אדריכלים של ג’וקו נגאיאמה מואשמים במשימתם ריהוט משרדי לתת בעיטה רעננה. הטבע היפה ברחבי העיר נתן השראה לאדריכלים ליצור את העיצוב שלהם. בסופו של דבר נוצר פנים מינימליסטי המושפע מאוד מהטבע. חדר הקבלה חולק למספר אזורים, המופרדים אופטית זה מזה על ידי מסכי עץ גבוהים. כל מחלקה יכולה לארגן באופן עצמאי פגישות עם לקוחות ולקיים מצגות. ריהוט חכם לחסוך מקום מציע שטח אחסון מספיק לכל התיקיות עם תיעוד. שינוי השלבים גורם לחלל הפנים להיראות מובנה. האווירה המינימליסטית מהווה את המסגרת לאיכות מיוחדת של רווחה. הצבע האפור של קירות הבטון הלא מטופלים משתחרר על ידי מבטאי העץ ותוספת הזכוכית.

ריהוט משרדי מודרני – בטון ועץ מאפיינים את הפנים

 ריהוט ריצוף קולב שקיות בגדים מתכת חצר גינה

כקישוט לחדר הקבלה יצרו האדריכלים גן סלעים בסגנון יפני טיפוסי ונטעו אותו בעצי בונסאי. העצים יוצרים חיבור חלק בין עיצוב פנים מודרני לטבע. הניצחונות על קסם נצחי ריהוט משרדי גם עם תוספת הזכוכית. חלונות ראווה גבוהים מהרצפה עד התקרה מכניסים אור שמש בשפע.

הודות ליצירתיות שלהם, האדריכלים הצליחו לשמור על איזון מושלם בין המסורתי למודרני בפנים. פונקציונאלי ומזמין, מסוגנן ומקורי – כך ניתן לתאר את הריהוט.

מחיצות חדרים מחלקות את החדר באופן אופטי למספר אזורים

עיצוב מצגת אזור רעיונות מחלק חדר

ריהוט בחצר או במשרד? האדריכלים יצרו גן סלעים

ליצור ריצוף בטון משרד מחלק חדר פרווה

הפנים נראה מובנה ומאוד מסוגנן

רעיונות לריהוט ריהוט עץ חוסך מקום בעצי גינה

קירות זכוכית מחברים את אזורי ההצגה

תיקיות ספריית עץ רמות לקוחות מבצעים מצגות