דירת דופלקס-דירה-שטוקהולם-גג

אלה  דירת דופלקס מציג לנו מקום אופנתי ונעים שכולם היו רוצים. עם הנוף המרהיב של Nybroviken, זה נמתח בצורה מרהיבה דירת דופלקס על שטח מגורים של כ -84 מ”ר.

דירת דירה דו -מפלסית מרוהטת באופן סקנדינבי

דירה דו-מפלסית-אזור מגורים פתוח-גג משופע

הפנטהאוז כולל שני חדרי שינה וחדר רחצה עם ריהוט פשוט אך אלגנטי. מרפסת גג מרווחת להפליא של 30 מ”ר היא לב המודרני דירת דופלקס. משם תוכלו ליהנות מנוף עוצר נשימה של קו הרקיע של שטוקהולם ולארח מסיבות גדולות.

ריהוט מודרני בדירת הדופלקס

דירת דופלקס-מודרנית-עיצוב פנים-אוכל-מגורים

אלה דירת דופלקס, הוא נקרא Grevgatan 20, והוא ממוקם בקומה העליונה של בניין בשטוקהולם, שבדיה. עיצוב הפנים מסנוור ואלגנטי מאוד בשילוב עם לוח הצבעים הלבן. אזורי המגורים פתוחים ומרווחים, מה שיוצר תחושת חופש. המעצבים השתמשו רק בחומרים הטובים ביותר, שקל לראות בעיצוב בטוב טעם בכל הלופט. רצפת העץ הלכה מנוגדת ויחד עם זאת מתיישבת יפה עם ערכת הצבעים הלבנה.

ערכת צבעים לבנה בפנים

דירת דופלקס-מודרנית-עיצוב פנים-פינת אוכל

אח מודרני, המוטבע בקיר, מספק את החמימות בחדר מרווח זה. באותו חדר יש גם את המטבח, שהעיצוב שלו פשוט אך אופנתי מאוד. תאורה ירוקה משתקפת במשטחים הנוצצים ומושכת תשומת לב. הדגש הוא על האור הטבעי בחדר המציף מבעד לחלונות הזכוכית הגדולים שעל הגג.

תאורה צבעונית במטבח

דירת דופלקס-מודרנית-מטבח-תאורה ירוקה

גרם מדרגות לולייני מדהים עם מעקה זכוכית מוביל אותנו לקומה השנייה. ישנם שני חדרי שינה שוב סקנדינביים ומרוהטים בהירים. מיטה פשוטה, הקירות צבועים בלבן וחלון קטן עם עציץ מקשטים את החדר. אלה דירת דופלקס מוצע למכירה תמורת 1.66 מיליון דולר. זה שווה את הכסף, לא?

   גרם מדרגות לולייני עם מעקה ודלת זכוכית

דירות דופלקס-מודרניות-פנים-ארכיטקטורה-מדרגות לולייניות מזכוכית

חדר שינה לבן בקומה השנייה

דירות דופלקס-מודרניות-חדר שינה-סקנדינבי

תאורת מבטא צבעונית בחדר האמבטיה

דירות דופלקס-מודרניות-עיצוב פנים-תאורה

כיור בחדר האמבטיה בעל צורה יוצאת דופן

דירת דופלקס-דירה-מודרנית-כיור

מבט אל קו הרקיע של שטוקהולם

דירות דופלקס-מודרניות-עיצוב פנים-שטוקהולם

תוכנית אדריכלית של דירת הדירה

דירות דופלקס-מודרניות-עיצוב פנים-שטוקהולם