חדר סגול-ציור קיר

למראה מודרני, מעצבים מציגים סגול בפנים. בכל מקום בבית נוצצים רעיונות פנים סגולים כמו אבני חן נוצצות עשירות. אין מקום בבית שאינו מתאים למראה סגול חדש. אחד משיאי האופנה 2012 הם רעיונות הפנים הסגולים שמשנים לחלוטין את התמונה הכוללת.

רעיונות פנים סגולים – סלון יוקרתי

סלון יוקרתי בגווני סגול

במהלך השנים, רעיונות פנים סגולים נכנסו ויצאו מהאופנה. כל אחד ממגוון הגוונים הסגולים ישפר את מצב הרוח וייצור אמירה חזותית חזקה בבית. כל החדרים הסגולים הם התרחיש הקיצוני והדרמטי ביותר. לחלופין, אתה יכול להציג סגול כצבע מבטא לתוצאות יפות.

רעיונות פנים סגולים – הדגשות עם כסאות סגולים בעיצוב פנים לבן

סגול בהיר-כסאות-לבן-עיצוב פנים

להיות בחדר אוכל רעיונות פנים סגולים ליצור אווירה אינטימית ונעימה לבידור אורחים. בחדר האמבטיה סגול יהפוך את זמן הרחצה לחוויה מפוארת. חדר השינה הסגול הופך למקום מסתורין שבו הדמיון נשאר חופשי. אפילו מטבח פשוט חוזר לחיים עם פחית סגול על קירות מבטאים או אביזרים.

עיצוב אמבטיה יוקרתי וסגול

עיצוב יוקרתי-סגול-אמבטיה

ריהוט סגול, אהילים, שטיחים ואביזרים דקורטיביים אחרים יוסיפו מבטא תוסס לחדר שלך כאשר הוא חלקי רעיונות פנים סגולים רוצה לכלול. זה נראה מדהים במגוון רחב של צבעים מפתיעים. לדוגמה, ירוק ליים משחק באופן פעיל עם מבטאים סגולים. הציגו נגיעות קטנות של צבע בורדו או סגול בפנים לבן וזה יביא לאפקט אמנותי עדין. אולי כמה פרחים ואהיל לאיזון בטוב טעם. סגול בפנים אדום שופע ואקזוטי. סגול בפנים אפור בולט על הרקע הניטרלי.

מבטאים סגולים בחדר הילדים

סגול-מבטאים-חדר ילדים

חשוב כי ניתן להשתמש בצבעים אלה להפך כמבטאים ברעיון עיצוב סגול, המשיג הרמוניות וניגודים בולטים. רשימת השילובים המדהימים נמשכת. היו אמיצים והתנסו יותר כדי למצוא את האיזון הנכון שלכם רעיונות פנים סגולים להגיע.

מאת ג’אז

סגול-פנים-רעיונות-סגול-עור-ספה

 מטבחון סגול ועיצוב עץ

יחידת מטבח סגולה עיצוב עץ

   סגול-פנים-רעיונות-שטיח

חדר שינה בצבע סגול וינטאג '

אמבטיה סגולה

אמבטיה סגולה

תא מקלחת סגול

נוח-סגול-כורסא