רצפת עץ בדירה הקטנה ריהוט לבן תקרות כפולות

דירה קטנה זו עוצבה על ידי המעצב הקנדי ברנדן קווינטר -שוורץ עבור קרי דמפסי – מומחה שיווק שרגיל לחדרי מלון. היא לא אוהבת עומס ואוהבת קווים נקיים והמראה הקלאסי. ואת התכונות הללו ניתן לראות בדירה הקטנה במנהטן.

צבעים בהירים בדירה הקטנה והמסוגננת

ריהוט סלון לבן ריהוט קטן מבטא כחול כהה

לפני עשר שנים קנה קרי את הדירה בשטח 200 מ”ר בבניין רשום בכיתה גריניץ ‘וילג’. הוא שופץ במאה ה -19, עם חלונות ותקרות מפוארים בגובה כפול, אך הדירה עצמה נזקקה לעזרה. זו הסיבה שהזמינה את ברנדן לשפץ ולרהט אותה. המעצב הוא ראש חברת קווינטר & ושות ‘בניו יורק וידועה בזכות החדרים המפוארים שהם זוהרים ומודרניים.

ריהוט רב תכליתי בדירה הקטנה

רהיטים לבנים מבטאים כחול כריות שולחן קפה פונקציית שולחן אוכל

אפילו חללים קטנים יכולים לבטא סגנון נהדר. הרקע הלבן המודרני קלאסי ורענן, מתובל מעט בכריות דקורטיביות ושמיכות. הוא מודרני, קליל ומאוורר.

שולחן קפה רב דירותי לדירה קטנה

על מנת לנצל את החלל בצורה מקסימלית, לרוב יש לרהיטים שתי פונקציות. זהו היבט חשוב לחדר קטן. כסאות פרסונס עם כיסויי מגן לבנים הופכים מכורסאות בסלון לכסאות ליד שולחן האוכל.

משרד ביתי מוסתר ריהוט לבן דירה קטנה מנהטן

לשולחן הקפה רק צריך להרים אותו, לקפל החוצה וזה הופך לשולחן אוכל גבוה. המראה הגדולה הנשענת על הקיר משקפת את האור ויוצרת רושם של מרחב. מכיוון שחדר השינה בעליית הגג, התקרות לא גבוהות כל כך. אבל צבע הקיר הצהוב בהיר הופך אותו לקן נעים.

דירה קטנה שולחן צדדי במנהטן צבע קיר צהוב

תמיד יש מקום לבר בית קטן

מנהטן בר מדירה קטנה במנהטן