בעזרת “פוליפורם” מאיטליה

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-אחסון-מערכת

החברה הדינאמית ‘פוליפורם’ היא מעצבת גלובלית מובילה ויצרנית ריהוט ומטבחים עכשוויים באיכות הגבוהה ביותר. המיקום העיקרי הוא בבריאנצה, איטליה. החברה המשפחתית נוסדה בשנת 1970. אבל שורשי החברה חוזרים לאטלייה אומנית קטנה בשנת 1942. עם היסטוריה ארוכה של אומנות מסורתית מאחוריו, ‘פוליפורם’ הפכה להצלחה מסחרית עצומה בעולם העכשווי. מושגי עיצוב פנים מפותח. הדבר מיוחס לעיצובים הנעים לאורך זמן, תוך שמירה על מקוריות ובשילוב אומנות ייחודית.

מושגי עיצוב פנים מודרניים בהרמוניה

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-כוננית

הקולקציה המודרנית, המופיעה באתר Poliform, ממחישה את ההשפעה שיש למגמות אורח החיים הנוכחיות על מגוון המוצרים הרחב שלהן. הוא כולל מגוון מערכות וריהוט לכל חדר בבית המודרני. אלה כוללים מדפים, מערכות אחסון, חדרי ארונות, מיטות, ספות וכורסאות ומטבחים יפים. כל פריט מתאים לכל רהיט אחר. ואכן, כל תמונת חדר זורמת באופן טבעי בחללי המגורים השכנים. לקבלת מראה הרמוני לחלוטין, אתה יכול לעצב את כל הבית שלך על פי תיק פוליפורם.

חדר ארונות לבן

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-לבן-חדר ארונות

בנוסף לחללי פנים ביתיים, מעצבי ה”פוליפורם “מרחיבים את כשרונותיהם ו  מושגי עיצוב פנים לעיצוב ושיפוץ חברות מסחריות גדולות, כגון משרדים ומלונות.

מושגי עיצוב פנים מודרניים – אינדיבידואליות ורבגוניות בלב

מודרני-פנים-עיצוב-מושגים-פוליפורמיםסגנון הפוליפורם מגלם זאת מושגי עיצוב פנים באורח חיים מפואר ואיכות מעולה. סרטוני התצלום המוצגים במדור ‘חיי’ באתר החברה מראים כיצד הותאמו הקווים המהודרים והמודרניים של המותג ‘פוליפורם’. להתאמה לטעמים האישיים ולמגוון מיקומים מעוררי השראה. אז, פרט לייצור המוני הומוגני, המיקוד של המעצבים הוא על הפיכת מערכות הריהוט שלהם לגמישות מוחלטת והשגת אופי שונה בכל סביבה ביתית חדשה. אלה מפוארים מושגי עיצוב פנים עם אישיות ונשמה.

מאת ג’אז

יחידת קיר שחורה

מודרני-פנים-עיצוב-קונספט-פוליפורם

ארון אגו

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-אגו

אזור מגורים מודרני בצבע אפור כהה

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-אזור מגורים

ספה של סוהו

סוהו-מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורמים

סלון מינימליסטי בשחור לבן

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-מינימליסטי

מיטה מודרנית

מודרני-פנים-עיצוב-מושגים-מיטה פוליפורמית

חדר ארונות

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-חדר ארונות

פינת אוכל צבעונית

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-פינת אוכל

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-ארון

ספת מיטה

מודרני-עיצוב פנים-מושגים-פוליפורם-כורסא