ריצוף דירה ריהוט עור משולחן קפה מנורת רצפה מתכת דו מושבית

פנטהאוז מציע נוחות מגורים ברמה הגבוהה ביותר.

עבור אנשים רבים, פנטהאוז הוא חלום מוחלט. הדירות הבלעדיות בעליית הגג מעל גגות העיר אטרקטיביות במיוחד במטרופולינים כמו מינכן, המבורג או ברלין. בבירה הגרמנית, דירות חלומות כאלה הן בין היתר נדל”ן זיגרט  למצוא. בשל מיקומם הגבוה, דירות הפנטהאוז מציעות לא רק נוף מרהיב של קו הרקיע של העיר, אלא גם מרחב מחיה מיוחד במיוחד. בשל אופיהם הדמוי לופט, פנטהאוזים בדרך כלל מציעים מרחב מחיה נדיב. העיצוב של נכסים אלה, לעומת זאת, דורש רגישות מיוחדת מאוד, בדיוק בגלל הגודל והחלונות הרבים. ללא הציוד, התאורה והקישוט הנכונים, דירת החלום יכולה להיראות במהירות קרה וקצת לא נוחה. אך עם כמה עצות וטריקים, ניתן לנצל את מרחב המחיה בצורה מיטבית וליצור אווירה נעימה.

רעיונות חיים לדירת הפנטהאוז – שמרו על נדיבות

כיסאות ריצוף דירת פנטהאוז לשולחן רעיונות לריהוט למגורים

מתקן איכותי עם ריהוט מעצבים תומך בבלעדיות.

פנטהאוז מאופיין בגודלו. על מנת לשמור על אופי זה של פתיחות ומרחב, הדירה צריכה להיות מרוהטת רק בצורה מינימליסטית ולא צפופה מדי. שטח פנוי מספיק נשמר באמצעות ריהוט חסכוני. כדי שהדירה לא תיראה קרה מדי, מומלץ להדגיש צבעים בגוונים חמים. אולם, בדיוק כמו אביזרים, יש להשתמש בהם רק במשורה, מכיוון שגם פנטהאוז נראה טוב ללא הרבה סלסולים וקישוטים..

פנטהאוז הוא בית אקסקלוסיבי וככה צריך להיות מרוהט. לדירות בקומה העליונה יש כשרון משלהן שאסור להרוס על ידי ריהוט לא מתאים. ריהוט ועיצוב פנים צריכים להיות מתאימים לחפץ האצילי. פרקט, למשל, נראה הרבה יותר אלגנטי מאשר שטיחים וריהוט מעצבים מדגיש במיומנות את הבלעדיות של הדירה. אם אין לך כישרון לעצב נדל”ן בעצמך, אתה יכול להסתמך על מעצב פנים. ההשקעה כדאית, מכיוון שאנשי המקצוע מאומנים ליישם בצורה מיטבית את רצונם של לקוחותיהם ומכירים חומרים, טרנדים ושילובי צבעים..

ריהוט דירת פנטהאוז – שהייה במשפחת צבעים אחת

שטיח עגול, קירות לבנים בגוון גבוה, דירת פנטהאוז, פינת אוכל

דירת פנטהאוז זו צוירה בגוון ירוק אצילי.

דירת פנטהאוז מאופיינת בנדיבותה. לעתים קרובות חדרים רבים מתמזגים זה בזה. כדי שהפנטהאוז לא ייראה כזרוק יחד, רצוי להיצמד לאותה משפחת צבעים בעת ריהוט אזורי מגורים ואוכל פתוחים. הצבע “גריי”, תערובת של אפור ובז ‘, פופולרי במיוחד כרגע. אבל צבעים אחרים יכולים גם להעניק לפנטהאוז שכבת צבע מסוגננת. בחנות החומרה ישנם כרטיסי צבע רבים המראים אילו צבעים מגיעים ממשפחה או משתלבים זה עם זה.

עַל להגדיר את התאורה הנכונה

ערב תאורת פנטהאוז רעיונות יפה לעיצוב

מקורות אור עקיפים מבטיחים נוחות.

דירות פנטהאוז גדולות עלולות להיראות במהירות לא נוחות, במיוחד בשל ריהוט מינימליסטי וחומרים קרים כמו אבן או נירוסטה. עם זאת, באמצעות תאורה עקיפה בשימוש חכם בצורה של מנורות רצפה או מנורות צד, ניתן לייצר חום במהירות. מקורות אור קטנים רבים יוצרים יותר אווירה מאשר מנורות תקרה גדולות או צינורות ניאון בהירים. ניתן להגדיר מבטאים בהירים גם עם מנורות מאירות בצבעים עזים.

 מעדיף עץ

דירות פנטהאוז מדרגות עץ סלון מטבח פינת אוכל

עץ גורם לפנטהאוז להיראות ביתי במיוחד

עץ הוא הריצוף האידיאלי לדירת פנטהאוז, כיוון שעץ מספק חום גם בחדרים גדולים ופשוט לא יוצא מהאופנה. רצפת פרקט עדיין איכותית במיוחד, אך גם ריצוף למינציה מעץ אמיתי איכותי ושיקי. וגם העץ מספק נעימות כחיפוי או חיפוי. אתה יכול לבחור מתוך סוגים רבים של עץ. למי שמעדיף עץ כהה ואלגנטי מומלץ לבחור בוונגה, מהגוני או אגוז. מצד שני, סוגי עץ כמו אפר, זית או אשוח דאגלס מבטיחים מראה כפרי.

נצל את המדרונות בצורה מיטבית

שטיחים סגולים פינת אוכל ספה פינתית תקרה משופעת מטבח מצויד לבן

יש להשתמש במדרונות באמצעות ריהוט נמוך.

אם לדירת הפנטהאוז יש שיפועים, יש להשתמש בחלל מתחת למדרונות בחוכמה עם רהיטים מתאימים. ריהוט נמוך אידיאלי לכך. מתחת למדרון ניתן להכניס ספה, מיטה ללא ראש מיטה גבוה, שידות או מזנונים..

  הדגש את האופי העירוני

עיצוב דירות פנטהאוז קיר פוסטר של ריהוט עץ מודרני

מי שאוהב את המראה המודרני והאורבני צריך לתמוך בו בקווי עיצוב ברורים. צבעים כהים, אלגנטיות פשוטה והדגשים מתכתיים או מבריקים מדגישים את האופי העירוני של פנטהאוז, המבוסס על צמצום לדברים החיוניים. צורות גיאומטריות וקווים ישרים במקום התכווצויות תומכות במראה. ריהוט מעץ כהה, עור וצבעים מושתקים מעודן במיומנות את הסגנון העירוני. בעלי פנטהאוז רבים מסתמכים על מדרגות יוצאות דופן בתור לוכד עיניים מיוחד.

העז לשבור בסטייל

דירת פנטהאוז, ריהוט אקלקטי, חזיתות זכוכית, שולחן קפה, עץ

דירות פנטהאוז לעיתים קרובות בעלות אופי מודרני מאוד. שבירת סגנון מוצלחת יכולה ליצור אווירת מגורים מיוחדת. אם אתה משלב ריהוט מודרני עם פריטי בארוק או עתיקות, אתה יכול לתת לפנטהאוז שלך מגע מאוד אינדיבידואלי. בנוסף לערבוב של סגנונות חיים שונים, השילוב של חומרים ומרקמים שונים מוביל גם לתמונה כוללת מושכת.