תנור הגלולה Rika עיצוב מודרני

קיימות, למען הטבע והעיצוב המודרני מאפיינים תנור כדורים של ריקה. עם העיצוב הייחודי שלו, תנור הגלולה בוודאי יתאים לסגנון עיצוב הפנים שלכם. עם לוחות צד נצחיים ומשתנים בנפרד, הוא מציע חום ונוחות גם בחדרים גדולים עד 100 מ”ר ואפילו בבניינים ישנים משופצים. כמה דגמים ישכנעו אתכם ברמה הגבוהה ביותר הזו.

תנור הגלולה Rika בעל יעילות גבוהה וטכנולוגיה בלעדית ברמה הנכונה

תנור הגלולה ריקה טופו 2

במאמר של היום אנו מפנים את תשומת ליבנו לכך תנור כדורי ריקה עם הדגמים שלה – טופו II, מירו, קאפו ורוקו. תנורים אלה פופולריים מכיוון שניתן לחוש את החום בחדר תוך זמן קצר מאוד והעיצוב תמיד מרתק בדינמיות שלו. לרייקה טופו II, למשל, יש מיכל גדול, הסרת אפר אוטומטית לחלוטין ומערכת בקרת תצוגת מגע. גוף הפלדה שחור וצבע החיפוי משתנה בין אבן חול חמימה, אפור אבן סבון ולבן אבן. כל תנורי הגלולה של ריקה מיוצרים על פי הטכנולוגיה והאיכות הגבוהים ביותר ומעדנים כל חלל מגורים.

תנור הגלולה Rika עם ייחוד לאיכות ונוחות

פינת אוכל-אוכל-קאפו-גלולה-פתוח-גבוה-צר

תנור הגלולה של פיקה מציע נוחות ושלווה בכל רגע. הודות למנוע חסר המדרגות, אין רעשי שעון ותצוגת המגע אפילו נשלטת באמצעות SMS, כך שכאשר אתה חוזר הביתה אתה עטוף בחמימות כשאתה נכנס לאזור המגורים. יתרונות נוספים יהיו הניקוי העצמי במינימום מאמץ ובכך יושגו זמני חימום ארוכים יותר, כמו גם הפצת האוויר החם, ללא אבק, ללא רעש. דלת היציקה נטולת העיוות ואטומה בהחלט מבטיחה אבטחה אופטימלית בבית. כבר השתכנעת!? בואו נסתכל על גלריית התמונות.

משטחים נוחים לעיצוב ועיצוב נצחי של ריקה מירו

עיצוב תנור כדורי מירו

עם דלת הזזה גדולה ושליטה WiFi של Rika באמצעות טאבלט או סמארטפון, Rika Roco הוא לוכד עיניים אמיתי.

צר-עיצוב-על-רוקו

דגם קאפו עם תצוגת ריקה וחיפוי משתנה

גוף פלדה-להחלפה-בעיצובים-שונים-קאפו

עיצוב קאפו מתאים לכל חדר

גוף פלדה וז'קט להחלפה-קאפו

חיפוי אבן החול של טופו II נראה כמו עץ

גלולה-תנור-עם-גימור-שחור-גימור-עץ

עם גרסת עץ-ידידותית לביו

בלבן צפחה לעוד נצחיות

עם אבן טבעית וגימור גיר

 לסביבה טבעית בעיצוב נהדר של מירואלגנטיות נצחית-של-מירו-גלולה-פתוחהמסגרת-למעלה-בשחור-צד-מראה-אבן טבעית-MIROעם-שונה-עיצוב-וביצוע-מירועם גימור-עץ-או-עם-אבן טבעית-רוקושחור-עם-לבן-קצה-רוקוגרסה מודרנית עם תצוגה בצד הרוקו