בונטי פנטהאוז באוסטרליה

מודרני-מרפסת-גג-בונדי-פנטהאוזפרויקט בונטי פנטהאוז מהווה תוספת נחמדה לבית קיים. בנוסף לייצוג של א פנטהאוז מסוגנן עם עיצוב פנים מינימליסטי, הוא ניסיון מקורי ליצור מקום בו תוכלו להירגע כאשר אינכם יכולים למצוא אותו בבית. הפרויקט מייצג עיצוב פנים מודרני על גג בניין קיים. ברור שהבנייה יתר על המידה של התוכנית שלך מוצלחת לחלוטין בצורה כה מפוארת.

פנטהאוז בעיצוב פנים מינימליסטי בלבן

מודרני-מינימליסטי-עיצוב פנים

Bondi Penthouse ממוקם בסידני, אוסטרליה. ליתר דיוק, הבניין ממוקם על אחד החופים המפורסמים והפופולריים באזור. הרצון העז לחיות כאן מניע את קבוצת MPR Design להתחיל יוזמה כזו. בינתיים הם הצליחו לשתף את העולם ברעיונות החדשים שלהם לעיצוב פנים דירות מודרניים. הפנטהאוז המסוגנן בונדי עם עיצוב פנים מינימליסטי הוא פשוט ואלגנטי מספיק כדי להשיג את שני הקצוות.

משטח עבודה למטבח משיש מזכוכית – פנטהאוז בעיצוב פנים מינימליסטי

משטח שיש למטבח מזכוכית משיש

עיצוב מבריק-לבן-פשוט-אמבטיה

הסוד מאחורי הפנטהאוז עם עיצוב פנים מינימליסטי מבית MPR Design Group היא לבנות תוספת לבשה מתכתית קלה על גג בית מגורים קיים על החוף. גמישות החומרים המשמשים בתהליך הבנייה מעניקה לפנטהאוז מראה אוונגרדי. כך שזה תקף גם לזה עיצוב פנים מינימליסטי מתאים. התאורה הבהירה מדגישה את הסגנון המודרני של בניית הגג.

אח יוצא דופן בעיצוב הפנים המינימליסטי

יוצא דופן-כיריים-תנור-מינימליסטי-עיצוב פנים

רצפת העץ, השטיח הפרסי והספה הנוחה בסלון מעוררים את המחשבה כי פנים הדירה המודרנית של בונטי פנטהאוז מהווה הרחבה בלתי מעצבנת לחלוטין. הבניין הראשי משמש פשוט לבסיס. משטח השיש הגדול עם כיור מובנה וכיריים מספיקים ליצירת מטבח מדהים וחלל מסוגנן פנטהאוז עם עיצוב פנים מינימליסטי  לשמור.

אביגיל

קווים דינמיים בפנים הלבן המינימליסטי

קווים עגולים-לבן-ריהוט מינימליסטי

גרם מדרגות לולייני לפנטהאוז שעל הגג

גרם מדרגות לולייני לגג הפנטהאוז

פנים דירה מינימליסטי

פנים דירה מינימליסטי

עיצוב אמבטיה פשוט ומודרני

עיצוב מודרני-מינימליסטי-אמבטיה

בונטי פנטהאוז אוסטרליה

בונדי-פנטהאוז-MPR-עיצוב-תכנית קבוצתית שרטוט פנטהאוז של בונדי