ריהוט מודרני-בקתה-עץ-חיפוי-מוטבע

צוות העיצוב ב H2O אדריכלים התבקש לחשוב מחדש על בקתה מודרנית באתר סקי במנאיירס, צרפת. הדרישה הייתה להשיג את הבלתי אפשרי: ליצור יותר מרחב מחיה: 2 חדרי אמבטיה במקום הקיים, שמירה על מספר המיטות, 8 מיטות בגודל 55 מ”ר, כל זאת תוך שמירה על אזורים נפרדים לכל אחד.

בקתה מודרנית עם מתקני שעשועים לילדים

מודרני-בקתה עם קיר-ריהוט יוצא דופן

על מנת למקסם את החלל הצר למדי, המעצבים ראו הכל מזווית אחרת. במקום לנסות להתאים את הרהיטים לבקתה המודרנית, הם החליטו להתאים את הבקתה המודרנית לריהוט! עד כמה שזה יישמע אבסורדי, כל ההגבלות הקשורות לפריסת החללים הסגורים הוקלו.

בקתה מודרנית וריהוט העץ המעניין

פינת מודרנית-קריאת בקתה-מגרש משחקים לילדים

עקומת עץ גדולה עוברת בכל החדר. הוא משלב את כל הפונקציות, יוצר אזור מגורים גדול ופותח נופים פנורמיים של ההרים. קיר רהיטים זה מכיל את כל הצרכים לשימוש יומיומי – ישיבה, מקום אחסון, מיטות לופט, פינת קריאה ליד חלון פנימי. אלמנט הרהיטים מגדיר את החלל. הוא כבר לא מסורבל, אלא מקל על שטח נדיב וממקסם את הפונקציות העיקריות שלו.

מחלק חדרים

מחלק מודרני-בקתה-וילון

המערכת המשנית מאפשרת הפרדת אזורי שינה באמצעות וילונות המתגלגלים לקיר המרכזי הקיים. החדר המרכזי כולו לבן ויש לו גישה למרפסת. האווירה בפנים היא בהשראת ההרים, אך מתפרשת באופן עכשווי. הכיף לילדים הוא במיטות הלופט, שם ניתן לגלות מנורת קריאה, שולחן קטן, מחסן ואזור שינה נוח ושקט..

לבן ואדום

מטבח מודרני-בקתה-ניגודיות-לבן

המתקן כולו מטופל בחומר יחיד וייחודי – עץ. דיקט ליבנה בהיר לחללי פנים ודיקט אגוז אמריקאי לקיר המעוקל.

תוכנית תלת מימד

עיצוב מודרני-בקתה-H2O-אדריכלים

על מנת להדגיש את אחדות ריהוט המגורים – קיר, כל היבט מפורט מבפנים. מבחוץ שום דבר לא מגלה את גורלו של הצריף העליז הזה בהרים.

אזורי מגורים נפרדים

אזורי מגורים מודרניים-בקתה-נפרדים

קיר עץ

מודרני-בקתה-צרפת-עץ-קיר

פינת קריאה

פינת קריאה מודרנית-בקתה -2-אדריכלים

מיטות קומותיים

מיטות קומותיים מודרניות למשחק בקתה

מגרש משחקים בחדר הילדים

מיטות קומתיים מודרניות בקתה-חדר ילדים-מגרש משחקים