נפלא-חדר שינה-עיצוב-ירוק

עיצוב פנים ירוק טרי, מזמין ומקורי – אין ספק. אבל עיצוב פנים ירוק יכול להיות גם ידידותי לסביבה ונעים. האלמנט הירוק בעיצוב פנים יכול להיחשב בשתי המשמעויות – כמחשבה על הגנת הסביבה והקסם האמיתי של ערכת הצבעים הזו – כלומר הצבע הירוק. לכן ה עיצוב פנים ירוק כאחד המועדפים ביותר על ידי הציבור כמו גם על ידי מעצבים ואדריכלים.

רעיון עיצוב פנים ירוק למטבח קטן

מטבח קטן-ירוק-רעיון

ה עיצוב פנים ירוק נוצר על ידי שילוב של ניואנסים ירוקים, ריהוט, עיטורים ואלמנטים, חומרים ידידותיים לסביבה ובעיקר למיחזור. רעיונות טובים לכל חדר בבית או בדירה – הסלון הנעים, חדר האוכל האלגנטי, חדר השינה הנעים ואפילו הלובי המזמין. זה בהחלט תלוי בך לבחור את חללי המגורים והחומרים.

חדר ילדים ירוק עם עיטור צבים

צב-עיטור-ירוק-חדר ילדים

רהיטי במבוק, טיק ואלון הינם בטוב טעם ויוצרים אווירה מדהימה בביתכם. מכיוון שחומרי העץ והמשאבים על הפלנטה שלנו כמעט אוזלים כיום, אולי עדיף שתבחר חומר ידידותי לסביבה עיצוב פנים ירוק רוצה להשיג להסתמך על אבן, ברזל, פלדה ופלסטיק. אופציה נוספת היא רכישת רהיטים, קישוטים, ופריטים אחרים המיוצרים בבית ובנויים מחומרים ממוחזרים. אתה תגן על הטבע ובו זמנית תשמר את האפקט האלגנטי.

קישוט קיר דשא בסלון

סלון קישוט דשא

הם אומרים, עיצוב פנים ירוק בעל היכולת להרגיע אותך ולהחזיר איזון והרמוניה לתושבי הבית או הדירה. אתה יכול גם לקשט עם הרבה צמחים ופרחים. ניתן לשלב באופן מושלם גם קירות ירוקים עם רצפת טרקוטה יפה, שולחן זכוכית מלא עם ספת עור וכורסה – העור כמובן מלאכותי.

אביגיל

צבע ירוק בעיצוב מטבח

מטבח בצבע ירוק

אורה-איטו-ירוק-מטבח

טרי-עיצוב-ירוק-מטבח

סלון ירוק עם כשרון יפני

ירוק-סלון-עם-כישרון-יפני

רעיון עיצוב חדש – חדר שינה ירוק

פרישים-עיצוב-ירוק-חדר שינה

ספה ירוקה כמבטא צבעוני בסלון הלבן

סלון מבטא ספה ירוקה