דירה מלפנים ומאחור-פריז-H2O אדריכלים

כמו כל אחד אחר רעיון קישוט מקורי לדירה מודרנית אתה בהחלט תאהב את זה כי זה יכול להיות מובא לכל סוגי הדירות – סטודיו קומפקטי, דירה מרווחת, דירה ענקית, אפילו בעליית גג. “מלפנים ומאחור” הוא אחד רעיון קישוט מקורי לדירה מודרנית עם קונספט מקורי, תוכנית קלה לביצוע אם אתה מעוניין.

אחסון מעניין – רעיון קישוט לדירה מודרנית

מעניין-אחסון-קישוט-רעיון

ה רעיון קישוט מקורי לדירה מודרנית, ששימש בסיס לבנייה ולסידור בדירה “מלפנים ומאחור” אדריכלים H2O. אנשי המקצוע מציגים מוזר, אוונגרדי ו רעיון קישוט מקורי בחדר צפוף, מביך ואפילו מעט רגיל. הרעיון הוא להשתמש בכל קיר כמו דלת, כל דלת כמכשול וכל האלמנטים האלה הם חדרים וריהוט בו זמנית.

מדפי ספרים לבנים מקוריים – רעיון קישוט לדירה מודרנית

מדפי ספרים מקוריים-לבנים

בדוק את הסלון בפרויקט זה עם רעיון קישוט מקורי לדירה מודרנית, לדוגמה. כפי שאתה יכול לראות בתמונות, קירותיו משמשים בחוכמה כמערכת מדפים חמודה וקומפקטית ממש לספרייה הביתית. ואם תוכל להירגע על הספה המקסימה מול מערכת ה- DVD מהצד הזה של הקיר, תוכל לקבל את האורחים שלך בצד השני מבלי שיראו בלאגן בביתך..

שטח אחסון מקורי – רעיון לדירה מודרנית

מקום אחסון מקורי-רעיון-מודרני-דירה

למעשה זה כן רעיון קישוט מקורי לדירה מודרנית בדירה “מלפנים ומאחור” סוג של כאוס, אבל די יוצא דופן ולא מטריד. נוף כזה הוא מקום מושלם לאנשים המאמינים שיש יופי מוסתר בכל כאוס. הדירה נראית כמו מבוך, עם מפת מסלולים פשוטה לחדרים שונים. דירת “מלפנים ומאחור” ממוקמת בלב פריז הרומנטית, צרפת.

אביגיל

   מערכת מדפים מודרנית – רעיון קישוט מקורי

מערכת מודרנית-מדפים-רעיון מקורי-קישוט