שילוב-מודרני-עיצוב-בארוק-דקורים

אל פלאואה כוללת שישה מרווחים סוויטות יוקרה מודרניות להשכרה ב Passeig de Gracia, ברצלונה. הם נמצאים בבניין מודרניסטי ישן, שנבנה בשנת 1906, ומראהם מייצג שילוב ייחודי של עיצוב ברור, מודרני וקלאסי. שילוב הסגנונות המעניין ורמת הפירוט המעולה של אלה סוויטות יוקרתיות הפוך אותו למקום מושלם לבלות בו את החופשה בברצלונה.

סוויטות מפוארות עם דקור מודרני וברוקי

מערבבים-סגנונות-מודרניים-בארוק-אלמנטים

המלון המודרני מכיל שש דירות מפוארות בשטח של 150 מ”ר כל אחת, גדולות מספיק לעד ארבעה אורחים. כולם מציעים נוף נפלא של העיר והר טיבידאבו. מספר תכונות עיצוב מיוחדות זמינות לשמירה על רמת יוקרה ניכרת וכדי להפוך את שהותכם למהנה יותר. בכל סוויטה סלון גדול עם פינת אוכל, מטבח, פינת עבודה, חדר אמבטיה, ארון ומרפסת. יש גם ציוד טכני מודרני בכל אחד מהמדהים סוויטה יוקרתית, המשולב בפנים כיצירת אמנות. טכנולוגיה מיוחדת מאפשרת שליטה במערכת מיזוג האוויר, התאורה והמולטימדיה באמצעות התקני בקרת מסך מגע.

סוויטות יוקרתיות עם אווירה אותנטית וריהוט מעצבים

El-Palauet-Living-Barcelona- אווירה רגועה

אבל בין כל הפונקציות האלה, משהו אחר מושך תשומת לב – ההרגשה האותנטית של האווירה בתוך סוויטות יוקרה. עם דלתות ששוחזרו בקפידה, חלונות ויטראז ‘ותקרות מדהימות מ -45 תקופות שונות, האורחים מרגישים שנסעו אחורה בזמן למקום רומנטי ישן. ריהוט המעצבים המינימליסטי מבטא את הצד העכשווי של המודרני סוויטות יוקרה. לוח הצבעים שלה נשמר בהיר וניטראלי כך שמתבצע מעבר מושלם בין סגנונות. החדרים ב סוויטות יוקרה הם מרווחים ופתוחים, מחוברים זה לזה ולסביבה החיצונית.

סוויטות מפוארות עם חללי פנים לבנים

אל-פלואה-ליווינג-ברצלונה-סוויטות יוקרה-פנים-לבן

טכנולוגיות חדישות ואווירה מאוד נעימה ומרגיעה בעידן עתיק ומודרני-סוויטות היוקרה של אל פלאט כוללות את כל מה שהופך את שהותכם בברצלונה לבלתי נשכחת.

מאת K.H. Christova

סוויטות יוקרה בצבע לבן

El-Palauet-Living- מרווחת-סוויטות יוקרה-ברצלונה

חדר שינה

סוויטה בעיצוב מודרני-ברצלונה

חדר אמבטיה וחדר הלבשה

El-Palauet-Living-luxury-hotel-six-luxury-suites

תַפאוּרָה

El-Palauet-Living-luxury-suites-white-interior

El-Palauet-Living-equilite- ריהוט יוקרתי

אזור בריאות ומרפסת גג

El-Palauet-Living-well-area-terrass-roof-roof

חדר עיסוי

חדרי טיפול עיסוי El Palauet Living

מרפסת חיצונית

El-Palauet-Living-in-Barcelona-Terrace-terrace