מאת פרננדה מארקס ארקיטטוס אסוציאוס

מרגש-עיצוב פנים-דירה-מאליבו

בית המגורים מליבו הוא דירה גדולה בת שתי קומות במאליבו שטופת השמש, קליפורניה. נוצר על ידי סטודיו מבוסס סאו פאולו פרננדה מארקס ארקיטטוס אסוציאוס, המרשים מגורים מודרניים מייצג סגנון ויוקרה, שנוצר באמצעות פונקציות מודרניות ומשופר במגע אמנותי. הרעיון המרכזי שלו הוא לברוח מהרגיל ולהציג את החדשנות שיוצרת סביבה מסוג אחר באמצעות טכנולוגיה מודרנית.

בית מגורים מודרני במאליבו

מודרני-דירה-מאליבו-פנים

הדו-קומתי מגורים מודרניים מציע מרחב מחיה רב כדי לספק את כל הצרכים של התושבים. הריהוט והעיטור האמנותי ממלאים תפקיד מיוחד במעון העיצוב המודרני. כל יצירה ייחודית ומאוזנת בגודל החדר ושאר האלמנטים. העיצוב נשלט על ידי ריהוט איטלקי עשוי קטיפה, עור, זכוכית ומתכת. העיטור צבעוני, טרי וממלא את כל המקום באנרגיה וצבע.

אוסף גיטרות ייחודי – מגורי Malibu

אוסף ייחודי-גיטרה-מאליבו-מגורים

הקומה התחתונה של מגורים מודרניים מורכב משטח פתוח הכולל את כל הפונקציות של מרחב מחיה. יש מטבח גורמה המחובר לחדר האוכל, אשר בתורו נפתח לסלון. הסלון מתחבר לחדר מדיה ולאזור הבריכה הגדול בקצה השני של הדירה. החדרים נגישים בקלות באמצעות גרם מדרגות ומעלית זכוכית מודרניים. הנקודה החשובה ביותר היא ליצור תחושת מרחב יחידה הזורמת מבחוץ דרך החלונות הגדולים מכל צד.

מגורים מודרניים – קישוט קיר בחדר התקשורת

מודרני-מגורים-מליבו-דקורציה

הקומה העליונה של מגורים מודרניים כולל אזור שינה, קולנוע ביתי וחדר כושר. מסוויטת ההורים וחדר השינה נשקפים נופים מיוחדים של אזור הבריכה, שנראה כי הוא החלק המרשים ביותר בעיצוב המגניב. לבריכה קירות זכוכית המציעים נוף עוצר נשימה מתחת למים מבחוץ. התאורה גם יעילה מאוד ומציפה דרך שלושה חלונות גדולים ממוסגרים בירק שופע. זהו גן עדן מקורה קטן של המגורים המודרניים.

מאת ק.ה כריסטובה

גרם מדרגות זכוכית ייחודי במעון המודרני במאליבו

מדרגות זכוכית ייחודיות

עיצוב מטבח מינימליסטי בדירה מודרנית

מינימליסטי-מטבח-עיצוב-מאליבו-רזידנץ

הדגשות כתומות בסלון

תפוז-קישוט-סלון

דירה בלעדית עם כישרון אמנותי

בלעדי-דירה-אומנותי-כישרון

נברשת יוצאת דופן בצבע סגול

מאליבו-מגורים-נברשת-סגולה

קישוט צבעוני בסלון

צבעוני-קישוט-סלון

בריכת זכוכית מקורה מדהימה

מדהים-מקורה-בריכה-זכוכית-מאליבו-מגורים

בית בטון בסגנון קולוניאלי מודרני משלב חורבות קיר ישנות