דירה מודרנית עם ריהוט בסגנון אנגלי

גודל זה דירה עם מתקן בסגנון אנגלי מודרני ממוקם באזור מגורים יוקרתי בלונדון. החדרים המוארים והמרווחים צריכים להיות מרוהטים בצורה מודרנית ונוחה. במקביל, הבעלים החדש ציין חלל פנים בהרמוניה עם חזית הבניין הישן. ומשאלתו יכולה להתגשם רק עם שילוב אקלקטי של סגנונות.

דירה עם ריהוט נעים ומסוגנן כאחד

כורסת עור לסלון רעיונות סלון

רבים מקשרים בין סגנון החיים האקלקטי לבין חללי פנים צבעוניים – אך למעשה פירושו שילוב של סגנונות. בהתאם לכך, הקירות והרצפה ב דירה עם מתקן נשמר פשוט בסגנון אנגלי מודרני. ערכת הצבעים היא גם נייטרלית ויוצרת חיבור ויזואלי לחללי פנים מינימליסטיים. המטבח -סלון חולק ויזואלית לשני אזורים – משמאל המטבח עם אי בישול, מימין יש פינת ישיבה קטנה מול האח. הקווים הברורים של הרהיטים גורמים לחדר להיראות מודרני, החומרים הטבעיים / עור והעץ /, לעומת זאת, מביאים נופך של העבר. האח המשוחזר / עם אח עץ אלון / מעניק לחדר את הטאץ ‘הסופי.

דירה עם ריהוט בסגנון אקלקטי

פינת אוכל עם דלפק עץ מבית אי, במטבח, להגדיר רעיונות

ה דירה עם מתקן בסגנון אנגלי מודרני הוא ביתו החדש של פקיד שעובד במטרופולין האופנה של לונדון. זה עורר השראה למעצבי הפנים לפרויקט שלהם – בדומה לאופן בו השמלה השחורה הקטנה אף פעם לא יוצאת מהאופנה, ערכת הצבעים האפורה לחדר השינה תמיד במגמה. החדר הגדול נחלק לשניים – שולחן ההלבשה עשוי עץ מלא וארון הכניסה מופרדים אופטית מאזור השינה על ידי קיר גבס. על הקיר מפת לונדון ישנה בשחור -לבן ושרטוט נחמד.

עיצוב המסדרון פשוט – שולחן קטן עשוי עץ אפר גורם לכניסה הצרה להיראות גדולה ובהירה יותר.

רעיונות לריהוט נעים עץ אח

מודרני ונעים – פינת ישיבה אנגלית טיפוסית עם קומקום תה

אי מטבח ריהוט מעצבים דירה בלונדון

המטבח-סלון עם דלפק עץ ופינת אוכל

רעיונות לתאורה של דלפק עץ מהאי

מודרני ומקסים בו זמנית – בזכות חזיתות העץ והתאורה

מכשירי מטבח מובנים מודרניים, פשוטים, אלגנטיים

המטבח המאובזר מאובזר במלואו

רעיונות עיצוב מודרניים פינת אוכל

להקים ריהוט מעוצב למיטה זוגית

ריהוט חדר שינה מעץ חומרים טבעיים

רעיון עיצוב קיר אפור קלאסי

שולחן איפור של לוח צבעים ניטרלי בעיצוב רעיון