האם תרצה לשפץ את הדירה שלך ואתה מחפש רעיונות פונקציונאליים ומסוגננים? הרשה לעצמך לקבל השראה מהפרויקט החדש של חברת האדריכלות הנודעת “CoDa arquitetos”. עם אינסטינקט בטוח לעיצוב פנים, האדריכלים המוכשרים הפכו דירה ישנה בברזיל למקלט מודרני. במהלך השיפוץ, הם שילבו במיומנות את עקרונות הריהוט מהאזור עם עיצוב קיר ותקרה פוריסטי. התוצאה הסופית מרשימה עם תפיסת חיים חכמה ועיצוב צבעים יפהפה. פריסת החדרים המעשית מבטיחה יותר נוחות מגורים, השילוב המוצלח של ירוק בהיר ושמנת יוצר אווירה מזמינה ועיצוב התקרה היצירתי קובע מבטאים..

הסבת דירה: יחידת קיר ממלאת מספר פונקציות

המרת יחידת קיר ירוקה בהירה לדירה משמשת כתאורה מחלקת חדרים עם אורות תקרה

על מנת לענות על דרישות הלקוח, האדריכלים עיצבו מחדש את הדירה בבניין הישן לחלוטין. הבונים בחרו בתוכנית קומה פתוחה. המסדרון, הסלון, חדר האוכל והמטבח המשפחתי זורמים אפוא זה לזה. אזור המגורים המרווח שנוצר מרוהט במשורה אך מסוגנן מאוד. יחידת קיר מהרצפה עד התקרה משמשת כמפריד חדרים מוזר. הוא מפריד ויזואלית את אזור המגורים מאזור הטרקלין הסמוך עם מרפסת ומטבח חיצוני ומציע שפע של מקום אחסון. יחידת הקיר היא לא רק תוספת פרקטית לפנים, היא גם נראית נהדר. חזיתות הארון ללא ידיות, שפת העיצוב המינימליסטית והצבע הירוק הבהיר הופכות אותה למושכת עיניים של ממש.

הסבת דירה המטבח והסלון מחוברים באמצעות שולחן זכוכית נפתח, יחידת קיר ומטבח גלריה מודרני

על פי המוטו “פחות הוא יותר”, מעצבי הפנים ריהטו את הדירה בצורה טהורה. הריהוט מתמקד בדברים החיוניים. פינת אוכל עם שולחן זכוכית וארבעה כיסאות בסגנון סקנדינבי מתמזגת בצורה חלקה אל המטבח-סלון המודרני. נוף המטבח הוא יצירת אמנות מינימליסטית בפני עצמה: החזיתות נטולות הידית משתלבות בהרמוניה בחלל המגורים הכולל. המטבח בעל מראה מודרני הודות לאזור האריחים הלבנים.

שיפוץ סלון דירה עם דלתות הזזה מזכוכית וגישה למרפסת מזוגגת

ממש ליד יחידת הקיר, אזור טרקלין נעים מזמין אתכם להתעכב. דלתות הזזה גדולות מזכוכית מכניסות אור שמש רב לפנים, ויוצרות מעבר חלק בין המרפסת המזוגגת לחלק הפנימי. פינת הישיבה הנוחה מציעה מספיק מקום למשפחה ולאורחים שלהם. כך ששום דבר לא עומד בדרכו של ערבים נעימים עם חברים וקרובי משפחה.

שיפוץ דירה תמונה מעל הספה והתקרה התלוייה

החדר המוצף באור נראה מזמין ונעים בזכות ערכת צבעים ניטראלית. התקרה מעניקה לפנים נופך תעשייתי, רצפת הקרש משחררת את העיצוב הפוריסטי עם הדגנים האטרקטיביים שלה. האזור מעוצב בדלילות – תמונה מודרנית תלויה מעל הספה ומתחברת לסלון הסמוך. במרפסת המזוגגת הסמוכה, צמחים מקורים מביאים מגוון.

שיפוץ מרפסת מזוגגת עם מטבח חיצוני וגריל ושולחן אוכל

המרפסת המקורה והזוגגת כוללת שולחן אוכל גדול ומטבח חיצוני עם גריל. מדף קיר מציע מקום לצמחים אחרים וגם אפשרות ליצור גינת עשבי תיבול. הזיגוג מאפשר מבט רחוק.

הדירה בשטח מגורים של 104 מ”ר כוללת גם חדר שינה, חדר אירוח / משרד ביתי ושני חדרי אמבטיה. כל שאר החדרים גם הם פוריסטיים וחסכוניים, אך מסוגננים מאוד.

המטבח החיצוני מסוגנן ופונקציונלי

שיפוץ מטבח דירה הציב מדפים ויחידות קיר עשויות אריחי קיר לבנים מעץ ומשטח עבודה מגרניט

חדר השינה הפוריסטי בצבעים ניטרליים

עיצוב מודרני של חדר השינה, צבע קיר שמנת וארון מובנה ומיטה זוגית עם ראש עץ

שולחן עבודה מעץ מלא בחדר השינה

חדר שינה עם שולחן וכיסא סקנדינבי ומדפי קיר

חדר שינה עם מנורה תלויה במקום מנורה ליד המיטה

מנורת תליון תאורה לחדר שינה בסגנון סקנדינבי וכורסת D & lt; esigner עשויה עץ

משרד ביתי בחדר האורחים 

הקמת משרד ביתי בחדר האורחים עם שטח אחסון עם מדפי קיר וארונות קיר

יחידת הקיר המינימליסטית המסוגננת והפונקציונלית

יחידת קיר מודרנית עם דלתות ארונות נטולות ידיות בירוק בהיר מציעה שפע של מקום אחסון

מטבח חיצוני עם גריל 

דירה משופצת עם מרפסת מזוגגת עם מטבח חיצוני

שולחן איפור בחדר השינה 

שיפוץ שרטוט דירה לארון בגדים במשרד הביתי

הסלון מעוצב בצבעים ניטרליים

המרת דירה סלון מודרני עם יחידת קיר כמפריד חדרים

תוכניות הקומה בהשוואה: לפני

שיפוץ דירה ישנה, ​​פריסת החדר של המטבח והסלון ושני חדרי שינה

ופריסת החדרים הפונקציונלית החדשה

שיפוץ דירה, תוכנית חדשה, פריסת חדרים, אזור מגורים גדול, חדר שינה וחדר אירוח

פרויקט מאת CoDA