איזו רצפה סלון מודרני בסגנון ריהוט

כבר מצאת את סגנון הריהוט המועדף עליך, אך עדיין אינך בטוח איזה ריצוף יעגל את התמונה הכוללת? אנו מספקים סקירה כללית של סגנונות הריהוט הפופולריים ביותר והרצפות התואמות. בהשראת מאמר מאת מגזין casando כדי למצוא את הקומה הנכונה. על פי סגנון החיים, הוא יכול לשדר קסם של בית כפרי, לזרוח במראה מינימליסטי, להראות מזמין בסגנון סקנדינבי, או להיראות נהדר בסגנון הקולוניאלי..

איזו קומה לסגנון כפרי – נעימות טבעית

איזה קומה בסגנון כפרי-רעיונות לריהוט חדרי שינה

סגנון הבית הכפרי פופולרי כפי שהוא מייצג נעימות כפרית. דוגמאות פרחוניות, חומרים טבעיים ונגיעה של גינה בסלון – זה מה שסגנון הבית הכפרי מייצג. ריהוט בסגנון כפרי עשוי לרוב מעץ מלא וסימני שחיקה, מראה משומש ושיק עלוב גורמים לחלל המגורים שלך להיראות ביתי. כדי שזה לא יהיה כפרי מדי, סגנון הבית הכפרי נשען על צבעים בהירים בגווני פסטל וצבעים טבעיים. אביזרים תואמים הם חלק מכל פנים בסגנון בית כפרי, פרחים וענפים טריים, חרסינה עם דוגמאות פרחוניות או פריטי נוי עשויים אבץ או נחושת הם לוכדי העין האמיתיים..

מכיוון שסגנון הבית הכפרי מסתמך על חומרים טבעיים, זה נראה כמו יצירה אם תמשיך לרדוף את הרעיון הזה עם הרצפה. לכן ניתן לשלב בצורה הטובה ביותר את סגנון הבית הכפרי עם רצפות עץ אמיתיות. לוחות ריצוף מעץ מלא מפתחים כאן את האפקט שלהם. על מנת לשמור על המראה הטבעי של הרצפה, אנו ממליצים על קרשים עשויים עץ אלון, אורן, אשוח או אורן – משומנים או בשעווה..

אם אתם בונים או משפצים ורוצים לרהט את הבית שלכם בסגנון בית כפרי, מסגרות הדלת הנכונות יכולות להשלים את תחושת הבית הכפרי. קצה הקרני על המסגרת משתלב בצורה מושלמת עם דלתות בית כפרי. שימש בעבר כאלמנט עיצובי במבנים ישנים בפרט, הוא יכול לשמש גם כאלמנט עיצובי מודע בסגנון הבית הכפרי..

איזו קומה למינימליזם סקנדינבי?

איזו רצפה סלון בסגנון סקנדינבי

סגנון הריהוט הסקנדינבי חווה פריחה של ממש במשך מספר שנים. עץ בהיר, צבעים ידידותיים, צורות טבעיות ועיצוב מינימליסטי מרכיבים את טרנד הריהוט הזה. עיצובי רהיטים סקנדינביים מרשימים בדרך כלל בפשטותם, כמו גם בצורות ובמבנים ברורים. דגש מיוחד מושם גם על הפונקציונליות של רהיט, מכיוון שהוא לא רק צריך להיראות יפה, אלא מעל לכל להיות פרקטי ובכך להציע לבעליו ערך מוסף אמיתי. עץ בהיר מן האשוח, ליבנה או אורן הוא החומר השולט ברהיטים סקנדינביים, המבטיח נוחות. ריהוט בהיר משלים בדים ואביזרים בצבעים ידידותיים. בנוסף לבדים רגילים בצבעים בהירים, דוגמאות גרפיות ומוטיבים מהטבע הם אלמנטים עיצוביים פופולריים בסגנונות ריהוט סקנדינביים.

רצפות עץ טבעיות, אם אפשר, משתלבות גם הן בסגנון ריהוט זה. בין אם קרשים מעץ מלא משומן או פרקט – העיקר הוא עץ בהיר. אלון משומן ומוברש בגוונים טבעיים או אפורים משתלב בצורה מושלמת עם הרהיטים הבהירים וניתן להשלים אותו על ידי שטיחים או שטיחים בצבעים חזקים יותר.

מסגרות הדלת צריכות גם להמשיך את הצורות הברורות של הרהיטים בסגנון סקנדינבי, ולכן קצה הפינה הקלאסי מומלץ במיוחד לדלתות ולמסגרות, הרי בסגנון ריהוט זה אין פריחות ועיטורים..

פוריסטי – ממוקד במהותיות

איזו רצפה טיפוסית-רעיונות-טיפים

קווים ברורים ועיצוב פשוט קובעים את סגנון הריהוט הפוריסטי. המתקן המינימליסטי הזה יעיל במיוחד בלופטים גדולים. הפוריזם מסתדר בלי הרבה קישוט ומתרכז בעיקרי הדברים, הוא מתמקד בריהוט ומביים אותו כמו יצירות אמנות משלו.

אין צורך לומר כי ריצוף לא צריך לגנוב את ההצגה מריהוט אקסקלוסיבי. לכן רצפת עיצוב מאופקת תואמת בצורה הטובה ביותר את סגנון הריהוט הזה. במקרה זה, שמורה פירושה שהיא לא צריכה להסיח את הדעת מהרהיטים עם דפוסים או גרגרים משוכללים. רצפות ויניל במראה צפחה, אבן או עור משדרות במיוחד אלגנטיות מאופקת ומוציאות את הרהיטים שלך בצורה טובה במיוחד.

איזו קומה בסגנון הריהוט הקולוניאלי – אלגנטיות כפרית

איזו רצפה בסגנון קולוניאלי-ריהוט לבחירה

סגנון הריהוט הקולוניאלי נשען במיוחד על עץ מלא כהה ומשלב אותו עם אביזרים אקזוטיים וחומרים טבעיים בהירים כגון פשתן, ראטן או עור..

עצים יקרים כמו טיק או מהגוני בפרט מאפיינים את הסגנון הקולוניאלי, אך גם עץ טרופי אחר כגון שיטה או מנגו פופולריים בסגנון הריהוט הקולוניאלי. עם הסגנון הקולוניאלי ניתן לשלב מגוון רחב של סגנונות ודוגמאות ממדינות רחוקות. דוגמאות פרחים אסיאתיות פוגשות אלמנטים דקורטיביים אפריקאים או הדפסים של בעלי חיים. כדי שזה לא יבלבל מדי, יש להגדיר אלמנט מחבר וליישם אותו בעקביות. זה יכול להיות דפוס או גוון מסוים של צבע. כדי שלא יהפוך כהה מדי, יש להשתמש בצבעים בהירים יותר עבור אביזרים וקישוטים.

ניתן להשלים באלגנטיות את השילוב של ריהוט כהה ובדים בהירים לווילונות, שטיחים או ריהוט מרופד בפרקט בוהק כהה או אדמדם. מרבאו כהה, אפר או אלון ענבר מתאפיינים כאן בצורה מושלמת. הרצפה נראית אלגנטית במיוחד כשהיא אטומה. זה נותן לו ברק מבריק וקל במיוחד לטיפול.

דלתות ומסגרות עם קצוות מעוגלים משלימות את התמונה, הן נראות רכות פחות פולשניות בחדר בסגנון קולוניאלי..

איזו קומה לריהוט בסגנון רטרו? בחזרה לשנות השישים

איזו-רצפה בסגנון רטרו-סלון-רעיונות

כאשר מוזכרים “סגנון ריהוט הרטרו”, הוא משמש בדרך כלל לתיאור העיצוב הקלאסי של שנות החמישים והשישים. ריהוט טיק כהה יותר פוגש צבעים בהירים וריפודים, דוגמאות נועזות וצורות יוצאות דופן. לא מדובר בהעתקת הסגנון של פעם אחד על אחד, אלא בשילוב קלאסיקות עם עיצוב עדכני. כמעט כולם מכירים את השולחנות האופייניים בצורת כליה של שנות השישים או את כיסאות הקוקטייל מעור המעוגלים, אותם ניתן לערבב עם אלמנטים עיצוביים עכשוויים לכל נפשכם. ריהוט בצבעים חזקים במיוחד אינו נדיר ומגיע לעצמו בשילוב עם צבעים מאופקים אחרת. טקסטיל כגון ריפוד, וילונות או טפטים מגיעים לעתים קרובות עם דוגמאות גרפיות או גיאומטריות. כדי שזה לא ייראה עמוס מדי, יש להשתמש גם באלמנטים עיצוביים אלה בדיסקרטיות.

מי שחי בסגנון הרטרו יכול להשלים ריהוט טיק וצבעים עזים בצורת ריפוד או שטיחים עם רצפת פרקט כהה. פרקט אגוז אטום או פרקט אגוז משומן הם קלאסיקות של שנות ה -50 וה -60. מי שאוהב אותו עוד יותר אותנטי יכול לבחור ריצוף לינוליאום בצבע לא בולט יותר. אם אפור צפחה או לבן שמנת תלוי לחלוטין בטעמך וצריך להיות תלוי בשאר הרהיטים.

בדומה לסגנון הסקנדינבי, סגנון הרטרו נשען גם על צורות ומבנים ברורים. לכן קצה הפינה הקלאסי מומלץ כאן גם לדלתות ומסגרות.

תחושת חג בבית עם רצפות לסגנון ריהוט ים תיכוני

איזה-רצפה-ים תיכוני-ריהוט-סגנון-סלון-סלון-רעיונות

אם אתה חושב על סגנון הריהוט הים תיכוני, יש לך את טוסקנה בארבעת הקירות שלך. הטרקוטה שולטת הן כאלמנט דקורטיבי והן כצבע. הטרקוטה משולבת בגווני אדמה שונים, מלבן טבעי ועד אוקר ועד חום אגוז.

הזית הוא אלמנט עיצובי מרכזי בסגנון הריהוט הים תיכוני וניתן למצוא אותו גם כצמח וגם בצורת ריהוט מעץ זית בסלון. אך ראטן נמצא לעתים קרובות גם בסגנון הים תיכוני. הוא מעוטר כמובן בעציצי חרס, הרבה צמחים ירוקים ואביזרים מאזור הים התיכון.

פנים ים תיכוני משלים רצפת פרקט מבריקה, מעט אדמומית. זו יכולה להיות רצפת ספינה אטומה עשויה עץ אלון או דובדבן, אך גם פרקט עשוי אשור אטום משתלב היטב עם טרקוטה וגווני אדמה..

לאיזו קומה ללכת עם ריהוט עשוי אלגום ובמבוק – סגנון הריהוט האסייתי

איזו רצפה-סלון בסגנון ריהוט-אסייתי

סגנון הריהוט האסייתי פשוט ופשוט ולעתים קרובות מרשים עם שילוב צבעים מסוים. צבעים מושתקים אופייניים גם הם לסגנון האסיאתי, אך השילוב של לבן, אדום חזק ושחור מוערך במיוחד בסין. צהוב, לעומת זאת, מייצג איזון וניטרליות בסין, ולכן צהוב נמצא לעתים קרובות במשרדים ובמקדשים. אז אולי זה יהיה משהו למחקר? חומרים טבעיים הם המוקד של סגנון הריהוט האסייתי.

ריהוט אסייתי רב עשוי מנגו או אלמוג, אך במבוק הוא גם אלמנט שחוזר על עצמו. העיטור נשמר גם טבעי במיוחד בסגנון האסיאתי: אבנים, פרחים וצמחים ירוקים פופולריים במיוחד כאן. אך לעיצוב משמשים גם פסלי אלים, עששיות, מחיצות, חרסינה ודמויות אסיאתיות.

במבוק משמש באזור אסיה לייצור אינספור מוצרים שונים. אין פלא, כי במבוק הוא חומר גלם הגדל במהירות ולכן ניתן לעבד אותו בצורה הרבה יותר בת קיימא מאשר סוגי עץ הגדלים לאט יותר. אז למה שלא תשתמשו בפרקט במבוק יפהפה? ריצוף במבוק זמין בצבעים שונים, החל מ”טבעי שוקולד “כהה עד” בז ‘קרמל, בהתאם לסוג הצבעים של החדר שלכם, תוכלו לבחור את ריצוף הבמבוק הנכון. זה נותן לך כיסוי רצפה מסוגנן שאינו נחות בשום אופן מפרקט קונבנציונאלי מבחינת תכונותיו. ואם אתה רוצה להפוך את התמונה הכוללת למושלמת, תוכל לבחור בדלתות הזזה בעלות מראה אסייתי לדלתות.

איזו קומה לסגנון ריהוט מודרני – מה מותר מותר

איזה-רצפה-מודרני-ריהוט-סגנון-רעיונות-חיים

סגנון הריהוט המודרני קשה יותר להגדרה, אחרי הכל, אופנה משתנה גם בעולם הרהיטים ומה שנחשב למודרני לפני חמש שנים עשוי להיות כבר מיושן היום. הדבר היפה בסגנון הריהוט המודרני: שילוב מותר!

סגנון הריהוט המודרני כולל בבירור רהיטים אופייניים לתרבות החיים של היום, אך אין זה אומר שאי אפשר ליצור תמהיל מודרני משלך מסגנונות הריהוט האישיים. כך שכורסת וינטאג ‘יכולה לפגוש בקלות שולחנות סלון אופניים וספות מודרניות. כל מה שנעים והרמוני מותר, כי דווקא תמהיל הסגנונות חסר הדאגות הזה הוא שמגדיר את הריהוט המודרני כיום.

אותו דבר לגבי חיפוי הרצפה, כאן הספה המעוצבת יכולה לפגוש את הקרש הכפרי, או להיפך, רצפת העיצוב יוצאת הדופן יכולה לפגוש את ספת הרטרו. החליטו לגמרי לפי טעמכם ופתחו את סגנון הריהוט המודרני שלכם!

איזה סגנון אתה בוחר תלוי בך בלבד. היישום עובד הכי טוב אם אתה נותן לעצמך קו ברור, למשל ערכת צבעים מיוחדת או דפוס שאליו אתה מיישר את שאר המתקן. פחות הוא בדרך כלל יותר, קבע מבטאים ספציפיים במקום להעמיס את החדר.

כמובן שניתן להמשיך את כל אחד מסגנונות הריהוט גם במרפסת: ריהוט גן מברזל יצוק בסגנון ים תיכוני, סיפון במבוק לעץ אורן אסייתי או טבעי ופינת טרקלין נעימה בסגנון סקנדינבי..