סגנון עיצוב הפנים הסקנדינבי חווה עלייה עצומה בפופולריות בשנים האחרונות. פילוסופיות שוודיות מסוימות נתנו השראה לאופן איזון חיינו, רווחת ועיצוב הבית. ייתכן שאתה כבר מכיר את הרעיון הדני של “היגה”, העוסק ברווחה, פינוק והנאה. אחד המושגים השבדים האחרונים שאנו רואים יותר ויותר במגמות עיצוב הבית הוא “לגום”, המתורגם כ”די, מספיק, מתאים, בדיוק כמו שצריך “. לאגם מייצג את אמצעי הזהב, לאיזון המושלם בחיים. אנו מראים לך כיצד תוכל לספק את חדר העבודה שלך באופן סקנדינבי, על מנת להשיג תחושה זו של איזון והרמוניה ולהישאר פרודוקטיבי במשרד הביתי היומיומי..

תכונות של סגנון סקנדי במשרד הביתי

ריהטו וקישטו את חדר העבודה שלכם בסקנדינביה

חדר עבודה סקנדינבי הוא חדר מרוהט מינימליסטי שנראה נקי ומאורגן, אך גם מרגיש נעים ומזמין. המיקוד עדיין בחומרים בני קיימא, צבעים חמים וניטרליים, הרבה ירוק ושילוב של מרקמים שונים היוצרים אווירה נעימה וטבעית..

היתרונות של מחקר בסגנון סקנדינבי:

– מקדם פריון

– מאופיין בסגנון פשוט וברור

– יוצר תחושת קלילות כך שתוכל להתרכז טוב יותר

– משפר את מצב הרוח ומפחית מתח

– מספק סביבת עבודה שקטה ונוחה

כיצד הסגנון הסקנדינבי משפיע על רווחתך

ריהוט סקנדינבי של חדר העבודה עם הרבה עץ לבן ובהיר

מפעל בהשראת סקנדי קשור לעתים קרובות לרווחה ואושר. אחרי הכל, המדינות הנורדיות תמיד היו בראש המצעדים בכל הנוגע למזל. בגלל השכלתם, איזון העבודה בין החיים לחיים והטיפול הבריאותי החופשי, נראה שהם יודעים לתעדף את בריאותם, אושרם ורווחתם. זה רלוונטי גם למגמות עיצוב פנים נורדיות מכיוון שהן מכילות עומס מינימלי ויש להן אלמנטים רבים אחרים הידועים במאפייני הרמת מצב הרוח שלהם. משרד ביתי בסגנון סקנדי הוא דרך מצוינת לשלב את כל המושגים והתכונות הללו בעיצוב הבית שלך, וליצור סביבת עבודה חיובית, רגועה ופרודוקטיבית..

כיצד לספק את חדר העבודה המושלם בסגנון סקנדי

ריהוט את חדר העבודה שלך בסקנדינביה עם שולחן איקאה

הסגנון הסקנדינבי מאופיין בשלושה אלמנטים: פונקציונאליות, פשטות ויופי. בעת עיצוב משרד ביתי בסגנון סקנדי, יש לזכור כמה נקודות מפתח ליצירת תחושה מסוגננת ומינימליסטית שנועדה לסייע לך להיות פרודוקטיבית ככל האפשר. עם זאת, הדבר הגדול בעיצוב Scandi הוא שהוא רב תכליתי וניתן להתאים אותו לכל צרכים.

 • חלל מואר ופתוח עם אור טבעי
 • קירות לבנים עם כתמי צבע
 • עציצים לטיהור אוויר
 • חומרים טבעיים ומבני משטח
 • ריהוט פשוט עם קווים ברורים
 • סדר ופונקציונליות
 • צבעים ובדים חמים
 • משטחי מתכת ועץ

ללמוד עם הרבה אור יום

ריהוט את חדר העבודה שלך בצורה סקנדינבית עם הרבה אור יום

למרות שזה לא אלמנט דקורטיבי במובן הזה, האור ממלא תפקיד חשוב בכל חדר. החדרים בסגנון נורדי בדרך כלל מוארים ומרווחים. בעת יצירת סביבת העבודה המושלמת לבית, אור טבעי חיוני מכיוון שהוא לא רק מתאים לנושא הסקנדינבי הרצוי, אלא גם מועיל לך ולבריאותך. לאור טבעי יש השפעות חיוביות על בריאות הנפש, הרווחה והתפוקה.

אזור עבודה מואר ומאוורר היטב משפר את שביעות הרצון ב- 24% ואת התפוקה ב- 16%. זה מראה ששינויים קטנים אך משמעותיים אלה יכולים לסייע בשיפור זרימת העבודה שלך.

צמחים להפחתת הלחץ במשרד הביתי הסקנדינבי

ריהוט סקנדינבי בצבע הקיר הלבן במחקר

בשל תכונותיהם, הצמחים ידועים בהשפעותיהם המועילות על הרווחה באופן כללי, כמו גם על בריאותנו הפיזית והנפשית. הם יכולים לחזק את המערכת החיסונית שלנו, לשפר את איכות השינה ולהשפיע. זה הופך אותם לתוספת המושלמת למשרד הביתי שלך. החזקת צמחים במשרד הביתי גורמת לך להרגיש מאוזנת, רגועה וללא מתח. זה חשוב בכדי להיות פרודוקטיבי ככל האפשר. מחקר יפני אף הראה כי ליטוף צמחים במשך שתי דקות מפחית מתח.

משרד ביתי בחדר השינה בצבע לבן ואפור בהיר

אילו צמחי בית כדאי שיהיה לכם על השולחן??

 • שרך חרב מסנן מזהמים מהאוויר והוא מכשיר אדים נהדר.
 • קנבוס קשת (Sanseveria) הוא גם מפעל לטיהור אוויר ודורש מעט מאוד תחזוקה.
 • עץ דרקון יעיל במיוחד כנגד פורמלדהיד, בנזן וטריכלוראתילן.
 • מִנתָה מגביר ריכוז ומפחית מתח.

חומרים טבעיים

ריהוט חדר סקנדינבי בחומרים טבעיים

שימוש במרקמים שונים היא דרך מצוינת להשיג את האיזון המושלם בין נוחות ופונקציונליות. עיצוב פנים נורדי בדרך כלל סובב סביב הרבה עץ ושילוב של חומרים טבעיים כמו צמר, כותנה, פרווה, פשתן וסיסל. רהיטי עץ פופולריים גם מכיוון שאומנות ומשאבים בת קיימא מעוגנים היטב בעיצוב שבדי, דני ונורבגי. פרווה מחובקת היא אידיאלית כחלופה לכריות על כיסא השולחן ומפיצה אווירה של ממש תחושה טובה.

הרשה לעצמך לקבל השראה מהרעיונות שלנו למחקר הסקנדינבי שלך!

ריהוט את חדר העבודה שלך בצורה סקנדינבית ופשוטה

ריהטו את חדר העבודה שלכם בסקנדינביה עם רצפות פרקט וקירות לבנים

פינת עבודה קטנה בסלון

סלון ריהוט סקנדינבי של חדר העבודה כדי לחסוך מקום

צבעים בהירים מעודדים ריכוז

מחקר סקנדינבי בלבן ואפור

קטן אבל מאוד נעים

משרד ביתי קטן במסדרון מתחת לחלון עליית הגג

עם עיטורים אתה יוצר אווירה נעימה במקום העבודה

משרד ביתי סקנדינבי עם אווירה היגבית

משרד ביתי בשחור לבן

משרד ביתי בשחור לבן