חיפוש הדירות נמשך יותר מדי זמן ולהצעות הזולות היחידות ברשימה יש תקרות משופעות? כולנו מכירים את הבעיה, אך הגג המשופע לא בהכרח צריך להיות חיסרון. חדרים מרוהטים במיומנות עם שיפועים משדרים אווירה נפלאה ומשדרים תחושה של נעימות. במיוחד מי שזקוק למקום עבודה קטן בבית, אך לא רוצה לתפוס שטח שלם עבורו, צריך לצפות לתקרות משופעות. כי האזור שמתחת לגג מציע שפע של רעיונות למשרד ביתי פונקציונלי. במאמר של היום אנו חושפים כיצד ניתן להקים מחקר מעשי עם תקרה משופעת!

השתמשו בצורה מיטבית בתקרות משופעות בעת הריהוט

הקמת משרד ביתי מואר עם גג משופע

אם תסתכל מקרוב על חדר עם גג משופע, אתה בהחלט יכול להרגיש את תחושת הביטחון והנוחות שהוא מעביר. אין ספק שמדרונות מהווים אתגר בעת ריהוט דירת עליית גג. עם זאת, עם כמה טריקים, ניתן להפוך את האזור שמתחת לגג ממש מעשי ונעים. עם ארונות מובנים מתאימים, תקרות משופעות יכולות להציע שטח אחסון נוסף רב ובכך לתרום לסדר נוסף בארבעת הקירות שלכם. במאמר זה נבחן מקרוב את ריהוט חדר העבודה עם תקרה משופעת.

חדר העבודה עם גג משופע – מואר, פרקטי ונעים!

ריהוט דירה בקומה העליונה טיפים ללימוד

כיום, רבים צריכים לעבוד מהבית, מה שמגדיל את הצורך במשרד ביתי תקין. כל מי שניסה אי פעם לשבת ולעבוד בנוחות על הספה עם המחשב הנייד שלו יודע שהפריון פשוט לא גבוה מספיק. לכן מומלץ לימוד מתאים, או לפחות מקום עבודה קטן.

טיפים למשרד ביתי עם ריהוט לתקרות משופעות

עליית הגג היא למעשה אידיאלית עבור משרד ביתי. מילת המפתח כאן היא: מנוחה. בדרך כלל, חלל זה רחוק מהסלון, חדר הילדים והמטבח, דבר שימנע את הסחת הדעת למינימום. האם המשרד עם גג משופע הוא פרקטי תלוי בתנאים בחדר.

עד כמה הלמידה מתחת לגג מעשית?

הרחבת עצות לימוד עליית הגג שטח אחסון

השאלה העיקרית כאן היא: האם יש מספיק אור בעליית הגג? תנאי תאורה טובים הם חובה במחקר. באופן אידיאלי, ללופט יש צוהר אחד או יותר שממלאים את החדר באור יום מספיק במהלך היום. אם אין צוהר (גדול), עדיין תוכל להקים חדר עבודה בעליית הגג, אך עליך לשקול תאורה מתאימה..

הרחבת הלופט משרד עם גג משופע

הגג הנמוך מדי בכמה עליית גג מהווה אתגר נוסף בעת הרחבת החדר הזה. גובה מינימלי של 1.80 מטר נדרש לעמוד. על מנת להפוך את הקומה העליונה כחוק לחלל מגורים, גובה החדר חייב להיות לפחות 2.30 מטר. עם זאת, אין דרישות ספציפיות לשימוש כחדר תחביבים, חדר משחקים, ספריה או משרד פרטי.

הפכו את עליית הגג הישנה למשרד ביתי!

הקמת עליית הגג במשרד הביתי בעליית הגג

האם לדירה או לבית יש עליית גג קטנה המשמשת רק לייבוש בגדים או כחדר אחסון? עם הרחבה של לופט, ניתן להפוך את החדר הזה ללימוד מעשי. חשבו על התקנת חלונות, הבידוד התרמי ועל מתקני החשמל והמים בעליית הגג.

ללמוד עם גג משופע-תכנון נכון הוא הכל והסוף

הקמת מחקר עשה שימוש מיטבי בתקרה המשופעת

אם אתה רוצה להפוך את השטח מתחת לגג למקום עבודה מעשי, עליך לנצל את החלל הזמין בצורה מיטבית. היכן עלי למקם את השולחן? כיצד אוכל ליצור שטח אחסון נוסף? אילו צבעים ורהיטים הם הטובים ביותר עבור מחקר כל כך קטן? להלן ריכזנו כמה רעיונות וטיפים כיצד להקים את עליית הגג כמו חדר עבודה מעשי ונעים עם תקרה משופעת..

הקם תחנת עבודה ליד החלון

הקם חדר עבודה תחת תאורת הגג

כל מי שיש לו עבודה במשרד ויושב על כיסא מול המחשב במשך כשמונה שעות כל יום יודע עד כמה חשובה האור הטבעי בעת העבודה. חוסר אור לא רק יכול לפגוע בעיניים, אלא במקרה הגרוע להוביל לדיכאון הקשור למזג אוויר, במיוחד בעונה הקרה. על מנת ליצור את תנאי התאורה המושלמים במשרד הביתי, כדאי לעצב את מקום העבודה ליד החלון. אם יש צוהר, האזור ישירות מתחת לחלון הוא המקום האידיאלי לשולחן העבודה. כך שתוכל לעבוד באור טבעי במשך רוב שעות היום.

ככל שאור היום יותר טוב

שלבו חלונות עם צוהר במשרד עם תקרות משופעות

אם אתה עדיין בשלב התכנון של עליית הגג שלך, אתה יכול להבטיח יותר אור יום אם אתה מתכנן חלון על הברך בנוסף לצוהר. מקל הברך הוא אזור הקיר הישר מתחת למדרון, שיכול להיות בגובה שונה בהתאם לסוג הגג. במקרים בהם אין כלל ברכיים, ניתן לבנות במקום חלון בקיר הגמלון.

הניחו את השולחן על הברך

ריהוט חדר עבודה עם תקרות משופעות טיפים לתאורה

על מנת לנצל את השטח מתחת לגג בצורה מיטבית, ניתן למקם את שולחן הכתיבה עם הצד הארוך על מקל הברך. ככל שהברך גבוהה יותר, כך ייטב. במקרה זה, עליך לשקול גם את זווית שיפוע הגג. זה קובע עד כמה השולחן צריך להיות עמוק כך שיהיה מספיק מרחק מהראש לקיר.

משטח שולחן ארוך למקום העבודה מתחת לגג

ריהוט פשוט ומעשי בחדר העבודה מתחת לגג

אם הברך נמוכה מדי, ניתן להציב את השולחן כנגד קיר הגמלון במקום זאת. בדרך זו, האור מגיע מצידו של חלון הגג, מה שממזער את הצללים המוטלים על מסמכי עבודה ובוהק רעיוני על המסך. עם סידור זה, שולחן העבודה צריך להיות ארוך מספיק כדי להציע מספיק מקום למרות הקיר המשופע.

שולחן כתיבה פינתי לחדר עבודה קטן עם גג משופע

שולחן כתיבה פינתי מעוגל לחדר עבודה עם גג משופע

שולחנות פיניים הינם אופציה לחסכון במקום אם השטח מתחת לגג המשופע צר מדי. עם תחנת עבודה קטנה בפינה, ניתן לנצל את החלל הזמין בצורה מיטבית. קיר הגמלון עדיין מציע שטח אחסון טוב – ניתן לבנות מדפים ומגירות כך שכל מה שאתה צריך ייאסר בצורה מסודרת.

ריהוט חדר עבודה עם גג משופע לפי הפנג שואי

חלון גג לתאורה נוספת בעליית הגג משרד הביתי

האם תרצה להקים את המשרד הביתי שלך בהתאם להוראת הפנג שואי? אז אתה צריך להגדיר את השולחן באמצע החדר, אם יש מספיק מקום בעליית הגג. כאשר אתה יושב, הדלת עדיין צריכה להיות בעיניך והאור צריך לבוא מלמעלה או מהצד, אך לא מאחור. אם השולחן ערוך באמצע החדר, האזור שמתחת לגג המשופע יכול לשמש שטח אחסון נוסף.

צור שטח אחסון על קירות משופעים

ניצול אופטימלי של שטח האחסון במקום העבודה עם גג משופע

בכל הנוגע לשטח האחסון בחדר עבודה עם גג משופע, כדאי לעבוד עם התנאים בחדר. באופן עקרוני ניתן לבנות מדפים בכל פינה ונישה שבה ניתן למשל לאחסן ספרים ומסמכים. מדפים הניתנים לגלגול ומיכלי גלילה גמישים מתאימים לא פחות למחקר קטן. זה הופך את שטח האחסון מאתגר למשחק ילדים.

מקום עבודה בסלון עם תקרה משופעת

הקם משרד ביתי בחדר עם תקרה משופעת

אם אין לך חדר נפרד למשרד הביתי שלך, אתה יכול גם ליצור מקום עבודה קטן בסלון עם גג משופע. כדי להפריד אופטית בין המשרד הביתי לשאר החדר, תוכל לשקול מחיצה מתאימה. מחיצות מושלמות כארון ספרים ולא יכולות להיות רק מעשיות, אלא גם בעלות השפעה דקורטיבית.

איזה צבע קיר לחדר העבודה מתחת לגג?

סקיילייט הוא פתרון טוב למחקר מתחת לגג

עליית גג נחשבים בדרך כלל לכהים ולא מזמינים. לכן, צבעים כהים אינם מומלצים כלל בעת ההתקנה. אם הקמתם את חדר העבודה מתחת לגג, עדיף לבחור בצבע לבן לקירות ולריהוט. קירות בהירים מגדילים את החדר באופן אופטי ומספקים בהירות רבה יותר. בפרט, הקיר עליו נמצא הגג המשופע צריך להיות צבוע בהיר. זה יוצר אווירת עבודה טובה ומשאיר מקום למחשבה.

קישוט אטמוספרי לא אמור לפספס

הקם וקישט כמו משרד ביתי בלופט

המשרד הביתי חייב להיות בהיר, אך בשום אופן לא סטרילי. טפטים נחמדים (אך לא על הקיר המשופע), קיר תמונות קטן וכמה צמחי בית יוצרים אווירה נעימה והופכים את הזמן שאתם מבלים בעבודה להרבה יותר נעים..

חדר עבודה עם גג משופע ל -2 אנשים

הקם חדר עבודה ל -2 אנשים בעליית הגג

האם אתה צריך לעבוד מהבית יחד עם השותף שלך בו זמנית? כדי לשמור על מחלוקות מי יושב למינימום, אתה יכול להקים מחקר ל -2 אנשים. עליית גג מרווחת היא אופציה מצוינת כאן. עדיף לסדר את תחנות העבודה עם הגב זה לזה כדי להימנע מהפרעות אפשריות.

אין אור יום בעליית הגג! מה לעשות?

הרחבת חדר הלימוד בעליית הגג עצות ריהוט

חלק מהעליית הגג מעוצבים ללא חלון כלל או שיש להם רק צוהר קטן, וזה לא מספיק לאווירת עבודה טובה. אם זה המצב גם עבורך, תוכל להתקין צוהר גדול יותר, שהוא די יקר, או לחשוב על תאורה טובה של החדר. וודא שיש מספיק תאורה בסיסית והשלים אותה עם מקורות אור ישירים שונים. מנורת שולחן מתכווננת בגמישות היא מקור האור הישיר החשוב ביותר במחקר.

הפוך את השטח מתחת לגג רב תכליתי

הקמת חדר עבודה בלופט טיפים לתקרות משופעות

אתה פשוט לא יכול לעבוד, אתה גם צריך הרפיה ובידור. אם עליית הגג שלך מספיק גדולה, תוכל להקים בנוסף למקום העבודה חדר תחביב קטן או פינת קריאה נעימה. עם זאת, מומלץ שמקום העבודה לא יפנה לאזור הבילויים, אחרת יהיה קשה להתרכז בזמן העבודה.