במיוחד בחורף, כשבחוץ אפור וקר, אנו כמהים לימי קיץ חמים ולנופים יפים של הים עד כמה שהעין יכולה לראות. עם זאת, אתה לא צריך ללכת לחוף הים כדי להרגיש שאתה ליד הים. אנו מראים לכם כיצד לרהט את הדירה בסגנון ימי ולחוות את סגנון החוף בבית. הרשה לעצמך לקבל השראה מהרעיונות שלנו לקישוט ימי!

ריהוט ימי: צבעים, חומרים וקישוט

ציור קיר עם עוגנים בסלון

סגנון הריהוט הימי מתאפיין בצבעים רעננים ובחומרים טבעיים. גוונים לבנים משולבים עם מבטאים כחולים ואדומים והמראה הטבעי של העץ. עם כמה ריהוט ראטן נחמד, עיטור קיר מקורי או פלוטם מחופשת החוף האחרונה שלכם, תוכלו להעניק לדירה שלכם מראה ימי מבלי לשפץ אותה לגמרי. בין אם בסלון, בחדר הילדים, בחדר השינה או בחדר האמבטיה – עם הריהוט הימי תוכלו להביא את תחושת החג הזו הביתה במהירות וביעילות.

עיצוב קירות בסגנון ימי

טפט צילום ימי בחדר השינה

עיצוב קירות הוא אולי הדרך הקלה והזולה ביותר לשנות את האפקט והאופי של חדר. בין אם מדובר בשכבת צבע חדשה, ציור קיר יפה או טפט – החדרים מקבלים במהירות מראה חדש לגמרי. אם אתה רוצה לרהט את הדירה הימית, עיצוב הקירות ממלא תפקיד מכריע. הלבן מושלם כצבע קיר וניתן לעגל אותו בצורה נפלאה עם קיר מבטא. למשל, מה דעתך על כמה גווני כחול רעננים בחדר השינה המשחזרים את הגלים? או יותר טוב, עם אחד ציור קיר ים, שמביא את המראה הכובש של הים לסלון שלך? האפשרויות לעיצוב קיר מקורי בסגנון ימי הן טובות כמו אינסופיות. עַל myredro.de לדוגמה, תוכלו למצוא מגוון רחב של כרזות, טפטים וציורי קיר המתאימים באופן מושלם לנושא זה.

רהיטי ראטן נותנים לבית סגנון חוף

כרזה ימית בסלון הבוהו

בנוסף לעיצוב קיר מתאים, תוכלו גם לרהט את דירתכם הימית ברהיט חדש. ראטן, למשל, מזמן לא הפך להיות חומר רק לגינה ומתאים לסגנון הריהוט הזה. כמה כסאות קש בחדר האוכל יוצרים אווירה נינוחה ונעימה ומשתלבים נפלא בחדר מרוהט ימי. כורסת ראטן גדולה, לעומת זאת, היא תוספת נחמדה לסגנון הבוהו-שיק האופנתי וחותכת דמות משובחת הן בחדר השינה והן בסלון. יחד עם כמה אלמנטים דקורטיביים ימיים, ריהוט כזה יכניס את תחושת החג הזו לתוך הבית.

הגדר מבטאים עם טקסטיל בכחול כהה ואדום

קיר גלריה ימית בסלון

אם אתה לא רוצה לשפץ את הדירה שלך אלא רק לרענן אותה, אתה בהחלט בדרך הנכונה עם טקסטיל. אפילו כמה כריות נוי חדשות או מפה תואמת יכולות לחולל פלאים בפנים. לוח הצבעים של הסגנון הימי כולל בעיקר את שלישיית הצבעים של לבן, כחול כהה ואדום חזק.אבל אם אתה אוהב את זה קצת יותר עדין, אתה יכול לשקול את מה שנקרא Hamptons Style. עבור סגנון חיים זה, סביר יותר לצבוע צבעים ניטרליים כגון לבן, בז ‘או שמנת.

אופציה טובה לריהוט ימי היא להחליף את הספה הישנה בספה חדשה בצבע כחול כהה ולשלב אותה באביזרים עשויים עץ, ראטן, יוטה או כותנה. שילוב זה מזכיר ריהוט של בתי חוף ויכול להיות מיושם להפליא גם בארבעת הקירות שלכם.

ריהטו וקישטו את דירתכם בנושא ימי

ריהטו וקישטו את דירתכם באווירה ימית

בכל הנוגע לקישוט בדירה המרוהטת הימית, הפלוטם שאספת במהלך החופשה האחרונה שלך בים הוא אופציה מצוינת. אתה יכול לסדר צדפים, קיפודי ים, כוכבי ים וכו ‘במיכלי זכוכית יפים ולהניח אותם על המדף. אביזרים ימיים כגון עוגנים, גלגלי הצלה, חבלים ורשתות דיג מפיצים מצב רוח עוד יותר לחג ויזכירו לכם את הים מדי יום. עם זאת, כללי המינימליזם חלים כאן. אסור להגזים, אחרת זה יהפוך במהירות לגבישי.

לכן ניתן ליישם את סגנון החיים הימי בארבעת הקירות שלכם ללא מאמץ רב. אפילו טפטים יפים עם מוטיב ים, ריהוט תואם בצבעים ניטרליים וכמה אלמנטים ימיים כקישוט מספיקים לגמרי כדי להפוך את הדירה לנווה מדבר של רגיעה.

ריהוט מודרני עם אלמנטים ימיים, מנורות ראטן על כיסא החוף