דירה נעימה בקומה עליונה צריף הרים קסם כפרי עץ בסגנון הרים חיפוי גג משופע

קאסה מאלוג’ה היא דירה נעימה בעליית הגג שתוכננה על ידי המעצב אנריקו בלוטי בצריף עץ. הבקתה היפה ממוקמת באתר הסקי בורמיו, הסמוך לגבול שווייץ-איטליה. קלילות האור המגיעה מחלונות הגג מרסמת את מבנה חיפוי העץ. האדריכל אנריקו בלוטי עסק בשיפוץ גג מנרס, שהביא לדירה מעודנת אך מודרנית בעליית גג נעימה..

דירת גג נעימה מעץ טבעי

דירה נעימה בעליית הגג ציד בקתת קרניים נברשת מטבח אי כיור משטחי ספה כריות צבע גוונים ניואנס ורוד

הפנים מעוטר לחלוטין בעץ, בעוד שהאווירה מציעה שילוב מצוין של צבעי פסטל חמים ונוחות. בדירת עליית הגג יש גם אח מודרני ומטבח מינימליסטי עם מספיק מקום ליצירות קולינריות. האח ליד ספה מה שהופך את הסביבה הביתית לנעימה וחמימה. כל עליית הגג כוללת חיפויי עץ שהתושבים יכולים ליהנות מהם בכל השימושים. זה משתרע מהרצפה עד התקרה, כולל אביזרי הבית.

דירה נעימה בקומה העליונה ציד בקתת קרניים נברשת מטבח אי כיור מטבח מובנה

הכניסה מורכבת ממסדרון קטן עם גג וקירות עץ. אזור המגורים מאורגן בשטח פתוח גדול שבו יש מטבח, סלון וחדר אוכל. גם כאן העץ שולט.

דירה נעימה בקומה העליונה צריף הרים קסם כפרי מעץ מרבד מעץ שיש

אותה מהות שימשה על הרצפה, התקרה, הקירות וכמה רהיטים. הודות לשטח הגדול ואיכות החומר הטבעי, דירת הגג הנעימה משדרת חמימות מזמינה מבפנים. אח הזכוכית המודרני משלים גם את האווירה הנעימה של עליית הגג.

דירה נעימה בקומה העליונה ציד בקתת נברשת שולחן עץ

האדריכל גם לא שילב אלמנטים מיותרים כגון בדים או תאורה משוכללת בעיצוב החדר, כך שניתן יהיה לשמור על הקסם הכפרי של צריף ההרים. בחלל הפתוח עיצב המעצב בקפידה אור טבעי ומלאכותי כאחד. גם נברשת הקרניים המרשימה, המורכבת מקרני צבאים, או יותר נכון על כתר קרניים, תורמת לכך.

דירה נעימה בעליית הגג פינת אוכל פינת אוכל ציור מקורי כיסאות שולחן אוכל רצפת עץ מנורת כריות צבעוניות

על מנת לשפר את אספקת אור היום, נוספו שני גגות צוהר לגג הגמלון. אולם במשך שעות הלילה נעשה שימוש בסדרה של אורות מלאכותיים המזהירים הן מהתקרה והן מהרצפה. בניגוד לאזור המגורים המבוזר, המטבח ממוקם כמעט בנישה. ליצירת ניגודיות קטנה, אחד הקירות הוא לבן ונוספו לו פרטים שחורים.

התאמת הצבעים הנכונה

דירה נעימה בעליית הגג פינת אוכל ציור מקורי כניסה לאיילים

הדומיננטיות של העץ בעליית הגג שוברת בצורה כה נוחה את הצבע השחור הנפוץ. חלל המגורים משדר גם נופך של מודרניות ופונקציונליות אמיתית. מאידך גיסא, ישנם ניואנסים צבעוניים מנוגדים בלהט אשר, בצורת כריות, מאירים את הספה האפורה בפרופורציות נדיבות..

דירה נעימה בעליית הגג בקתת הרים קישוט חדר שינה ארון הזזה מיטת שינה שמיכת שמיכת כריות בדוגמת

להיפך, מנורה מוזהבת מעניינת מייצגת את האלגנטיות בחדר האוכל, בעוד ארון חמוד בחדר השינה מזכיר תקופות ישנות. חדר השינה נגיש דרך מסדרון צר, המשקף גם את הסגנון הכללי של הבית. בפנים אנו מוצאים למעשה את החלופה בין העץ ללבן של חלק מהקירות.

דירה נעימה בקומה העליונה בסגנון נורדי

דירה נעימה בעליית הגג צריף הרים פינת אוכל ציור מקורי במסדרון ארון שינה מיטת שינה

חלל הפנים המרוהט באופנתיות יוצר אווירת חג אמיתית בהרים עם צבעיו הרכים וריהוט מרופד ונוח. כפי שאתם כבר יכולים לראות, הסגנון מזכיר בעיקר בית ציד. אתה יכול להרגיש את נושא העיצוב בחדר האוכל, שבו ציור מקורי של איילים תלוי על הקיר. הטון הנורדי ניתן גם על ידי שמיכות צמר, שטיחים עם דוגמאות גיאומטריות ותמונה מרשימה מאוד במסדרון.

דירה נעימה בקומה עליונה פינת אוכל ציור מקורי כיסאות שולחן אוכל כיסאות עץ תאורת פרחים

בנוסף לסגנון הנורדי האטרקטיבי, דירה נעימה זו הממוקמת בקומה העליונה מרשימה יותר מכל עם המרחבים הפתוחים והאווריריות שלה. בסלון, במטבח ובחדר האוכל אין חסמים מיותרים, מה שהופך את החלל לנעים יותר. בנוסף, בעליית הגג יש רוח מינימליסטית כך שזה לא מרגיש כמו מבול של ריהוט. כפי שאתה יכול לראות, חיים בסגנון נורדי יכולים גם הם ליצור רושם חם, במיוחד כאשר עץ ובדים רכים אינם יכולים לעשות זאת לבד..