בית חכם קונספט מולטימדיה שליטה אוטומטית על מכשירי חשמל ביתיים

לא יותר קדחתני בבוקר! עם קונספט אינטליגנטי של בית חכם, ניתן לשלוט על כל הבית במרכז. הודות למולטימדיה ומכשירי חשמל ביתיים, תאורה וחימום, ניתן לבצע תהליכים סדירים באופן אוטומטי, אפליקציה מיוחדת מאפשרת שליטה מרחוק באמצעות טלפון נייד או מחשב, ובשגרה חוזרת ניתן להגדיר את המערכת גם באמצעות פקודה קולית או אותות ידיים. . בסופו של דבר, החיים הופכים להיות הרבה יותר נעימים ונוחים מכיוון שמשימות שלוקחות זמן פועלות באופן אוטומטי והטכנולוגיה בארבעת הקירות שלכם עובדת באופן עצמאי. למערכת יש גם יתרון מכריע נוסף: אם היא פועלת כראוי, היא יכולה לחסוך באנרגיה.

תכנון מערכת בית חכם: על מה יש לקחת בחשבון??

פרטי תוכנית בקרת קונספט הבית החכם

מעל לכל, תכנון בית חכם צריך להיות מתוכנן היטב. יש לקחת בחשבון כמה היבטים. המומחים ממליצים שתחשוב תחילה על אילו דרישות עליו לעמוד ובאילו משימות ספציפיות על המכשירים, התאורה והחימום במשק הבית לקחת על עצמם. השלב הראשון הזה הוא מאוד חשוב, מכיוון שדווקא על בסיס רשימה כלשהי ניתן למצוא אחר כך את הפתרון הנכון בהתאם לצרכים שלך. גם מצב החיים שלכם משחק תפקיד מכריע.

מערכת בית חכם שליטה בחימום חוסכת אנרגיה

במקרה של בניינים חדשים, למשל, יועצי הבית החכם מייעצים לך לשבת עם האדריכל וחברת הבנייה ולתכנן רשת בקרה נוספת. תקן KNX מציע לבעל הבניין אפשרות לשלב רשת עם מה שמכונה מערכת האוטובוסים. החיווט נעלם בקירות, מתגים מחוברים למכשירים ולתושבים יש גמישות מסוימת בהמשך, כך שהם יכולים להתקין מחדש את המערכת לאורך זמן.

המצב שונה כאשר יש לשלב מערכת בית חכם בבניין ישן או בדירה להשכרה. אפשרויות הרשת המבוססות על רדיו עולות כאן ספק במיוחד. התקנים האלחוטיים דו -כיווניים WLAN או Bluetooth מאפשרים לא רק שליחה אלא גם קליטה של ​​מידע ובדרך זו לחבר את המכשירים באופן אלחוטי זה לזה..

אילו משימות יכולה מערכת בית חכם לקחת על עצמה??

שליטה בתאורת מולטימדיה של בית חכם

מערכת בית חכם מציעה פתרונות לכל ההיבטים של תהליכים ביתיים. ריכזנו עבורך כמה דוגמאות ליישום ב פורטל בית חכם תוכל למצוא דוגמאות נוספות ליישום וכן דוחות בדיקה רבים.

1. החימום נשלט אוטומטית על ידי רדיאטור חכם ותרמוסטטים לקיר. כאשר התושבים אינם בבית, הרדיאטורים נכבים לחלוטין או מתחממים כדי לחסוך באנרגיה. כמה דגמים חדשים יכולים ללמוד ולהתאים את עצמם להתנהגות החימום של התושבים, את האחרים ניתן לתכנת מראש על פי בקשה.

שלט רחוק תאורת בית חכם

2. תאורה: מערכת תאורה חכמה חוסכת חשמל ומבטיחה נוחות מחיה גבוהה. ניתן לתכנת את אווירת התאורה הנכונה בקלות מראש לפי הרעיונות שלך. מערכת הבית החכם יכולה גם לווסת באופן אינטואיטיבי את תנאי התאורה בחדרים.

3. למולטימדיה לבית חכם יש שימושים רבים בבית. אם אתה נכנס למטבח, למשל, רשימת ההשמעה האהובה עליך נקראת אוטומטית, בחדר הרחצה ניתן לגשת לאוסף המוסיקה גם באמצעות שליטה קולית ובסלון ניתן לתכנת מספר תרחישים כך כך למשל כשהטלוויזיה כשהוא מופעל במצב קולנוע, התריסים יורדים אוטומטית והאורות מעומעמים והמוזיקה כבויה.

4. מכשירים: הם מכינים לכם קפה לפני שאתם מתעוררים בבוקר, שואבים אבק, מכבסים, שוטפים וכסחים את הדשא בזמן שאתם במשרד. המקררים החכמים מצוידים גם במצלמה, כך שתוכל לבדוק במהירות אם אתה צריך לעשות קניות או לא, גם כשאתה בחוץ..

5. אבטחה: למערכות הבית החכם יש גם הרבה מה להציע בכל הנוגע לאבטחה. החל מגלאי תנועה המדווחים על ניסיונות פריצה וכלה במנעולי דלתות אלקטרוניים המאפשרים לך לדעת אם הילדים כבר בבית, ועד גלאי עשן ומים המדווחים על בעיות: המרכיבים הרבים מציעים פתרונות המותאמים לצרכים שלך..

בקרת מערכת שמע של טלוויזיה חכמה לבית חכם