ריהוט משרדי ביתי שטח קטן סלון טלוויזיה מקום עבודה

כיום, חיי העבודה הפכו להיות הרבה יותר גמישים ויש כיום תעשיות שמציעות אפשרות לעבוד מהבית. גם כשזה לא בדיוק המצב, אתה צריך לעשות משהו בבית מדי פעם חוץ משעות העבודה שלך. כל מי שיש לו חדר שלם בבית לעבודה או לפעילויות יצירתיות יכול לראות את עצמו בר מזל. עם זאת, ניתן להקים משרד ביתי נחמד גם אם יש מעט מקום. מקום העבודה, גם אם הוא נמצא בדירה שלך, אמור להציע אווירת עבודה אופטימלית. כאשר אתם מקימים משרד בבית, לא מדובר רק ברהיטים ואביזרי הבית. זה צריך להיות פרקטי ויפה בו זמנית, כך שגם העבודה תהיה מהנה. עם זאת, אם החדר קטן או אם צריך להעביר שטח לחדר אחר, המשימה לא פשוטה.

הקמת משרד ביתי: דוגמה מצוינת מטייוואן

ריהוט משרדי ביתי חלל קטן סלון אפור עץ לבן מודרני

חברת האדריכלות הטייוואנית NORDICO עסקה בנושא “המשרד הביתי”. בטייוואן, במיוחד בטייפיי, כמו גם בערים גדולות רבות אחרות, כבר כמעט בלתי אפשרי לרכוש דירה קטנה וגם מחירי השכירות עולים מהר יותר. אתה צריך להיות גמיש במיוחד ולהביא הכל תחת קורת גג אחת. האדריכלים הטייוואנים מעצבים מתקנים פונקציונאליים בסגנון מודרני ועכשווי המושפעים מאוד מעיצוב סקנדינבי. החדרים מחולקים באופן מעשי מאוד ובזכות לוח הצבעים הניטרלי הם נראים מרווחים וכלל לא צפופים. הלבן והעץ שולטים. פרטים מקסימים כגון אריחי קרמיקה מעוצבים ואביזרי בית יפים בגוונים אפורים מוסיפים מבטאים שובבים.

הקמת משרד ביתי: חכם, פרקטי, יפה

ריהוט משרדי ביתי ריהוט קטן אריחי רצפה מוטיבים בדוגמת אפור מודרניים

ניתן להקים משרד ביתי מושלם אפילו עם מעט מקום והוא לא חייב להיות מעוצב בפאר ובפאר כדי להציע אווירת עבודה יצירתית. שטח קטן עם מספיק אור יום הוא בדרך כלל מספיק והוא אפשרי בכל דירה ובכל תוכנית קומה. שולחן עבודה בסלון, המופרד במחיצה קטנה, מציע למעשה מרחב אופטימלי למשרד ביתי. קיר המחיצה אינו עולה לתקרה, אך גובהו כ- 1.50 מ ‘. באופן זה, מניעת האור הטבעי מהחלון אינה מונעת ויש אווירה ידידותית בשני האזורים.

ריהוט משרדי ביתי מקום קטן מקום עבודה שולחן משרדי חלון בהיר

הריהוט מתאפיין בעיצוב פשוט, נורדי. למרות מרחב המחיה הקטן, הם אינם מאפשרים לחדרים להיראות עמוסים או צפופים. אלמנטים עשויים עץ טבעי כגון חיפוי הרצפה, התקרה, חזיתות הארון וכו ‘נותנים נגיעה נעימה ניתן לראות את תשומת הלב לפרטים הקטנים בעיצוב של כל אזור. אריחים מעוצבים, ריפוד צבעוני, חפצים עתיקים קטנים, אורות מעצבים, אלמנטים דקורטיביים עשויים פליז או ברזל מעניקים לדירה קסם אישי ואופי ייחודי..

ריהוט משרדי ביתי אריחי חלל קטנים קרמיקה אפורה

ריהוט משרדי ביתי מעט מקום חולק מחיצת קיר זכוכית דירה קטנה

ריהוט משרדי ביתי מעט חלל קיר מחיצה זכוכית מטבח לבן סקנדינבי

ריהוט משרדי ביתי מעט חלל קיר זכוכית מחיצה מודרני מינימליסטי

ריהוט משרדי ביתי מעט שולחן חלל מודרני סקנדינבי אפור מינימליסטי לבן

ריהוט משרדי ביתי מעט חללי פרטים עיצוב מודרני אפור לבן מינימליסטי

ריהוט משרד ביתי בחלל קטן חדרי שינה המשתפים חדרים

ריהוט משרדי ביתי שטח קטן בחדר השינה

ריהוט משרדי ביתי חלל קטן אריחי אמבטיה בצבע אפור לבן

* פרויקט “בית פלוס” מאת נורדיקו