חלל פתוח לעבודה במדרגות תלויות

עם הפופולריות הגוברת של פעילויות עצמאיות, יותר ויותר אנשים עובדים עבור עצמם – או בבית, מחסן גינה כמשרד ביתי או מחלל לעבודה. מקומות עבודה גמישים אלה פופולריים מתמיד ומעודדים יצירת קשרים יצירתיים בקרב פרילנסרים. האדריכלים של סורמן ווסטון הפכו לאחרונה כנסייה מתודיסטית ויקטוריאנית לחלל עבודה זמני עם אווירה בהירה ומזמינה..

חלל לעבודה עיצוב מודרני מבטאים מזכוכית ויטראז 'בהירה

משימתם של האדריכלים טום סורמן ופרסי ווסטון הייתה להפוך את שטח הגג של כנסייה מתודיסטית לשעבר לחלל עבודה, שבו יוכל מאוחר יותר גם הלקוח להתגורר. הכנסייה לשעבר הפכה למשרד פתוח עם אלמנטים ויטראזיים תוססים המתייחסים להיסטוריה של הבניין. בין קורות גג הגמלון וכמגן נפילה של גרם מדרגות מתכת לבן שימשו חלונות זכוכית בדוגמת חרלק בצבע ירוק, כחול, כתום ואדום. מעניין שהמדרגות תלויות באוויר ולא נוגעות בקרקע.

גרם מדרגות תלוי לבן לוחות זכוכית להגנה מפני נפילות בצבע

“מוטיב היהלום המשמש כאן משקף את הגיאומטריה של קורות העץ הקיימות, בעוד שחלונות הזכוכית הצבעונית משקפים את העבר של הבניין כמקום פולחן”, אמרו האדריכלים ששמו את הפרויקט “אולפני בית העתק”..

האסתטיקה של הפרויקט נגזרה מקורות העץ הקיימים. התזת חול הסירה את שכבות הצבע הרבות שהוחלו במהלך 130 השנים האחרונות והוציאה את המרקם המדהים של היער המקורי. הרעיון היה לביים את משטחי הזכוכית המבריקים על רקע לבן נוצץ זה על מנת ליצור חלל אוורירי ופתוח עם עומק וצבעוניות..

מוסיף ליינר ויטראז ', קורות תקרה צבועות בלבן

חלל העבודה הזמני יכול להפוך גם לדירה פרטית בעתיד. הדבר מושג על ידי הוספת שתי קומות ביניים בכל קצה החדר. כיום הם משמשים חלל רב תכליתי לעבודה ולפגישות, אך מאוחר יותר יכולים להפוך לחדר שינה ולמשרד ביתי. הפרויקט משלב את חמימות החומרים שניתן למצוא בבית עם הגודל והגמישות הדרושים בסטודיו או במשרד.

חלון ויטראז 'מוסיף מחיצות

פרויקט זה מראה כי התאמה ושימוש חוזר של מבנים קיימים היא אופציה טובה יותר ובר קיימא יותר מהריסה ובנייה מחדש של בניינים. לא רק שיש פחות בזבוז, אלא יש גם משיכה מסוימת להפוך את הישן למשהו חדש ובלתי צפוי.

נורות תקרה עם תאורה עם קורות לבן

קורות גג צבועות בתוספות זכוכית צבעונית לבנה

ריצוף פרקט בהיר לבן במדרגות

חלל עבודה לעבודה שטח אחסון שולחן כתיבה מחיצת ויטראז '

למידע נוסף, בקר באתר האינטרנט של סורמן ווסטון.