מדרגות חדשות לעצב מחדש וילה מתכת לבנה

עבור הפרויקט המרשים הזה, האדריכלים פרנסהסקא פראני עבדו יחד עם חברת האדריכלות Bloomscape. שיפצתם וילה איטלקית יפה משנות השבעים בצורה עכשווית. ערעור מבטאים וניגודים היו חובה. עם זאת, אלה צריכים להיעשות בצורה אסתטית וללא סלסולים. כמוקד העיצוב המחודש של הבית, המעצבים והאדריכלים התקינו גרם מדרגות חדש.

מדרגות חדשות כחלק מתכנון מחדש של וילה איטלקית משנות השבעים

מדרגות חדשות לעצב מחדש וילה איטליה ניגודיות

גרם המדרגות החדש כחלק מתכנון מחדש של וילה יפה זו מוביל מהמטבח לחדרים הפרטיים במפלס המגורים העליון. הוא מורכב ומורכב ממתכת לכה לבנה. זה גורם לו להיראות קל במיוחד ודומה יותר למדרגות גג מתכווננות. גרם המדרגות החדש מיוצב בצד אחד על ידי לוחות מתכת. המדרגות מונחות עם שטיח אפור אנתרציט להליכה בטוחה למעלה ולמטה. הוא נותן מראה רך ויוצר גם ניגוד עז לקירות הלבנים.

מדרגות חדשות בוילה האיטלקית המשופצת העכשווית

מדרגות חדשות עיצוב מחדש מודרני שחור לבן צהוב

השטח מתחת למדרגות ואלמנטים אחרים בבית, כגון מסגרות הדלתות, צבועים בצבע צהוב בוהק ומיד מושכים את עינו של המתבונן. המטבח הפונקציונאלי עשיר גם הוא בניגוד, עם שולחן מטבח מורחב וספסל אחסון מובנה עשוי עץ כהה.

עיצוב מדרגות חדש וילה מודרנית לבנה איטליה

בוילה היפה יש תכנית קומה מיוחדת ומאוד מורכבת. השטחים צרים יחסית ואינם מעוצבים כסטנדרט. דווקא הפתק המשובב הזה הדגישו המעצבים בצורה אלגנטית ומודרנית במהלך העיצוב המחודש. במקביל מסגרות הדלת הצהובות עם תוספת זכוכית מזכוכית הקלה חושפות את הנוסטלגיה של שנות השבעים. הקירות הלבנים הבהירים בשילוב עם השטיח האפור האנתרציט מעוררים ניגודים עזים ומבטיחים תמונה כוללת עכשווית.

מדרגות חדשות עיצוב מדרגות מתכת לבנות

בשל ערכת הצבעים המושכת את העין, גרם המדרגות החדש מהווה נקודת שיא מיוחדת בעיצוב המחודש של מקום המגורים האופנתי. שפת העיצוב הפשוטה ושילוב הצבעים הבהירים הפכו אותה למושכת עיניים של ממש.

מדרגות חדשות ניגודיות מתכת לבנות בהירות

מדרגות חדשות מדרגות מתכת עיצוב לבן צהוב

מדרגות חדשות עיצוב מחדש של ארכיטקטורת וילות

* פרויקט מאת בלומסקייפ ו פרנצ’סקה פרני