מטבח פתוח עם קיר אחורי ומשטח עבודה למטבח וכן אי מטבח עשוי שיש עם שולחן אוכל וכיסאות מעץ

הפעם אנו מציגים בפניכם דירת לופט מעוצבת עירונית כמשטח התרסקות, המתאימה לרווקים עמוסים ונוסעים בינלאומיים. זה עשוי להיות מפתה לראות מעצב חורג מהזדמנות כזו. כאשר נשכר ארז’אן דה פייטר באנטוורפן כדי ליצור מפלט שקט מחיי העיר העמוסים, הוא ידע שגישה פרופיל נמוכה היא הדרך היחידה ללכת. המעצב תכנן את דירת הלופט באופן שינצל את החלל בצורה מיטבית.

דירת לופט מעוצבת עם ריהוט מסוגנן

סלון גדול עם אח וצורות מינימליסטיות ולוח צבעים אפור

דירת הלופט המעוצבת בגודל 106 מ”ר כוללת סלון עם אח, חדר שינה וחדר רחצה. יש גם חדר אורחים כמו גם מטבח פתוח, מחסן וחדר רחצה נוסף. עץ אלון בגוון פחם, פלדה שחורה והרצפה בדוגמת שבר מעבירים תחושת אלגנטיות ושפע מינימליסטי..

קיר אחורי למטבח חום בשילוב ארונות מטבח בצבע אפור לעיצוב בטוב טעם

הדבר הטוב ביותר בפלטת החומרים והצבעים המינימליים הוא השיש החום והוריד, שנראה פשוט מדהים. עיצוב זה הוא בלתי צפוי ומתאים לחלוטין לחלל. זה גם יעיל במיוחד שאותו צבע חום עשיר לא מופיע בשום מקום אחר בדירת הלופט המעוצבת.

כורסת מעצבים בסגנון רטרו פנים נוסטלגי עם שולחן שיש ואלמנטים מודרניים

מעצב הפנים נמנע ממה שנקרא “תסמונת הנשיקה והנשיפה”, שבה נראה שהפיתוי שאין לעמוד בפניו הוא לשלב משהו עם משהו. הוילון והכורסה הם גם המפלט האחרון. האיפוק האלגנטי מעניק לדירת עליית הגג הזו תחושה של רגיעה ושלווה, כבקשת הלקוח.

צורות ונוחות מינימליסטיות

לופט מעוצב עם צבעים אפורים וארציים ולוחות של רצפת פרקט משיש פרקט בפסנתר בסגנון רטרו

החלקים הפנימיים צומצמו כדי להחליף אותם בגימורים מותאמים אישית ולמלא את החללים בריהוט בהזמנה אישית. דירת הלופט המעוצבת היא בגודל 106 מ”ר ויש לה תצורה פתוחה למטבח, לסלון ולחדר האוכל, בעוד חדר השינה, חדר הרחצה וחדר ההלבשה נפרדים..

מסדרון כהה עם רצפת פרקט מהרצפה עד התקרה מלתחה אל הסלון עם הספה

האדריכלים עיצבו מחדש את תוכנית הרצפה של הדירה על מנת לייעל את החדרים ולאפשר תקשורת זורמת ודיסקרטית בין חדר השינה, חדר ההלבשה וחדר האמבטיה. הצוות השתמש בחלל שהפך חופשי ליצירת סלון גדול ופתוח שטוף אור טבעי.

ארון מהרצפה עד התקרה עשוי עץ וספה בצבעים אפורים עם אח שחור וגוונים כהים

אזור המגורים הגדול מציע שפע של מקום לאירוח אורחים. זה מכיל מטבח עם ארונות עץ אלון מוכתמים, המשלימים את משטחי העבודה החומים והקירות האחוריים במטבח עשויים שיש. כאשר נחשף המבנה המקורי של הבניין, הצליחו האדריכלים להדגיש את התערבויותיהם. המבנה המקורי נותר גלוי בכוונה. האיכות הגולמית של המסגרת הקיימת עומדת בניגוד ליחס הקפדני של פרטים וחומרים בפנים “, אמרו בצוות.

דירת עיר עם ציור עיצוב מינימליסטי וריהוט מעצבים בסלון

הריהוט המינימליסטי המיועד לדירה כולל את שולחן המטבח והכיסאות מעץ ופלדה, וספה מרופדת ונעימה מרופדת בסלון, המופרדים על ידי שולחן קפה ואי מטבח. ארון מהרצפה עד התקרה משתרע לאורך קיר הסלון ומכיל את האח וריהוט הבית האחר. הוא ניצב גם מול ספסל שיש נמוך בצד השני של החדר. יחד יסודות אלה מהווים את מרחב המחיה העיקרי.