עיצוב קירות רעיונות טרנדים פינטרסט צבעים מתכת טקסטיל

פינטרסט היא לא רק מגמת טרנדים, אלא גם מציגה טרנדים קיימים לכל אלה שמחפשים רעיונות מעניינים לעיצוב פנים. זה חל גם על עיצוב הקירות הפנימיים, שעבורם קיימים בגדול אינספור גרסאות. עם זאת, ישנם רעיונות מסוימים שמושכים את עינכם ולכן יש לציין אותם כך שלא תחמיצו אותם. גלה להלן באילו אפשרויות מעניינות ואטרקטיביות אתה יכול להשתמש בעיצוב הקירות על מנת להעניק לפנים את הטאץ ‘תוך כדי עמידה בטרנדים האחרונים. אז איך אפשר לעצב את הקירות? רק תסתכל בעצמך:

רעיונות לעיצוב קירות – עיצוב קירות בזהב

עיצוב קירות רעיון טפט זהב מודרני אלגנטי מודרני

לזהב על הקיר יש אפקט מיוחד. מצד אחד עדין ומצד שני גם צבע אקסטרווגנטי יוצר אלגנטיות ונראה מודרני עם הריהוט הנכון. ניתן להשיג עיצוב קיר יצירתי בצבע זה בדרכים שונות. אם אינכם רוצים לצבוע קירות זהב שלמים מיד, תוכלו פשוט להסתמך על מבטאים מעניינים שניתן לעצב על כל צבע רקע. ניתן להשתמש בטכניקות שונות לשם כך. לדוגמה, ניתן להשתמש בספוגים להוספת ספוגיות יפות. אך אפילו בעזרת משיחות מכחול מקוריות יותר, ניתן להשיג דפוסים יוצאי דופן במהירות ובקלות. אם אתה רוצה לקשט את הקירות בטיח, זה לא מונע ממך בשום אופן להוסיף דגשי זהב. במקרה זה הקיר הופך ליעיל עוד יותר.

קירות עיצוב טפט למטבח אריחי קוי סיניים לבנים

אם אתה רוצה להפוך את הקירות לקלים עוד יותר עם זהב, חפש טפט. זה המקום שבו דפוסים מורכבים יותר יכולים לקשט את הקירות, וזה מועיל למי שאינם יצירתיים מדי, מוכשרים או סתם מחפשים תיקון מהיר. מבחר הדגמים הגדול של יצרני הטפטים השונים מאפשר גם את הבחירה בין מספר מבטאים גדול יותר על הקיר או גרסאות עדינות יותר.

צורה קירות מסגרת תמונה מבטא אח זהב דקו

ואם אינכם בהכרח רוצים לעצב את הקירות באפשרויות עיצוב קבועות כאלה, תוכלו פשוט להשתמש באלמנטים דקורטיביים אחרים. מה דעתכם על מסגרות תמונות מוזהבות המציגות גם את הרגעים האהובים עליכם עם יקיריכם או תמונות כלשהן ומספקות את הזוהר הדרוש בזהב? פריטי נוי זהובים אחרים כגון אגרטלים תלויים או עציצים או דברים תוצרת עצמית יכולים לשמש כרעיונות קיר בזהב.

עיצוב קירות לוחות חיפוי לוחות מתכת זהב תעשייתי

אנחנו בהחלט רוצים להזכיר את הרעיון יוצא הדופן אך המעניין הזה שבעזרתו תוכלו להביא זהב לקיר. זהו חיפוי קיר עשוי לוחות מתכת. אתם מוזמנים לבחור צבעי מתכת אחרים אם אתם רוצים לקשט את הקירות בצורה זו, אך כרגע זהב הוא הטרנד. רעיון זה מתאים במיוחד למתקנים בסגנון תעשייתי וניתן לשלב אותו עם מבטאים וזהובים אחרים לחדר המתאים.

עיצוב קיר בצבע – צבעי קיר כהים במקום מבטאים

עיצוב קירות צבע קיר כהה כחול למינציה בהירה מודרנית

אם החלטתם על צבעים מרשימים ורוצים לצבוע חדר וכך לעצב את הקירות בצבע, ניתן להשתמש גם בטרנד הפינטרסט הזה. הכוונה היא צבעים כהים ונועזים יותר כמו גוון הכחול הזה, מה שמאפשר להוציא אביזרים או רהיטים לבית בהירים יותר טוב במיוחד. למרות שצבעים כאלה הופכים את החדר הכהה למיסטי אפילו יותר, סביר להניח שהרעיונות לעיצוב קירות יהיו מומלצים יותר לחדרים בהירים יותר עם חלונות גדולים, כך שנמנעת מאווירה כהה מדי..

עיצוב קירות ספה מדף קיר מודרני ירוק זית מינימליסטי סקנדינבי

בנוסף לכחול, ניתן להשתמש בצבעים רבים אחרים גם בצורה זו. ניתן להשתמש בגוון ירוק כהה, למשל, או בצבע הבנזין האופנתי וגם סגול. פשוט בחר את הצבע האהוב עליך ולאחר מכן מצא את הגוון שאתה רוצה וצבע קיר מבטא. אם אתה מעז, אתה יכול כמובן לעצב את כל הקירות בצבע.

מגמות עיצוב הקיר בצבע כחול בנזין קיר מיטה צהוב מבטא חדר שינה

לאחר מכן ניתן לבחור את אביזרי הבית, הטקסטיל והקישוטים בצבע מנוגד חזק. עם הקיר הכחול הזה, למשל, המצעים הצהובים נראים ממש טוב. באופן זה שני הצבעים באים לשל עצמם וללא ספק משפרים את החדר. אתה יכול גם להשאיר את הקיר עצמו חשוף, כי גוון הצבע הבולט הוא מספיק דקורטיבי בפני עצמו. עם זאת, תוכלו לשחק גם עם קישוטים אחרים, הנבחרים בצורה הטובה ביותר בדיסקרטיות. מדף קיר קטן מתאים, אך גם ציורי קיר.

עיצוב קירות עם צבעי מים יצירתיים

מגמות עיצוב קיר טפט בצבע ירוק ירוק DIY שולחן צד השראה

האם תרצה לצבוע קיר עם דוגמה ולאחר מכן לנסות טרנד חדש. אחרי הכל, כל אחד יכול לעשות את הפסים הקלאסיים או דפוסי הזיגזג והם כבר לא ממש מקוריים. במקום זאת, סמכו על טרנד הפינטרסט הזה שתוכלו להשתמש בו לקישוט הקירות. הכוונה היא צבע מים אטרקטיבי המחובר לקיר בצורת טפט. ותודו שזה נראה פשוט מהמם!

עיצוב קירות תמונת צבעי מים הפוך רעיונות לקישוט קיר בעצמך

אם אתה לא באמת יכול למצוא את הטפט הנכון, אתה יכול גם ליצור ציור קיר כחלופה. ניתן להושיט יד על פיסת נייר או קנבס גדול בכל גודל ולעצב כל דפוס בצבעים שונים כדי להצמיד אותו לקיר. גם כאן תמיד יש לך אפשרות להסיר את הקישוט יום אחד ללא בעיות. ניתן לבחור דפוס לא סדיר, אך גם מוטיבים מסוימים. מוטיבים צמחיים כגון פרחים או עלים, למשל, מתאימים היטב. אפשר גם לעצב קו רקיע או מה עם צלליות של יערות? הדמיון אינו יודע גבולות.

עיצוב קירות ללא טפט – רעיונות עם אביזרי בית ארוגים

טרנדים לעיצוב קירות קילים רעיון קישוט קיר קיר ציפוי עץ כפרי סקנדינבי

בנוסף לתמונות קיר, ניתן ליישם רעיונות לקישוט קיר גם בחומרים שהם די אופייניים לקיר בתרבות שלנו. אבל הם נראים כל כך נהדר! כמה טוב שפינטרסט לא מנע מאתנו את טרנד עיצוב הקירות הזה. פשוט השתמש בעיטורים ארוגים לקיר! כן קראת נכון! למה שמשהו שמעטר את הרצפה יפה לא יהיה שימושי גם לקיר? אחרי הכל, אין זה חדש כי לרבד משתמשים לחיפוי הקירות.

טרנדים לעיצוב קירות אריג טקסטיל קישוט קירות צבעים eames

זה לא משנה אם אתה משתמש בשטיח קילים קטן יותר למטרה זו או בעיצוב ססגוני כמו בתמונה למעלה. אולי אפילו תרצה ליצור מוצר כזה בעצמך. במידת הצורך אפשר למצוא משהו כזה גם בחנויות ולדעתנו הרעיון פשוט נפלא ומקורי.