אריחי בטון סלון עץ רעיונות לריהוט פוריסטי לחיים

המסורת פוגשת את המודרניות באחמדאבאד, הודו. דירת שני חדרים שופצה לחלוטין והפכה לנווה מדבר באמצע העיר הגדולה. תוכנית הבנייה הפתוחה, הריהוט הפונקציונאלי ופלטת הצבעים המוצלחת מאפשרים מגורים נוחים גם בשטח מגורים מוגבל. שילוב החומרים יוצר את הקסם הכפרי של הדירה. בטון, אריחים ועץ משמשים בשפע כריצוף או לחיפוי קירות. אדריכלי סראנש הצליחו להגדיר ביעילות את סצנת הנישות והפינות ולהשתמש בחומרים שנבחרו להדגיש טוב יותר את אופי הלופט של הדירה. ניקח אתכם לסיור וירטואלי ונסביר כיצד תוכלו ליישם את הרעיונות בארבעת הקירות שלכם.

שלב בטון, אריחים ועץ ורהט דירה בעלת אופי לופט

סלון עץ אפור בטון מאריחי בטון

הדירה הקטנה עם שטח שטח של 67 מ”ר חולקה במקור למספר חדרים קטנים. עם זאת, האדריכלים החליטו לקרוע את הקירות הפנימיים ולהיפטר מדלתות פנים למעט דלת האמבטיה. באופן זה נוצר אזור מגורים מרווח ומוצף אור, בו שוכנים המטבח, פינת האוכל והסלון. האדריכלים רצו להפריד ויזואלית בין האזורים הבודדים ובמקביל ליצור מעבר חלק בין האזורים השונים. לצורך כך החליטו להניח כיסוי ריצוף חדש בכל אזור. בטון חשוף נבחר למסדרון ולמטבח. כיסוי הרצפה קל במיוחד לטיפול, ניתן לניקוי מספר פעמים ביום ובניגוד לעץ אינו סופג לחות. אריחים מעוצבים מוסיפים מבטאים צבעוניים בסלון, ורצפת עץ בפינת הקריאה מזמינה אתכם להירגע.

בטון, אריחים ועץ כמבטאים בפנים

אריח בטון עץ דפוס גיאומטרי שולחן קפה אביזרים לבית

יחד עם זאת, דווקא שילוב החומרים שבמבט ראשון אינם הולכים יחד הופך את דירת הלופט הפוריסטית לאטרקטיבית כל כך. רצפת הבטון מכניסה פתק מינימליסטי לחלק הפנימי, האריחים – נגיעה של אקזוטי וצבע העץ החם משחררת את הפנים המחמירים אחרת. התוצאה הסופית היא פנים אקלקטי שנראה הרמוני להפליא.

אריח בטון עץ מדף ספר מחלק חדר מחלק אמנות מודרנית עציצים

דימוי החיים ההרמוני והפוריסטי הזה מודגש עוד יותר על ידי הרהיטים. במטבח יחידת המטבח הייתה עשויה בטון, דלתות הארון ומדפי הקיר עשויים עץ מלא והקיר האחורי של המטבח עטוי אריחי שיש..

מטבח מעץ אריחים ללא ידית דלת ארון בטון משטח עבודה מרוצף באריחים

פינת האוכל הסמוכה, שבה שולחן אוכל נמוך עם משטח שיש וכסאות רצפה Zaisu יפניים יוצרים קבוצת מושבים מקסימה, משמשת מעבר בין פינות האוכל והקריאה. פינת הקריאה הנעימה עם כמה פופים ומיטת יום מציעה מספיק מקומות ישיבה לכל המשפחה. יחד עם זאת, הוא יכול לשמש כחדר אירוח במידת הצורך.

בטון אריחי בטון מעץ בטון מעוצב דירת הודו

אריחי בטון ריצוף עץ יוצרים מעבר רעיוני

פינת הקריאה, המכוסה לחלוטין בעץ, ניתנת להפרדה מאזור האוכל על ידי וילונות במידת הצורך. המתקן חסכוני. מערכת מדפים מעץ וזכוכית משמשת גם כמפריד חדרים. מלבד הפופים הנ”ל ומיטת היום המינימליסטית, אין ריהוט אחר. גוף תאורה עתידני מעניק לנישה מגע מודרני ורדיו ישן מביא נופך רטרו לחלל הפנים.

בטון, אריחים ועץ יוצרים אנסמבל פוריסטי

אריחי בטון עץ פופים מקיר עץ כריות פוף סלון ריהוט אקזוטי

הבטון הבידוד והעץ המלא מעניקים לדירה את המראה המחוספס והמינימליסטי שלה. שני החומרים לא רק מקבלים ציון במראה מושך, אלא גם עם תחושה נעימה. בהודו בפרט, הבטון מספק קירור בימי הקיץ החמים והמשטח המלוטש שלו מרגיש קריר בנעימים.

רעיונות לעיצוב רצפת רצפת עץ מרצפת בטון

הריצוף הפך לאחד המרכיבים האדריכליים החשובים ביותר באדריכלות המודרנית. רצפת הבטון החשופה מוצגת באפור פוריסטי, צבע ניטרלי המשדר רוגע. לעומת זאת, רצפת הקרש נראית חמימה ויוצרת אווירה נעימה.

שולחן בטון נמוך, עץ אריחי בטון, תקרה גבוהה

רצפת בטון יצוק מלוטש מובילה מאזור המגורים המרווח לחדר השינה. גם לאזור הפרטי של התושבים אין דלת. באופן זה רצו האדריכלים להדגיש שוב את אופי הלופט של דירת שני החדרים.

דירת הלופט הקטנה בהודו מודרנית, מינימליסטית ועם זאת אקזוטית וביתית. שילוב החומרים גורם לו להיראות בהיר ונעים במיוחד.

אריחי בטון כיסאות עץ שולחן אוכל אורות תליון

מדרגות עץ מאריחי בטון אזור מגורים מרובות

חדר השינה נראה ימי במיוחד עם אריחי הרצפה הכחולים וצבע הקיר הצהבהב-כתום. אזור השינה היה מרוהט במשורה למדי. מיטה זוגית עם מסגרת עץ, שולחן צד קטן וכמה עציצים משלימים את תוכנית החיים.

אריחי בטון עץ מסדרון חדר שינה פינת אוכל קיר עץ

דירת חדר שינה מעץ בטון מעץ בטון

סלון מעץ בטון מאריחי בטון שהוקם כורסת מעצבים

אריחי בטון ועץ משלבים רעיונות עיצוב במסדרון ארון בסיס בטון

אריחי בטון מסדרון עץ עיצוב מינימליסטי מודרני

מסגרת מיטת עץ מעץ אריח בטון בדוגמת כחול בצבע חול

אריחי בטון עץ מודרני להגדיר לקשט צמחים דפוס רצפה

עץ אריח בטון ללא דלתות דירת לופט הודו

קיר מראה מעץ אריח בטון

רעיונות אמנות לקיר ריפוד עץ בטון

אריח ועץ משלבים בטון כחול רצפת חדר שינה

רעיונות לריהוט דירות מעץ בטון מעץ בטון

אריחי בטון ועץ משלבים חדרי שינה

אריחי בטון ועץ משלבים תכנית כניסה

אריחי בטון ועץ משלבים תכנית רצפה של שרטוט

שרטוט עץ אריח בטון לעיל

פרויקט של סראנש אדריכלים.