קירות מעוגלים חזית-זכוכית-דשא-מינימליסטי-רעיון

אם אתה בעל בית שאינו גדול מספיק, תוכל להגדיל אותו על ידי הוספת הרחבה. באופן זה נוצרים חדרים נוספים המשפרים את תחושת החיים ומבטיחים נוחות רבה יותר. הבית בו היינו רוצים להציג בפניכם משתמש קירות מעוגלים בגידול כזה והוא ממוקם בהולנד.

קירות מעוגלים – להגדיל בית קטן

קירות מעוגלים מסדרון-אבן-קיר-ציור קיר-עיטור

בית זה מהווה הרחבה המשמשת להרחבת הבית הראשי. מכיוון שזה די קטן, חלקת האדמה הגדולה מספיק שימשה ליצירת אזור מגורים גדול יותר עם נוחות מגורים גדולה יותר. הרחבה החדשה מורכבת ברובה מזכוכית, בעלת קירות מעוגלים והיא, באופן עקרוני, הרחבה של הרחבה קודמת.

קירות מעוגלים בחדר האמבטיה

קירות מעוגלים-פסיפס-ג'ירפה-דפוס-אמבטיה-מקלחת

תכונה מיוחדת של הרחבה זו היא שקירות מעוגלים משולבים בחזיתות חלון גדולות, שחלקן גם בעלות צורה חצי עגולה. עיצוב זה לא רק גורם להרחבת הבית להיראות מעניין וחביב במיוחד מבחוץ, אלא גם יוצר עיצוב פנים מקורי בעל כשרון מודרני..

עיצוב סלון

קירות מעוגלים נוח-מגורים-מדף מובנה

חלונות מעוגלים תוכננו להיות יעילים במיוחד בחדר האמבטיה. שם שימש דפוס ג’ירפה לקירות ופסיפס לבן לרצפה. גג הזכוכית גורם לך להרגיש שאתה מתקלח בחוץ. הצורות האורגניות של הקירות יוצרות בתורן אווירה נעימה ויוצאת דופן.

הרבה אור בפנים

מעוגל-קיר-קיר-קישוט-מנורה-יוקרה-עיצוב-פנים

במקום קירות מעוגלים, עיצוב כזה משמש לחלון המקורי בתקרה בסלון. חלון זה בשילוב עם חזיתות החלון אחראי לאווירת החדר המוארת, הנמשכת עד רדת החשכה. אז מקורות האור מספקים אור עקיף, כמו גם מנורת הקיר האטרקטיבית לנוחות.

חלון מעוגל

קירות מעוגלים-חלונות-חזיתות-הרחבה בסגנון מודרני-בית-זכוכית

קירות מעוגלים משולבים גם עם חלונות בעלי אותה צורה. לחדר העבודה הקטן, למשל, יש חזית חלון עגולה, המתווספת על ידי יציאה לגינה. באופן זה, החדר מוגדל בצורה מקורית ומסופק באור יום יקר מספיק.

קירות חיצוניים עשויים אבנים טבעיות

אדריכלות-קיר-שתילה-קירוי-הולנד-ארכיטקטורה

הקירות המעוגלים והקירות הרגילים עטופים באבן טבעית אטרקטיבית ויוקרתית למראה. באופן זה הבעלים יכול להרגיש קרוב לטבע ובמקביל מקבל סביבה אצילית, ללא קשר אם הוא נמצא בתוך הבית או בגינה. חלונות הזזה מקוריים שנעלמים לקיר מחברים בין הפנים לחוץ.

קצוות מעוגלים

קירות מעוגלים-הרחבה-רעיון-בטון-נוף לבריכה

בנוסף לקירות מעוגלים, פינות רבות מסולקות גם בדרך זו. באופן עקרוני, זו גם מטרת הקירות המעוגלים – הימנעות מפינות ויצירת מעברים זורמים. כך גם ברצפת בטון מודרנית זו. ישנן גם מנורות משולבות המאירות את המדרגות.

אלמנטים של מראה במראה מעוגל

ריצוף-קיר-חיצוני-רעיון-טבעי-אבן-חיפוי-בטון-מראה-רצפה

אתה יכול לראות קיר מחיצה יעיל מאוד בתמונה זו. הוא ממוקם באזור החיצוני ויש לו משטח רעיוני בעל השפעה מעניינת. העיצוב מבוסס על אותו עיקרון כמו הקירות המעוגלים. במקום קצוות ישרים נבחר משטח מעוקל לחיבור שני צידי המראה.

בריכה קטנה בגינה

קירות מעוגלים-טרקלין-גג שטוח-גינה-מדשאה

בתוך הרחבת בית זו, קירות מעוגלים משולבים בצורה מושלמת עם ישרים. בריכת השחייה המודרנית, שהיא מלבן ולא נבנתה גדולה במיוחד, משמשת גם כניגוד לצורות האורגניות. אבל רצפת אזור הבריכה מעוגלת שוב ומפרידה בין אזורי המגורים לדשא.

תאורה הרמונית

מעוגלת-תאורה-קיר-השראה-עקיפה-זכוכית-הרחבה לבית-הקדמי

אם האור הטבעי כבר אינו מספיק, מקורות אור שונים משמשים כתאורה, כפי שכבר צוין. קירות ישרים ומעוגלים מוארים מלמעלה ומהצד ומספקים לבית אווירה הרמונית בלילה..

מַעֲרָך

מעוגל-קיר-רצפה-תכנית-חלוקת חלוקת-בסגנון בונגלו

בתוכנית הקומה של הבית עם קירות מעוגלים, לא רק חלוקת החדר מתבררת, אלא גם המיקום של הרחבת הבית על הבית הראשי. שני האלמנטים יוצרים צורת U ומסגרים חלקית את הגינה. בתוך הרחבה יש מקום לפינת העבודה, פינת ישיבה ואח תלוי. הגג יוצר שלם וזורם בצורה חלקה מבית אחד למשנהו.

הבית בפרויקט תלת מימד

מעוגל-קיר-3d-פרויקט-בית-עיצוב-עצים-גינה

קירות מעוגלים וכל החדרים תוכננו מראש בעזרת פרויקט תלת מימד. מרכיבים חשובים בארכיטקטורה ובעיצוב הפנים הם חימום תת רצפתי, תקרת הקירור, לוחות סופגים קול ונישות שמסתירות למעשה את הווילונות. יישום ממש נהדר של הרחבת בית!

עוצב על ידי דה בבר אדריכלים.