עץ בהיר-אנתרציט אפור-אח-סלון-מרפסת פתוחה

פנטהאוז בברצלונה, ספרד, תוכנן לאחרונה על ידי סוזנה קוטס עיצוב פנים ועבר אופטימיזציה למשפחה. עץ בהיר ואפור אנתרסיט מחברים בין כל שטחי הדירה היפהפיה כאלמנטים עיצוביים. פרטי פלדה שחורים מכניסים מבטאים המעלים מראה מובנה ומסודר. מרפסת פתוחה יפה עטויה קלינקר זמינה לתושבים ומרחיבה את אזור המגורים כלפי חוץ. הפנטהאוז המרהיב כולל 3 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה עם מקלחת ושירותים נפרדים, חדר ארונות ואזור מגורים מרווח עם מטבח מודרני הניתן להפרדה באמצעות קירות הזזה מזכוכית..

עץ בהיר ואפור אנתרציט יוצרים ניגודים נעימים בפנים ובחוץ

עץ בהיר-אנתרסיט-אפור-מרפסת פתוחה-מרפסת עץ

הדירה נראית מאוד מוארת ופתוחה. הסלון ממוסגר על ידי חלונות מהרצפה עד התקרה משני צדדים שמכניסים הרבה אור יום. זה פותח את האזור הפנימי כלפי חוץ ומציע גישה ישירה למרפסת הפתוחה והמרווחת. למרות שהוא אינו מכוסה, הוא משכנע בנוחות יוצאת דופן. כריזמה חיובית זו מתעוררת על ידי הגוונים החמים של סיפון העץ המשומן וחיפוי קירות הלבנים, כמו גם העציצים, היוצרים אווירה טבעית ומבטיחים פרטיות.

עץ בהיר-אנתרציט-אפור-פתוח-מרפסת-סלון-ספה

בכל החדרים יש רצפת עץ בהירה, שאפשר אפילו לראות אותה בחדרי הרחצה, וקירות לבנים בוהקים שאינם נראים חשופים כלל. המבטאים נקבעים על ידי אלמנטים מקיר אפור אנתרציט וארונות ומדפים שקועים המאפשרים פריטים וספרים משפחתיים אישיים. האח, הממוקם על מבנה קיר בקיר באמצע הסלון, משדר אווירה נעימה במיוחד. המיקום מאפשר לראות את הלהבה המתפצפצת מכל פינה בחדר. ניתן ליהנות מהטרסה היפה מבפנים על אדן החלון גם במזג אוויר גרוע.

עץ בהיר-אנתרציט-אפור-פתוח-מרפסת-בהיר

המטבח המודרני הפתוח מחובר לסלון. הוא יכול להישאר פתוח, אך ניתן להפרידו גם על ידי קירות הזזה מזכוכית. ריהוט המטבח פשוט, פונקציונלי וגוון אפור עמוק, אנתרסיט, שולט. רק משטח העבודה ואותה קומה כמו בשאר הדירה עשויים עץ בהיר. אורות עקיפים שובבים המשולבים בקירות והתקרה הם גולת הכותרת מיוחדת. חזיתות המטבח מאופיינות במשטח מאט והידיות חסרות. מינימליזם טהור שורר במטבח המודרני והפתוח הזה.

עץ בהיר-אנתרסיט-אפור-סלון-נעים-אח-אדן חלון

מול המטבח ומוסתרים מאחורי הקיר הלבן חדרי השינה – אחד להורים ושניים לילדים. בכל חדר שינה יש מיטה ושולחן עבודה מובנה. יש קיר בידור בין שני החדרים, המופרד במחיצות הזזה, אך גם מחבר בין שני החדרים לאחד. שני החדרים חולקים חדר רחצה עם שתי מקלחות. יש גם שירותים.

עץ בהיר-אנתרסיט-אפור-סלון-לבן-אח

חדר השינה הראשי כולל חדר רחצה נפרד עם כיורים כפולים ותא מקלחת. חדר האמבטיה הוא למעשה מאחורי המיטה וניתן לראות את המקלחת עם קיר זכוכית ליד השולחן ליד המיטה. פנסי הלילה, המזכירים ראשי מקלחת, הם אלמנט עיצובי מעניין מאוד. לא שני צעדים קדימה נמצא חדר ארונות מסודר.

עץ בהיר-אנתרציט-אפור-חדר-מחלק-זכוכית-תאורה ניידת

תכנון חדר מחושב וריהוט פשוט ופונקציונאלי מייעלים את שטח המגורים הזמין ומגבירים את נוחות המגורים של כל בני המשפחה. עץ בהיר ופריטים אישיים שלוקחים פחות או יותר את תפקיד הקישוט יוצרים אווירה נעימה. המבטאים העיצוביים המשמשים בצורה חכמה – אפור אנתרציט ושחור, משלבים את עיצוב החדר בכל אזור הדירה וגורמים לו להיראות אינדיבידואלי ומודרני..

עץ בהיר-אנתרציט-אפור-פתוח-מטבח-דלפק-מינימליסטי-מודרני

עץ בהיר-אנתרסיט-אפור-פתוח-מטבח-הזזה-קיר-זכוכית

עץ בהיר-אנתרציט-אפור-בהיר-מטבח-חדר-מחלק-זכוכית

עץ בהיר-אנתרציט-אפור-חדר שינה-מקלחת-חדר אמבטיה

עץ בהיר-אנתרציט-אפור-חדר שינה-חדר ילדים-כיור

קיר טלוויזיה בסלון אפור אנתרציט מעץ בהיר

עץ בהיר-אנתרציט-אפור-לבן-חלון חדר ילדים

עץ בהיר-אנתרסיט-אפור-חדר אמבטיה-לבן-מינימליסטי-מקלחת

עץ בהיר-אנתרסיט-אפור-חדר ארונות-חדר אמבטיה

עץ בהיר-אנתרסיט-אפור-חדר אמבטיה-מקלחת-קיר זכוכית-כיור כפול

עץ בהיר-אנתרסיט-אפור-שחור-כיור כפול-חדר אמבטיה

עץ בהיר-אנתרציט-אפור-שירותים-wc-שחור

* פרויקט מאת סוזנה מיטות עיצוב פנים