דלתות הזזה מעץ מטבח-ארונות-שחור-תעשייתי-זן

כשרון הזן משדר את הדירה המרשימה הזו, הממוקמת בטייפיי, טייוואן. הוא שייך לזוג עם שני ילדים שחיפשו דירה גדולה יותר מכיוון שלא היה מספיק מקום לאורחים בדירה הישנה. צוות Ganna Design עזר למשפחה להקים אותו. הוא מאופיין בפשטותו, אשר בו זמנית משדרת את הסגנון האסיאתי. הדירה מוארת הודות לחלונות הגדולים. על מנת לחסוך מקום למרות שטח המגורים הגדול יותר, דלתות הזזה מעץ המעניקים לחדרים סגנון ואלגנטיות בו זמנית.

דלתות הזזה מעץ לארונות המטבח

דלתות הזזה מעץ שרפרף אי מטבח בצבע ירוק מנטה כפרי

דלתות ההזזה לארון המטבח אינן נתקלות לעתים קרובות במיוחד. הם סוגרים להפליא ארונות המגיעים מהרצפה עד התקרה. לדלתות הזזה מעץ צבע אפור כהה הנוטה לשחור, מה שמאפשר לבטא את האי במטבח בירוק מנטה בצורה מושלמת. המטבח פשוט ומודרני, אך גם משדר אווירה כפרית מסוימת.

דלתות הזזה מעץ בסלון הפתוח

דלתות הזזה-עץ-סלון-ריהוט-פרקט-יחידת קיר-קיר-שחור

בסלון יש יחידת קיר אטרקטיבית שהיא חלקית פתוחה וחלקה סגורה. דלתות הזזה מעץ לא שימשו ליחידת הקיר, אך יש לה עיצוב מודרני שמשדר גם את כשרון הזן היפני. אין טלוויזיה. במקום זאת, הסלון צריך לשמש לקריאה והאזנה למוסיקה.

יחידת קיר אטרקטיבית

דלתות הזזה-עץ-ארון מודרני-סלון-כורסא נצרים

חלון מפרץ מציע מספיק מקום לחלונות גדולים, ולכן אור יום יכול לחדור לחדרי המגורים. פינת הישיבה מרוהטת עם ספה לבנה וכיסא נצרים נוח, כך בערבים מרגיעים מובטחים. גם שידת החלונות בחלון המפרץ בעיצובו היפני בולטת. יחידת הקיר מכילה את אוסף הדיסקים של הבעלים.

מדף גדול

דלתות הזזה מעץ-מדף-מדף ספרים-תקרה-עיצוב-אקזוטי-עציצים

חלל המגורים הפתוח צריך גם להציע מקום לעבודה בו זמנית. המדף הגדול על הקיר, שנמצא ממש ליד דלת הזזה נוספת מעץ, משמש מקום אחסון לספרים רבים. שולחן האוכל הגדול משמש שוב רב תכליתי. לא רק שאוכלים אותו כאן עם משפחה וחברים. כאן גם מבלים עבודה, שיעורי בית וערבי משפחה.

תקרות דקורטיביות עם צמחים

דלתות הזזה מעץ-שולחן אוכל-רעיון-צהוב-פרחים-תקרה-קישוט

המסגרת המותקנת על התקרה היא גם פרקטית מאוד. מצד אחד, המנורות מחוברות כאן ומצד שני, הן משמשות לחיבור צמחים. זה מאפשר לשתול את התקרה בנדיבות רבה, מה שמבטיח נוחות רבה יותר בחדר. שולחן האוכל ממוסגר על ידי כסאות טלאים המשתלבים נפלא עם שאר סגנון הריהוט.

שולחן אוכל כפרי

דלתות הזזה-עץ-דירה-עיצוב-כפרי-שולחן אוכל-שולחן-כיסאות

ריהוט שימש בעיקר חומרים טבעיים. מצד אחד, הפנים מורכב מריהוט עתיק שאספו הבעלים לאורך השנים. אלה שולבו עם ריהוט חדש שמשדר זן. בנוסף לעץ, כולל דלתות הזזה מעץ, הדירה מעוצבת משיש משובח.

כוננית בעיצוב מודרני

דלתות הזזה-עץ-מודרני-מדף-דירה אסיאתית-פינת אוכל-דירה

מתכת היא חומר נוסף שניתן למצוא בשפע בבית. לא רק אי המטבח, אלא גם הכוננית הגדולה מורכבת ממסגרת מתכת המשלימה לוחות עץ. באופן זה החזית נראית לא סדירה, וזה מה שנותן לרהיט את הקסם שלו. לעומת זאת, ישנן דלתות הזזה מעץ המסתתרות מאחורי המדף ומובילות לחדר השינה.

לשלב ישן וחדש

דלתות הזזה-מנורות עץ-כסף-צמחים-גינה-עיצוב פנים

כאן תוכלו לראות את עיצוב התקרה מעל פינת האוכל מלמטה. מנורות בצורת פנסים עם משטחים מבריקים משמשים כתאורה. הם באמת מגיעים לשלהם באמצע הצמחים הירוקים. בדירה עם דלתות הזזה מעץ הפנסים יוצרים אור רומנטי ונעים בערב.

דלתות הזזה כמחיצות חדרים

דלתות הזזה עשויות עץ מנטה ירוק-חדר שינה-מחלק-מיטת-מדף

דלתות ההזזה מעץ שהוזכרו כבר בחדר השינה משמשות כמחיצות חדרים. עם דלתות כאלה, ניתן לחלק חדרים גדולים להפליא לאזורים שונים מבלי לדרוש עבודות בנייה גדולות. דלת הזזה משמשת מבטא צבעוני שניתן למצוא גם באי המטבח. כמו כן נבחר פתרון לחיסכון במקום עם דלתות הזזה לארון הבגדים.

חדר אמבטיה פתוח

דלתות הזזה-עץ-חדר אמבטיה-כיור-מראה-כיור

באזור הכביסה, שיכול לשמש גם אורחים, ניתן למצוא שוב את השיש שהוזכר לעיל. הוא מעטר את הקיר באזור הכביסה ומשלים ריהוט עץ בצבע אפור. כשרון זן ועיצוב מודרני הולכים יד ביד עם ריהוט אמבטיה. התוצאה היא מתקן פשוט אך אלגנטי במיוחד ומסוגנן.

חדר אמבטיה לבן

דלתות הזזה-עץ-חדר אמבטיה-לבן-אריחים רגילים-מרובע

חדר הרחצה הקטן מרשים עם אלמנטים שונים. מצד אחד יש את האריחים, שנבחרו בשחור לבן. יש גם אמבטיה אטרקטיבית ומרובעת וכיור, שעשוי שוב ממתכת והפעם בשילוב פלטת שיש. הדירה עם דלתות הזזה מעץ היא ללא ספק מאוד מזמינה.

עוצב על ידי עיצוב גאנה.