עיצוב פנים מפואר ארט דקו

בסגנון ארט דקו נוצר לאחר מלחמת העולם הראשונה ומציע לאנשים סגנון ריהוט מרהיב ויוצא דופן או כמו שאומרים עכשיו – סגנון זוהר לעידן החדש. התאוששות ואופטימיות באירופה ובאמריקה שלאחר המלחמה היו הבסיס להופעתו של סגנון זה.

סגנון הארט דקו כולל אופנה, אדריכלות, טקסטיל ותכשיטים, רהיטים ועיצוב פנים עם קווים חינניים וזורמים. הוא משלב חומרים מודרניים ומגמות תעשייתיות לאורך זמן.

סגנון ארט דקו – סלון בעיצוב עץ

עיצוב עץ בסלון בסגנון ארט דקו

כאן אנו נותנים כמה טיפים כיצד לעשות זאת בסגנון ארט דקו לשימוש בבית שלך.

הריהוט בסגנון ארט דקו

ריהוט הארט דקו בעל קווים ברורים וחלקים – מודרניים, אלגנטיים אך נוחים. בדרך כלל הם מעוטרים במתכת מצופה כרום ורוב האלמנטים עשויים עץ, מכוסים בשכבת לכה כהה. סוגי העץ הפופולריים ביותר הם ebonite, עץ סיסם אקזוטי שחור מברזיל ואהם כסף. זמש בדרך כלל נותן תחושת נוחות חזקה להפליא בממסד.

סגנון ארט דקו – שילוב של פנים לבנים וריהוט בצבע אחר

שטיח ספת עיצוב בסלון ארט דקו

צבעי ארט דקו בחדר האוכל

צבעים בסגנון ארט דקו

מכיוון שארט דקו הוא חלק מהמינימליזם, הכלל כאן חל – ככל שצבע פחות, כך ייטב. רוב הצבעים הם שחור ושילוביו הבאים: ירוק ושחור, אדום ושחור, לבן ושחור. הדגש הוא על כרום וזהב. לצבעים כחול או אפור השפעה מרככת.

ארט דקו – אלמנטים מזהב ועץ בעיצוב

ריהוט אלמנטים מעץ זהב ארט דקו

רצפות

ל בסגנון ארט דקו רצפות השיש הלבנות או השחורות הקלאסיות אופייניות. לעתים קרובות בסידור שחמט. אם אתה רוצה לעשות שטיח, זה צריך להיות שחור, חום או אפור עם דפוס גיאומטרי.

ארט דקו בעיצוב סלון

עיצוב סלון ארט דקו

ארט דקו בעיצוב חדרי שינה

עיצוב חדרי שינה בסגנון ארט דקו