הפיכת עליית גג מאובקת לחלל מגורים פונקציונאלי אולי לא נשמעת כאחד מרעיונות ההמרה הפשוטים ביותר ללופט. פרויקט כזה מאפשר אופציה פרקטית עבור בתים קטנים שאין להם מספיק חללים אחרים. עם זאת, זכור כי לעתים קרובות יש חוסר אור טבעי בקומה העליונה, מה שעלול לגרום לה להיות חשוך ומבלבל. עם התקרה הנכונה בצבעים בהירים והתאורה הנכונה, ניתן לפתור בעיה זו בקלות. עדיף לנסות להפיק את המרב מכל מילימטר שטח בעזרת ארונות מובנים, מדפים קטנים וריהוט פרקטי. גלה כמה דוגמאות נהדרות וטיפים שימושיים בפוסט שלנו שיכולים לעזור לך ליישם פרויקט כזה.

רעיונות להרחבת לופט מסוגננת וחוסכת מקום

משקפת לופט חדר משחקים

ניתן להרחיב את שטח הבית המצויד בעליית הגג על ידי הוספת למשל גרם מדרגות בעליית גג. זהו וריאנט מעשי שאינו רק מרכיב פונקציונאלי בעיצוב הפנים, אלא יכול לשמש גם כקישוט טבעי. מסיבה זו, אתה צריך את העיצוב הנכון לפרויקט כזה. למדרגות שונות יש יתרונות וחסרונות. עם זאת, ישנם גם מספיק מאפיינים וחומרים משותפים שתוכל להשתמש בהם בתכנון.

גרם מדרגות לולייני עם מעקות ברזל שחורים ומדרגות עץ בסלון בעיצוב מינימליסטי

אתה יכול לשפר את מרחב המחיה, למשל, על ידי ייצור טרומי איכותי מדרגות פונטנוט להגדיל אותו עוד יותר ולהתקין אותו כגולת הכותרת בחדר. מכיוון שיש לך מבחר עצום לרשותך עם יצרן זה, תוכל אפילו ליצור כאלה בצורת ספירלה לניצול אופטימלי של החלל מדרגות לולייניות בפנים שהם אפילו יותר חוסכים מקום. זה יכול להיות מעשי ומסוגנן בו זמנית, ללא קשר אם משפחה גדולה או רק אדם אחד תופסים את החדר.

הפוך את עליית הגג לחדר ילדים

הרחבת גג-רעיונות-חדר ילדים-צעצועים

כל ילד צריך חדר משלו לשחק וללמוד משעות הבוקר המוקדמות. עם זאת, לעתים נדירות הדבר אפשרי בבתים קטנים. חלק מההורים בוחרים לחתוך את עליית הגג לגן ילדים כדי לתת לקטנטנים שלהם את הפרטיות הדרושה להם. שימו לב במיוחד לבידוד החדר. בחר גוונים בהירים כדי להפוך את האזור למרווח יותר ולבסוף בחר בסט רהיטים שלם שיכול לפתור את בעיית הריהוט בבת אחת..

חדר שינה מתחת לגג

חדר שינה-בעליית הגג-עם-עמודים-עמודים וחלונות

למה לקפל את הספה בסלון כשאפשר ליצור חדר שינה נוח בעליית הגג? הבעיה העיקרית שתתקלו בה היא הצורך בארון בגדים. עם זאת, אתה יכול לפצות על כך על ידי ציוד אזור שינה בריהוט נמוך יותר כגון שידות. לפני שאתם יוצאים לשינוי של ממש, שקול את גודל עליית הגג והאם זו אופציה מתאימה לעיצוב חדר השינה תוך התחשבות בצורכי תאורה וחימום..

רעיונות להמרת לופט לחדרי אמבטיה

רעיונות להרחבת מינימליסטי-אמבטיה-גג

אתה בוודאי תזדקק לעזרה של טכנאי מוסמך כדי להפוך את הרעיון הזה למציאות. תחילה הוא ייעץ לך על התכונות המיוחדות של החדר, על חום ואיטום מים, כמו גם על בניית מתקנים סניטריים. כל זה בהכרח יגביר את שילוב עליית הגג בבית שלכם, וייתכן כי גובה לא מספיק יכול להתקין כמעט מקלחת. במקרה זה, פנה לייעוץ של מומחים מנוסים בלבד על מנת להימנע משגיאות ועלויות מיותרות.

צור פינת קריאה נעימה

סלון נעים-בעליית הגג עם מדפי ספרים וספה

הצעה זו מיועדת לאלו מכם שמעדיפים לבלות סוף שבוע גשום בסתיו עם ספר ביד. אז צור מקום מיוחד לאוסף הספרותי שלך. במקום לאסוף אבק, זה יכול להיות ציור גדול עבור האורחים שלך. העשירו את מראה הספרייה באלמנטים דקורטיביים או שלבו אותה עם הרעיון של משרד ביתי.