עיצוב פנים מסוגנן-חבר-סגנון-גברים-עיצוב פנים

לפעמים יש גם דעות קדומות בכל הנוגע לריהוט בית. אצל גברים, הכלל הכללי הוא שהם אינם מעריכים את הפנים. המראה של דירה גברית בדרך כלל קשור בעיקר לאורח חיים של רווקים. רהיטים זרוקים יחד, כביסה מלוכלכת השוכבת ואולי כמה קופסאות פיצה ריקות ובקבוקי בירה שולטים. היום אנו מבטלים את הסטריאוטיפ הזה. גברים מודרניים בהחלט מעוניינים בעיצוב מגניב וריהוט נוח. בעיקר המוטו הוא: “פחות הוא יותר” וחסר פעמונים ושריקות מיותרות. קווים ישרים וצבעים ניטרליים וכהים הם חלק מסגנון הריהוט הגברי. משרד האדריכלים הפולני “מטאפורמה” עיצב דירה יפה בה ריהוט מסוגנן וסגנון חבר הם המוקד..

פנים מסוגנן לגברים מודרניים

סגנון מעוצב-ריהוט-חבר-סגנון-גברים-סלון-עץ-בטון-ספה

הדירה הגברית ממוקמת בעיר החמישית בגודלה בפולין – פוזנן. הרעיון לעיצוב מפרק את הסטריאוטיפים והקלישאות והופך למודל של איך צריכה להיראות דירת גברים מודרנית. הדירה משתרעת על פני שתי קומות. אזור המגורים עם שולחן אוכל לארבעה אנשים והמטבח הפתוח נמצאים בקומה הראשונה. לקומה השנייה, בה נמצא המשרד הביתי, ניתן להגיע דרך גרם מדרגות פנימי. לוח הצבעים בדירה כולה מוגבל לשני גוונים: אפור כהה וגוון עץ נעים. קווי מתאר שחורים וישרים מגדירים מבטאים ומבטיחים מראה מובנה עוד יותר. הפנים, המעוצב אך ורק בגוונים ניטרליים, נראה אלגנטי ובזכות השימוש בחומרים טבעיים נעים במיוחד. הפרט הצבעוני היחיד הוא אוסף מכוניות מדגם פרארי, עם כל הדגמים המיניאטוריים באדום פרארי בולט. דווקא האלמנט האישי הזה מחיה את האווירה ומעלה כשרון שובב.

ריהוט מסוגנן בסגנון חיים גברי

ריהוט אופנתי-בסגנון חבר-גברים-חלון-קיר-אור-מודרני

הודות לקיר החלונות הגדול הדירה נראית מזמינה ומוארת, אם כי היא מעוצבת בעיקר בגוונים כהים. במרכז אזור המגורים המדרגות הפנימיות לקומה השנייה וקונסולת טלוויזיה. מכוניות הדגם האדום מסודרות בצורה מייצגת ומעניקות לעיצוב הדירה כולה מגע אישי. באמצע החדר ספה אפורה ולידה פינת האוכל והמטבח-סלון הפתוח. כל החומרים והאופטיקה המשמשים בעיצוב הדירה כולה משולבים באלגנטיות רבה גם בעיצוב המטבח. כך עובד אזור זה כאלמנט חיבור אופנתי בפנים.

פנים מסוגנן-אוסף בסגנון חבר-גברים-מדרגות-אוסף דגמי-מכוניות

סגנון החבר כולל חומרים חזקים וגוונים כהים. השפה העיצובית ותמהיל החומרים יוצרים מראה גברי שעושה רושם ראשוני כשנכנסים לדירה. מבטא נוסף הוא עיצוב הקיר המעניין העשוי מלוחות בטון מלבניים בגדלים שונים, הקשורים לשאר האלמנטים האפורים של המתקן. לצורך התאורה החליטו המעצבים להשתמש בתאורה עקיפה בלבד. בין לוחות הבטון משולבות אורות לד צרים ומוארכים המספקים אור נעים ומפוזר. גרם מדרגות פנימי מודרני ללא מעקה מוביל לקומה השנייה עם מדרגות במראה עץ זהה לרצפה בדירה כולה..

ריהוט מסוגנן -סגנון חבר-קונסולת טלוויזיה לגברים-אוסף עץ פרארי

בקומה הראשונה יש גם חדר השינה המעוצב גם הוא בעץ ובאפור. במבט ראשון רואים רק את המיטה הזוגית ואת עיצוב הקיר המשובב עשוי לוחות בטון ונורות LED. ארון מהרצפה עד התקרה עם חזיתות הזזה שחורות מאט כמעט ולא נראה לאורך כל הקיר. חדר הרחצה הקטן אך הפונקציונלי עם מקלחת מתרשם באותו סגנון נעים שהעץ הטבעי מעניק לשאר הדירה.

אופנתי-ריהוט-חבר-סגנון-גברים-מטבח פתוח-עץ-אפור

ריהוט מסוגנן-בסגנון חבר-גברים-סלון-רצפת עץ-מטבח

מעוצב-ריהוט-חבר-סגנון-גברים-מטבח-שחור-עץ

מסוגנן-פנים-חבר-סגנון-גברים-מטבח-שחור-אפור-מודרני

חדר רחצה מסוגנן-ריהוט-חבר-בסגנון-גברים-דלת הזזה

מעוצב-ריהוט-חבר-סגנון-גברים-חדר שינה-אפור-בטון

תאורה מסוגננת-ריהוט-חבר-בסגנון-גברים-אמבטיה-עקיפה

מעוצב-ריהוט-חבר-סגנון-גברים-אולם-עץ

* עוצב על ידי ZONA Architekci