רעיונות יצירתיים לחדרים קטנים אופטית-להגדיל-מראה-לוחות עץ-דפוס רצועה

כשהטמפרטורות עולות בקיץ, אתה לא רוצה להרגיש צפוף בארבעת הקירות שלך. אך לעתים קרובות חדרים קטנים וצרים עמוסים בריהוט ובאלמנטים דקורטיביים או שהם נצבעים בצורה לא טובה. עם זאת, עם כמה עצות ריהוט, אתה יכול בקלות להכניס תחושה חדשה של אווריריות ומרחב אפילו לחדרים הקטנים, הנמוכים והצר ביותר. ריכזנו עבורכם כמה רעיונות יצירתיים לחדרים קטנים.

רעיונות יצירתיים לחדרים קטנים – איזון פרופורציות החדרים

רעיונות יצירתיים לחללים קטנים -חדר שינה-סלון-ארון-דלתות מראה

רהיטים רחבים כגון הספה או השולחן צריכים להיות ממוקמים רק בחזית החדר כדי לא לגרום לחדר להיראות צר אף יותר. ככל שהריהוט פיליגרן ודק יותר, כך הוא תופס פחות מקום אופטי. במקום אוסף מדפים בודדים, כדאי גם שיהיה ארון או מדף בהתאמה אישית לחדר על מנת שתוכל להשתמש בכמה שיותר מקום. וריהוט רב תכליתי אידיאלי גם לחדרים קטנים, מכיוון שהם חוסכים מקום ומרחיבים את אפשרויות השימוש בחדר. חדר מעבר, לעומת זאת, יכול להפוך למשרד בכמה צעדים פשוטים באמצעות מדף עם תחנת עבודה מתקפלת. מקום אחסון מספיק ושטח דלפק חשובים גם כדי שהחדר יהיה מסודר ככל האפשר.

רעיונות יצירתיים לחללים קטנים – ערכת הצבעים של הקירות היא גורם משפיע

רעיונות יצירתיים-חדרים קטנים-טפטים-גיאומטרי-צבעוני-גדול-מראה-מראה-מיטה מרופדת

צבעים בהירים וקרירים גורמים לחדרים להיראות פתוחים ומרווחים יותר, זה חל הן על הקירות והן על הרצפה. צבע תקרה בגווני לבן או פסטל בהיר יותר מהקירות פותח את החדר והתקרה נראית גבוהה יותר. אם תצבע פס צר סביב התקרה באותו צבע כמו הקירות, התקרה תופיע רחוק יותר והחדר יראה גבוה יותר.

יש גם לחדרים קטנים טריקים אופטיים. חדרים צרים עשויים להיראות רחבים יותר אם אתה צובע את הקירות הקצרים בצבע כהה יותר מהארוכים יותר. לעתים קרובות גם נאמר כי יש להימנע מטפטים עם דפוסים גרפיים נוצצים בחדרים קטנים ?? עם זאת, אם תבחר בדפוס פס אנכי, הדבר ימתח גם את החלל. אם אתה מזמין את הטפט שלך באינטרנט, אינך צריך להגביל את בחירת הצבעים או הגודל שלך. ב- style-your-castle.de אתה יכול לעצב את הטפט שלך בעצמך מאפס ולבסוף, ציין עומק ואורך החדר עד הסנטימטר בעת ההזמנה, כך שהטפט יחתוך בדיוק לקירות שלך.

טריקים לקישוט עם אורות ומראות

רעיונות-יצירתיים-חדרים קטנים-חדר שינה-טפטים-צהוב-אפור-בארוק

ככל שיורד יותר אור בחדר קטן, כך ייטב. וילונות דקים ועדינים באורך רב ככל האפשר מכניסים מספיק אור שמש במהלך היום ופנסים מאירים את כל התקרה בלילה. למראות גדולות המשקפות את אור היום ולמסגרות צרות וגבוהות יש השפעה דומה. דלתות הזזה מעשיות במיוחד בקיץ. כאשר הם נפתחים, הם נעלמים לתוך הקיר, ומאפשרים לאוויר להסתובב מחדר לחדר ומעניקים לחדרים מרחב ניכר יותר. אם אין לך דלתות הזזה, תוכל לנתק לגמרי דרך דלתות, למשל בין האולם לסלון, לימי הקיץ החמים.

רעיונות יצירתיים לחדרים קטנים ירוק פסטל-מנטה

חדר שינה קטן-מיטה לבנה-וילונות שקופים-קיר כהה

© istock.com/mikkelwilliam

חדרים קטנים-אופטית-להגדיל-קיר-טריק-מראה

 © istock.com/travelif