הוקם בפינת אוכל בסלון סלון יפני

בכל הנוגע לאדריכלות, יפן כבר מזמן מובילה. סגנון האדריכלות היפני המסורתי נחשב למבשר המילניאליזם ואדריכלים מהפכניים בהשראה כמו פרנק לויד רייט ועוד רבים אחרים. סגנון זה בשום אופן לא מיושן, וזה גם מה שהאכסניה הזו של חברת האדריכלות הסינית B.L.U.E. מוכיח. בית ההארחה הקטן ממוקם בקיוטו, יפן ונוצר לאחר שיפוץ בית ישן. בכל הנוגע לריהוט בסגנון יפני, המסורת פוגשת את המודרניות והתוצאה היא פנים נעימות, נצחיות.

ריהוט בסגנון חיים יפני בעיצוב פנים חומרים טבעיים

בית ההארחה די קטן, עם שתי קומות בלבד וגינה קטנה. עם זאת, השימוש החכם בחלל יוצר תחושת מרווח. האפקט מושג מעל לכל על ידי ריהוט הישיבה הנמוך, האופייני לבתים יפניים וגורם לתקרות להיראות גבוהות יותר.

ריהוט בסגנון סלון יפני מסורת סלון מודרנית

לפני השיפוץ, הפנים היה במצב גרוע מאוד. אף על פי כן, חלק מהריהוט נשמר, כגון תקרות קורות העץ. הם ממלאים תפקיד מרכזי בעיצוב הפנים החדש ומשלימים אותם דלתות הזזה Shoji תואמות. לשוג’י יש עיצוב מודרני, אך יש להם את הצורה הגיאומטרית הטיפוסית של הבנייה. מהגן ועד גרם המדרגות הפנימי, כל חלק במתקן עשוי בסגנון יפני תוך הקפדה על פרטים. אתה יכול לראות את האפקט בתמונות.

ריהוט יפני בית הארחה טרסה גן שוג'י

תכונה מעניינת נוספת של בית ההארחה בסגנון יפני היא המעבר המחבר את הרחוב ישירות לגן. דלת זכוכית מכניסה אור יום ומאפשרת נוף של החצר הפנימית השלווה. ישנם מעבר צוהר מעל המעבר המספקים אור נוסף ובערב המסדרון מואר בעקיפין מלמטה. התאורה העקיפה מוסיפה נופך מודרני ומצביעה על הדרך לגינה.

בית הארחה יפני בסגנון מגורים מעבר תאורה עקיפה

באזור החיצוני, הדגש הוא גם על הסגנון היפני המסורתי. הגן היפני הקטן שמאחורי בית ההארחה שקט ובעל סגנון זן פופולרי. שביל חצץ קטן בין האבנים מוביל לבית התה, האופייני לכל בית יפני.

בית הארחה קיוטו גן זן יפני

גן יפני חצץ קטן אבני גן שביל אזוב

ריהוט בסגנון יפני המשלב מסורת ומודרניות

סלון בסגנון יפני של בית הארחה

גסט האוס כניסה לגינה בעיצוב חצץ בסגנון יפני

בית ההארחה גן הכניסה ליפן מואר בעקיפין

בית הארחה בקיוטו יפן עץ קטן פרטיות כניסה לגינה

בית הארחה בצד הרחוב יפן מסורת אדריכלות מודרנית

בית הארחה קטן גן עין הציפור

בית הארחה קיוטו יפן תוכנית קומה גינה בקומה הראשונה

בית הארחה קיוטו יפן הפצת חדרים בקומה השנייה

בית הארחה אדריכלי חתוך ביפן

תמונות מאת טושיוקי יאנו

פרויקט מאת כָּחוֹל. סטודיו לאדריכלות