דפוס לקשט רעיונות-עיצוב פנים-מינימליסטי-כחול-כיסא-עץ

צור קירות מבטא, רצפה מעניינת או אזורים אחרים בדירה עם דפוסים יפים. אלה מבטיחים אווירה אחרת לגמרי וגם נעימה ומשנים את החדר לטובה. אתה יכול לשדרג מתקן מודרני מעל לכל עם דפוסים קלאסיים. עדיף להשתמש בטפטים יפים, שטיחים או טקסטיל למטרה זו. במאמר זה, ברצוננו להציג בפניכם סוגים שונים של דפוסים ומידע אודותיהם וכיצד להשתמש בהם לקשט דפוס פחית.

מקשטים בדוגמת – גימפ קשת

לקשט-תבנית-קשת-גימפ-תינוק-משתלה-צהוב-ירוק-משבצות

התבנית המעניינת הזו, המכונה לעתים קרובות תבנית משובצת, מורכבת בעצם מכסאות בצורת יהלום. אלה בתורם מצטלבים בקווים צרים היוצרים גם מוטיבים של יהלום. קווים אלה יכולים גם להיות מקווקים למראה קצת יותר מודרני. אם התבנית הזו נשמעת לכם מוכרת ואיכשהו מזכירה את סקוטלנד, אל תתפלאו. הוא בא משם והיה בשימוש כבר במאה ה -17. אם יש לך פנים מודרני ותרצה לקשט בדוגמאות, גימפ הקשת היא הבחירה המושלמת.

מקשטים בדוגמת הג’ינגהאם (ג’ינגהאם)

לקשט-תבנית-משבצת-טרטן-דוגמת-חדר אדום-שחור-תינוק-וישי-צ'ק-ג'ינגן

מה שנקרא Vichy check שייך גם לדפוסים המשובצים. בחדר הילדים שלמעלה, שהוא עיצוב של שון הנדרסון, תוכנן כיסא הנדנדה בדוגמה זו. התבנית מאופיינת בכך שהיא מורכבת משני צבעים היוצרים ריבועים ומצטלבים במרווחי זמן קבועים. אל תהסס להשתמש ברעיון המסורתי הזה אם אתה רוצה לקשט את הבית שלך בדוגמאות.

דפוס זיגזג

לקשט-דפוס-זיגזג-דקו-כריות-מיטת-עיצוב-מודרנית

כולם מכירים את תבנית הזיגזג. באופן עקרוני אפשר להשוות אותו לאות “V”, שחוברה באותה זווית שוב ושוב. הצבעים יכולים כמובן להשתנות לקישוט הדוגמא, כך שתוכלו גם להרחיב את הריהוט המונוכרום, אך גם להוסיף מבטאי צבע. דפוס הזיגזג משמש לעתים קרובות על קירות, שטיחים, כריות ספה, וילונות וטקסטיל אחר.

מקשטים בדמשק

לקשט דוגמאות מוטיבים דמשק-רומנטי-מבטא תאורת קיר-סלון-סגול-דקו

דמשק נראה אלגנטי מאוד כאשר אתה מקשט עם דפוסים. הן צורות הדומות למדליון והן עשויות מכל צבע. במזרח הם משמשים לטפט בדוגמת. מדליונים אלה חוזרים על פני השטח כולו עם צבע או גוון אחר ברקע. לעתים קרובות משתמשים בניגוד עדין מאוד, אשר מושג בעזרת משטחים מבריקים. אולם בריהוט המודרני של היום, הצבעים המנוגדים הם השולטים.

תבנית פרחונית

לקשט-דפוס-פרחים-פרחוני-מיטות-עיצוב-חדר שינה

אתה יכול ליצור פנים רומנטי בעיקר עם דפוס פרחוני. אך לא רק פרחים שייכים לדוגמת הפרחים, אלא גם דוגמאות אחרות מסוג זה. עלים, קדמי גפנים או ניצנים יכולים להיות מבוימים להפליא בפנים. כמו כן, בחרו בין עיצובים עדינים ורומנטיים ומופשטים כאשר מקשטים בדפוס זה. לדגמי פרחים יש מראה נשי יותר.

דפוס מתפתל יווני

לקשט-תבנית-יוונית-נושא-חדר אמבטיה-מודרני-אמבט-מונוכרום

הצורות הגיאומטריות הישרות אופייניות לתבניות היווניות. הם גם פופולריים מאוד בעיצוב פנים מודרני. הן באדריכלות עצמה והן בצורת טקסטיל דקורטיבי. למעלה אתה יכול לראות דוגמה יפה לעיצוב רצפת חדר האמבטיה עם דפוס יווני.

תבנית אדרה

לקשט תבנית דג סורג-פרקט-עיצוב-מטבח-עץ-מטבח-אי

למרות שתבנית האדרה מסודרת גם בצורת V, אין לבלבל אותה עם תבנית הזיגזג. ההבדל הוא שתבנית האדרה אינה מורכבת מקווים רציפים, אלא נקטעת. כפי שאתם כבר יכולים לנחש, דפוס זה זוכה לשמו מהעובדה שהוא מזכיר את סידור עצמות הדג. דפוס זה פופולרי במיוחד לעיצוב הרצפה (כמו במטבח למעלה). אבל טקסטיל טוב מאוד גם בפנים מודרניות אם אתה מקשט בדוגמאות.

דוגמת Houndstooth

עיצוב-דפוס-פינת אוכל-פינת-ארט-דקו-כלבי-כלב-נחושת-כסף-נברשת

עיצוב דמוי פאזל נוצר בדוגמת כלב הכלב. אין כמעט דבר קלאסי יותר מהתבנית הזו. גרסה זו מגיעה גם מסקוטלנד ושימשה במקור כדוגמת טקסטיל לצמר. עם עיצוב זה תקבל גם לוכד עיניים יפה אם תקשט בדוגמאות. תראה עד כמה הדפוס הקלאסי המודרני הזה, בדוגמה למעלה בנחושת וכסף, נראה.

דפוס איקט

לקשט-דפוס-איקת-ורוד-מוטיבים-רומנטי-כיסא-מבטא וינטג '

תבנית האיקאט אינה משולבת בטקסטיל במהלך הייצור. זה יותר על מוטיבים שמתווספים על ידי צביעה. כתמים אינם נדירים כאן ומתקבלים בברכה. אם תרצה לשלב שני סגנונות על ידי עיטור התבנית, איקת מתאימה להפליא. הוא יוצר סגנון בוהמי מסוים שהולך טוב עם המודרני.

מקשטים בדוגמת Ogee

לקשט-דפוס-אוגיי-s-צורה-צבעונית-רטרו-מזנון-ריהוט

תבנית Ogee מורכבת מקווים בצורת S. אלה בתורם יוצרים צורות שמזכירות בצל. העיצוב של דפוס זה יכול להיראות שונה מאוד. ישנם עיצובים נינוחים יותר, אך גם קפדניים, כמו בתמונה זו, המשרים ניחוח רטרו מסוים. בעת קישוט עם דפוס זה, שקול צבעים בהירים ואופטימיים.

תבנית פייזלי

לקשט דפוס בטפט-רעיון-כחול-ניואנסים-חדר שינה-טפט קיר

האם אתה אוהב עיצובים מזרחיים או פרסיים, תבנית הפייזלי מתאימה בדיוק לך. אופייני לדפוס זה שיש לו צורה של טיפה. לעתים קרובות הוא קשור להיפים ולרוב גם לביטלס ולשנות השישים. דירה מודרנית מרוהטת זוכה למושך עין נהדר עם מוטיבים אלה, ולכן הם גרסה מצוינת אם אתה רוצה לקשט עם דוגמאות.

קישוט עם פסים

לקשט-דפוס-ריהוט-אמבטיה-ריהוט-פסי-אמבטיה-מקורי-כחול

דפוס פס האלים האלגנטי הוא גרסה עדינה של תבנית הפסים הרגילה. פס האצבע עשוי דק מאוד ומחלק את הצבע הראשי לפסים רחבים יותר. הרעיון לאמבטיה למעלה הוא מאוד מקורי. במיוחד רבותיכם שביניכם יכולים לקשט בתבנית זו היטב. התבנית נראית גברית יותר.

דפוס טרטן (תבנית משובצת)

לקשט דפוס תבנית טרטן-שטיח-ניטרלי-צבעים-משובצים-כפריים

ושוב סיימנו עם הסקוטים. לעתים קרובות ראית את הדפוס הזה על קילוטים. לפסים יש מרחקים שונים זה מזה, הם ברוחבים שונים ובעלי צבעים שונים. זה יוצר גרסה נוספת של מה שנקרא דפוס משובץ. בין אם בצבעים עזים או עדינים יותר, מגוון רחב של אפשרויות זמינות לעיצוב המודרני של הדירה. אם אתה מעדיף לקשט את הפנים בדוגמאות בצורה מסורתית, בחר את הצבע השחור כצבע הראשי, אשר בתורו משולב עם ירוק וכחול.

רבע הרובע כתבנית

לקשט-דפוס-quatrefoil-קיר-עיצוב-סל-כסאות-שולחן בצד כרית

הרובע הוא מוטיב ששימש בעיקר בארכיטקטורה. בהחלט ראית את זה, למשל, בכנסיות, קתדרלות או בניינים גותיים דומים. באופן עקרוני העיצוב מורכב מארבעה עיגולים בגודל שווה המצטלבים. זה יוצר צורה של תלתן בעל ארבעה עלים. המחיצה למעלה מציגה את התבנית בגרסה מודרנית יותר.הכריות גם מראות כמה נפלא אתה יכול לקשט עם דפוס זה.

דפוס קנה מידה

לקשט-דפוס-סככה-רעיון-ארט-דקו-צהוב-שטיח-זכוכית

אין הרבה מה להסביר כאן מבחינת צורות. כפי שהשם מרמז, התבנית היא בצורת קשקשים. דפוס זה פופולרי במיוחד בריהוט ארט דקו. אז אם אתה שוקל את סגנון הריהוט הזה, אתה יכול לשקול בצורה נפלאה את הדפוס הזה.

דפוס פסים קלאסי

לקשט-דפוס-פסים-קיר-סגול-סלון-צד-שולחן-ספה-בז '

עם דפוס הפסים, לא משנה לאיזה כיוון הרצועות פועלות או עד כמה הן רחבות. רק המרחק ביניהם צריך להיות תמיד זהה. בחר בגווני פסטל רכים ועדינים או בצבעים עזים כאשר אתה מקשט עם דפוס זה. ככל שהניגוד בין הצבעים גדול יותר, כך העיצוב הקלאסי ויחד עם זאת המודרני מרשים יותר.

דפוס סוזאני

לקשט-דפוס-סוזאני-אדום-כתום-שטיח-עיגול-מוטיבים-מזרחיים

דפוסים מפוארים אלה מגיעים ממרכז אסיה, כולל אוזבקיסטן וטורקסטאן. מוטיבים מעגליים משמשים בסיס. אלה משלימים בתורם מבטאים פרחוניים השזורים זה בזה. בשל הדמיון שלהם לתבנית האיקאט, הם לרוב מתבלבלים עם זה. אם אתה מקשט עם דפוס זה, אתה יכול למצוא ולהשתמש בצבעים עדינים ונועזים כאחד.

דפוס צרפתי – Toile

לקשט-כורסאות-דפוס-עמל-סגנון-צרפתי-מדף-כורסאות עור

רומנטית וצרפתית אתה יכול לקבל את זה על ידי בחירת תבנית Toile de Jouy. דפוס הוא למעשה לא המילה הנכונה, כי תמונות וסצנות כפריות שלמות מתוארות. משתמשים בצבעים ניטרליים כך שהמוטיבים יראו עדינים. בתוך הריהוט המודרני, אתה יכול ליצור הדגשות יפות על ידי קישוט עם דפוס זה.

תבנית אספליה

לקשט-דפוס-סורג-עיצוב-מחיצה-קיר-רעיון-נארה רוזלר

סריגים משמשים כתמיכה לצמחי הטיפוס ויכולים לקבל מגוון רחב של צורות. זה גם הופך אותם למופעים כמוטיבים לעיצוב פנים. הדפוסים המשתנים הופכים את העיצוב לגרסה פופולרית לריהוט מודרני. למעלה אתה יכול לראות עיצוב של נארה רוזלר. כאשר אתה מקשט עם דפוס זה, תקבל מבטא אלגנטי.