רעיונות לעיצוב מנורת תלייה במנורה סרוגה

אתה יכול להכין דברים מעניינים שונים מסריגים. כאן אנו מראים לכם צורה של אמנות זו בעלת שורשים מסורתיים, שהמעצב הישראלי אריאל צוקרמן הייחודי לו עיצוב אורות תליון בהשראה. סדרת התאורה הבלעדית בשם “סרוגים” נבעה משיתוף הפעולה עם עודד ספיר. “סרוגה” משלבת סרוגה תעשייתית ובעבודת יד בטכנולוגיית תאורה מודרנית. הצמר הסרוג יוצר דוגמאות תלת מימד בשכבות, ואז הן יוצרות מבנה בסיסי ובהמשך מתפתחות לקליפה המחזיקה את הכדורים הבהירים. התוצאה היא מנורה אורגנית חדשנית שנראית אטרקטיבית מאוד.

עיצוב אורות תליון “סרוג” מאת אריאל צוקרמן

קולקציית סריגים עיצוב אביזרים לבית אריאל זוכרמן

גופי האור הסרוגים יכולים לשמש כמבנים תלויים או להניחם על הרצפה. אתה יכול גם להקים את הכדורים האלה בחדר המדרגות שלך או לתלות אותם על הקיר. הם קצת מזכירים קיפודי ים וכל אחד יכול לפתח את הנושא עוד יותר עם יצירות אמנות נוספות בהתאם להעדפותיו האישיות..

אורות תליון סרוגים בצבעים שונים

אורות תליון מודרניים-מראה סרוג במרקם ייחודי של אריאל צוקרמן

בין אם זה כנגרר, מנורת רצפה או מנורת קיר, “סרוגים” היא דרך טובה להוסיף מרקם נוסף לכל חדר.

סרוגה מציעה מגוון שימושים

רעיונות אורות רצפה סרוגים עיצוב ייחודי אריאל צוקרמן

מלבד המרקם, הרושם החזותי די משכנע. תאורה תלויה במראה סרוג, בשילוב עם מפה, שולחן וכיסא בצבע דומה, היו מציבים מבטאים גדולים בחדר..

רעיונות לעיצוב פנים מאת אריאל צוקרמן

תליון מעצב תליון כחול בהיר כפוף-זרוע-לבן מודרני

פרטי יצירות האמנות האלה מאוד אטרקטיביות – הן גורמות לכולם לרצות לגעת בהן. משקלו הקל של סריגים זה הופך את “סרוגים” לא רק לקל להובלה וקל לתלייה, אלא גם למועמד מושלם להתקנות אמנותיות גדולות..

מנורת כדור בכריכה סרוגה

רעיונות לתאורה פנימית-מנורה סרוגה באור עקיף

אורות תליון עיצוב “סרוג” 

עיצוב מנורת קיר דקורטיבית אריאל צוקרמן סריגים