מראה קיר עם חימום אינפרא אדום עגול אלגנטי

במבנים ישנים רבים, “החדרים הלחים” תוכננו להיות לא מזמינים, לעתים צרים וללא חלונות. חלקם עדיין זוכרים את מיכלי המים החמים הגבוהים של נחושת עם מבער שמן לעתים קרובות די קפריזי כמעמד. לחלופין, הותקנו מאוחר יותר תנורי קורן או תנורי המרה חשמליים המתאימים לחדרים לחים. בתים משנות השבעים עוצבו בצורה מאוד עתידנית בבטון. תנורי אחסון לילה נחשבו לאופטימליים. בתמורה, התקנת חימום מים חמים וקווי האספקה ​​המתאימים נשמרה. דוד מים מיידי או דוד מים חמים ולכן הם עדיין חובה. לקבלת יתרון בחום, אקלים נעים וחמים ושימוש אופטימלי בחלל, חימום מראה אינפרא אדום הוא המרכיב החשוב ביותר בעיצוב מחדש..

מהתא הרטוב לחדר האמבטיה הבריאותי

רדיאטור מראה קיר אינפרא אדום ללא מסגרת

לבתים ישנים יש את הקסם שלהם, אך מדי פעם מתברר שהוא מעט שביר, במיוחד בחדרי אמבטיה או שירותים. “מסדרונות” צרים או צרים או נישות ללא חלון בהחלט משרתים את מטרתם. אבל עיצוב האריחים המשעמם מעורר מיד תחושות חורף. אם ממש קר, מחמם מאוורר מאובק נלחם נגד שיניים מקשקשות וצמיחת עובש. דרך זולה להפוך מיד חדר אמבטיה כזה לנווה מדבר בריאות קטן היא רועשת מומחי IR מחמם מראה אינפרא אדום.

היתרונות:

אין מקום? אכן! ניתן לקבל קיר ותקרה. מראה אינפרא אדומה בולטת בדרך כלל רק כמה סנטימטרים לחדר כשהיא מחוברת לקיר. משטחי קיר קטנים ותקרות גבוהות? כמה גופי חימום גבוהים וצרים פותרים בעיה זו.

מראות משקפות אור ויוצרות תחושה של מרחב: החדר מתבהר ונראה גדול יותר. אם גוף החימום פועל, אין לדאוג לערפל.

חימום מראה - טכנולוגיית אינפרא אדום בחדר האמבטיה

החום האינפרא אדום הנעים נוצר בשקט. בניגוד למחממי מאווררים, לא מסתחרר אבק. אוויר החדר נשאר נעים, לעובש אין סיכוי.

בחדרי אמבטיה, הספק של כ -100 KW למטר מרובע של החדר שיש לחמם מבטיחים פיתוח חום מהיר ויעיל. תרמוסטט משולב במכשיר או ניתן להתקין אותו מחדש.

בניגוד לעיצוב מחדש מלא של חדר הרחצה, רכישת תנור חימום למראה אינפרא אדום בסביבות 500 יורו היא חלופה מהירה וזולה. כל מי שעושה שיפוץ מקיף מאוחר יותר יכול להמשיך להשתמש בחימום המראה המוצק וללא תחזוקה.

כך בנויים מחממי מראה אינפרא אדום

חימום מראה, טכנולוגיית אינפרא אדום, הרכבה על הקיר. חוסך מקום

ביסודו, אלמנטים לחימום אינפרא אדום מורכבים מ:

– שכבת בידוד תרמי על הגב, בדרך כלל לוח בידוד מצמר סלע עם קיר אחורי מפלדת מצופה מאחוריו (כך שלא הקיר שמאחורי הרדיאטור, אלא השטח שלפניו מחומם)

– שכבת חימום

– שכבה קדמית

ליבת מחמם המראה הם סיבי פחמן או נייר כסף או סיבי נירוסטה. אלה מוטבעים בפלסטיק או עטופים על ידו. מוליכי חימום מנירוסטה נחשבים בעלי חיי מדף בלתי מוגבלים. הם ממירים את האנרגיה המתבצעת לחום אינפרא אדום.

המונח קרינה אינפרא אדומה מתייחס לגלים האלקטרומגנטיים הנוצרים בעיקר וטווח הספקטרום שלהם. בתחום האינפרא אדום נוצר חום הדומה בערך לחום השמש. לא אוויר החדר מחומם, אלא כל המשטחים והגופים המוצקים סביב גופי החימום.

מראה קיר ילד ילד מרובע מצחצח שיניים

השכבה הקדמית של החימום לא רק קובעת את המראה, אלא גם כמה תכונות חימום. לוחות אבן טבעיים עשויים אבן חול, שיש, גרניט או “לוחות סולנהופר”, כמו גם קרמיקה, שומרים על החום גם לאחר כיבוי החשמל מזמן. תנור רעפים יעיל לא פחות.

אלומיניום מצופה, זכוכית בטיחות דקורטיבית או זכוכית מראה מפיצים הרבה חום מהר מאוד, אך גם מתקררים שוב במהירות. לשם כך, הם פותחים אפשרויות עיצוב רבות. ייצור חום מהיר הוא חיוני בחדרי אמבטיה או בשירותים; אין צורך לחמם את החדר כל הזמן. גופי חימום אינפרא אדום גדולים בהתאמה ממלאים משימה זו בצורה מושלמת.

מחממי מראה מיוצרים עם או בלי מסגרת, עם או בלי תאורת LED. מטבע הדברים, משטחי מראה מחוממים אינם ערפלים.

חימום מראה מסביב עם תאורה לחדר אמבטיה