קיץ טרנדים פנים ספה חיפוי קיר אפור עץ מראה משומש

בזמן שאנחנו עדיין נהנים מהתמונות, הריחות והקולות היפים של האביב, הגיע הזמן לחשוב על רענון או שיפוץ של בתינו לחודשי הקיץ החמים. אם באמת לא שינית שום דבר בפנים שלך מאז החורף, סביר להניח שהוא זקוק לעיצוב מחדש בדחיפות. וכמו שתמיד אנו מביאים לכם כמה מהלוהטים ביותר טרנדים פנים בקיץ, אשר יקבעו את העיטור ואת עיצוב הפנים ברחבי העולם בחודשים הקרובים, כך שתוכלו לתכנן מראש ולקבל את ההחלטות הנכונות לשיפוץ או שיפוץ בית הקיץ שלכם..

טרנדים פנים בקיץ – מטבח בצבע ירוק מנטה פסטלי

טרנדים קיץ פנים מטבח אי מנטה ירוק פסטל במראה רטרו אי מטבח

היום ברצוננו להציג בפניכם ארבע טרנדים פנים נחשקים בקיץ שיהפכו ליותר בולטים בבתים רבים ברחבי העולם ככל שיתקרב קיץ 2015. אלמנטים מרהיבים של מים בסגנון החוף הקלאסי עושים כעת גם הם את דרכם אל תוך הפנים. כאן תוכלו לראות שילוב צבעוני של רעיונות עיצוב טרנדיים ונצחיים. עם 30 התמונות המרתקות ומעוררות ההשראה שלנו עם טרנדים הקיץ הפנימי, שבחרנו במיוחד עבורך, אנחנו רק רוצים לעזור לך להכין את הבית שלך בצורה מושלמת לחודשי הקיץ החמים והעמוסים.!

טרנדים פנים בקיץ – אלמנטים של מים בפנים

טרנדים קיץ פנים מזרקת בריכת קוי צמחי תקרה קורות ויקטוריאניות

חלפו הימים בהם ניתן היה לראות מפלים, בריכות ומזרקות רק בחצר האחורית ובגינה היפה שליד הבית. מעצבים מודרניים להוטים להוסיף תכונות מים מדהימות ומרגיעות לחלל פנים אלגנטי, ולכן הן מהוות נקודת מפתח במגמות הפנים הקיץ. תכונת מים היא הרבה יותר מתוספת אסתטית לחלל הפנים. הוא מביא שילוב של אלמנטים המשרים רוגע לאין שיעור.

בריכה כחלק הפנימי של אולם כניסה

מגמות קיץ עיצוב כניסה פנימית בריכה עץ גשר צמחים דקו

אפילו תומכי תורת הפנג שואי מבטאים את עצמם לגבי שיווי המשקל שהמים מביאים פנימה. יש להדגיש שוב כי הפנים נשלט בעיקר על ידי אבן, מתכת, זכוכית ואלמנטים מוצקים אחרים. לכן, תכונת מים הופכת להיות מוקד מקסים שם. מבחינה פרקטית מאוד, הרעיון המודרני והמקורי הזה של מגמות פנים בקיץ יכול גם לצנן את האווירה בחום ולרענן את האוויר.

אזור מגורים מודרני עם בריכה אופנתית בפנים

קיץ טרנדים פנים בריכת קוי דג רעיון עיצוב מודרני גשר סלון

ישנן דרכים רבות בהן תוכלו לשלב אלמנט מים בביתכם מבלי להוסיף דבר בלתי נשכח ומוזר. בריכה קטנה בלובי עם שביל זכוכית, מפל קריר מתחת למדרגות המודרניות ובריכת קוי קטנה בפנים נראים כגרסאות הפופולריות ביותר של טרנדים פנים אלה בקיץ. נראה כי “המזרקה הענקית” הקלאסית באזור הכניסה מתפוגגת, אבל אם אתה אוהב אלמנטים ים תיכוניים או ויקטוריאניים, אתה יכול להרשות לעצמך גם כזה! כי הוא עדיין נראה מדהים בהחלט ומלכותי!

אוויר קריר בקיץ עם מפל ומזרקה בפנים

טרנדים קיץ מזרקה פנימית רעיון מודרני ריהוט יחידת קיר מופשט

טרנדים קיציים בפנים – קיר מפל באזור הכניסה

מגמות פנים בקיץ מפלים של מפל מים בקיץ צמחים בהדלקת מדרגות

רעיון פנים עם בריכה וגשר זכוכית

טרנדים קיץ פנים בריכה רעיון גשר זכוכית אזור כניסה מדרגות אבנים

טרנד קיץ עם מזרקות עם חבצלות מים כקישוט על קיר 

טרנדים פנים באולם הכניסה הקיצי מזרקת עמוד אבן

טרנדים פנים בקיץ – השיבו יופי

טרנדים בפנים בסגנון חוף קיץ בסגנון חוף שינה חדר שינה צבעוני

פרסמנו כבר מאמרים רבים על יחידות קיר ירוק מקורה וגינות עשבי תיבול. מגמה זו בעיצוב פנים, כמו גם בסגנון בר קיימא, ימשיכו לשחק תפקיד מרכזי בחיינו כאשר כולנו שואפים לשמור על כדור הארץ נקי ככל האפשר. מגמות פנים אלה בקיץ כוללות את האהבה החדשה שנתגלתה של אנשים רבים לעשות דברים שונים ביד במראה של עץ ישן.

טרנדים קיץ אי מטבח פנים שרפרף כפרי בעיצוב עץ משוחזר

בין אם מדובר בקירות מבטא בסלון או בחדר השינה, אי מטבח סנסציוני במראה העץ הישן, שולחן קפה מגניב בעבודת יד או דלת הזזה בסגנון אסם, לא כל כך חשוב! כי עץ משוחזר הוא כיום אחד הטרנדים הפנימיים החמים ביותר בקיץ! הוא מתאים לכל מקום גם בקיץ הזה, כי ההתמקדות היא בחומרים טבעיים! השימוש בעץ ישן יוצר אווירה מרגיעה, ביתית ונעימה מאוד בבית. לכן אנו מצפים שמגמה זו אף תמשיך להתפתח במהלך החודשים הקרובים.

מגמות קיץ פנים רצפת קיר מבטא עץ ישן כורסה מודרנית אבן שולחן קפה

קיץ טרנדים פנים חיפוי קיר לתינוק למינציה מראה עץ ישן

מגמות קיץ פנים מושב ספרים מדף מעץ משוחזר רעיון לקישוט קיר

קיץ טרנדים פנים עץ בר מטבח עיצוב כפרי מודרני

קיץ טרנדים פנים מבטא קיר עץ מדף טלוויזיה שטיח ספה כחול

טרנדים פנים בקיץ – בהשראת החוף

טרנדים קיץ פנים מטבח פתוח סלון עץ פרטים כחולים

ישנם טרנדים פנים בקיץ ואז ישנם סגנונות המגדירים את הטרנדים המשתנים. אם אתה רוצה למלא את ביתך באושר קיצי, אין דבר שהולך טוב יותר מסגנון החוף המנוסה. זה פשוט, קל לתחזוקה, והסגנון הזה יעבוד עבורך כל השנה. כל שעליך לעשות הוא לבצע כמה שיפוצים קטנים. אם אתה גר באזורים הטרופיים, יהיה לך קל יותר לקשט את הבית שלך בסגנון זה. שלב את הצבעים האהובים עליך עם נגיעה של כחול, טורקיז ואלמוגים. בדרך זו תוכלו ליצור פנים אופנתי, מרגיע ובהיר העונה על מגמות הפנים הנוכחיות בקיץ.

מגמות קיץ פנים ריהוט כחול טורקיז ריהוט מטבח לבן בסגנון חוף

טרנדים בפנים בסלון השראה בסגנון חוף כחול ים

מגמות קיץ פנים חוף שינה חדר שינה אפור-כחול צבעים מרפסת מיטה

טרנדים פנים בבניית קיר קיץ משרד צהוב כחול משרד שולחן

טרנדים פנים בצבעי חול חול אוקר ריהוט במבטא כחול בסגנון חוף

טרנדים פנים בקיץ – פסטלים וצבעי מים

מגמות קיץ וילונות פנים טפט אריחים לבנים בצבע ורוד פסטל

אם אתה חובב אופנה, אתה בטח כבר מכיר את טרנדים הפנים האלה בקיץ ויודע שצבעי הפסטל אופנתיים בכל קולקציות אביב וקיץ 2015. מעצבי הפנים ודאי השאילו את הרעיון מעולם הגליץ והזוהר. אבל עכשיו הגיע הזמן לפזר כמה גווני פסטל בכל חלקי הפנים. אם משתמשים בו נכון, פסטלים ישתלבו עם העיצובים הניטרליים או הגבריים אפילו, ואין צורך לדאוג שהאווירה הנשית של החדר תופר. אם ורוד ממתקים נראה לך חמוד מדי, לך על צבעים כמו ירוק עם גוון מנטה. מגמות פנים אלה בקיץ משתלבות בעיצוב מודרני, אך פועלות היטב גם בחדרים רטרו ואמצע המאה.

טרנדים קיץ פנים כחול עיצוב מים בצבעי מים חדר שינה אושן חוף מיטה

גווני פסטל פופולריים הרבה יותר ברחבי העולם. אבל צבעי מים כטרנדים פנים בקיץ מבטאים באמת את הקסם האוורירי של הקיץ ואת הצבעים המבריקים של האביב. יתכן שלא תמצאו בחנויות פריטי ואביזרים דקורטיביים רבים בצבעי מים. מגמה זו היא חדשה, אך אנו חושדים כי היא תמצא את דרכה במהירות לעיצוב פנים בקיץ הקרוב.

קיץ טרנדים פנים תמונה בצבעי מים מבטא חדר שינה מצעים ססגוניים

מגמות קיץ רעיון חדר שינה פנים גווני פסטל רומנטיים

קיץ טרנדים פנים סלון צבעי פסטל ורוד כחול צהוב ירוק חוף ים

מגמות פנים בקיץ צבע תקרה בצבעי מים תקרה רעיון משתלה ירוק

קיץ טרנדים פנים פינת אוכל פנים צבעי פסטל כיסאות צבעוניים ים תיכוניים