מאת תודה Balabank – 2Be Group Studio, קייב, אוקראינה

 עיצוב מרגש באזור המגורים

הודות לפנים המרגש שלה, דירת עליית הגג הזו היא הוכחה לכך שיק תעשייתי יכול להיראות אלגנטי ונעים בו זמנית. תודה לתוכנית העיצוב הנהדרת של בלבנק היא בשום אופן לא אישית או קרה. הדירה המרווחת בעליית הגג הייתה מרוהטת בהרבה דמיון בצורה אולטרה מודרנית אך נעימה. סטודיו 2B הוכיח באופן קטגורי ש’בטון יכול להיראות חם, עץ – חלק ומתכת – רך ‘. הדירה משתרעת על פני שלוש קומות עם אזור מגורים פתוח.

דירת פנטהאוז – שיק תעשייתי

ספרייה מודרנית בדירה

כל סוג של חומר מודרני שימש לעיצוב – שיק תעשייתי בשימוש. האיכויות האסתטיות של החומרים משולבות בצורה ייחודית, כך שהתוצאה הסופית היא עיצוב פנים פונקציונאלי. המעצבים בחרו את הקישוט בהומור רב – גרפיטי בחדר השינה של הילדים, הקירות בחדר האמבטיה, הלוח השחור בחדר האוכל והמחבוא המשעשע של האסלה באזור המגורים. השירותים התחפשו למיכל.

שיק תעשייתי בדירה מודרנית

קישוט קיר מודרני

עיצוב מרגש - חדר אמבטיה

כל הדירה נראית כמו יצירת אמנות. חומרים, מרקמים, דוגמאות וצורות נבחרו בקפידה –  שיק תעשייתי טָהוֹר! הקירות צבועים באופן מסורתי בצבעים ניטרליים, כך שהתפאורה המהנה יכולה לבוא לעצמה.  שיק תעשייתי אינו שולל צמחים – כפי שמוכיח קיר נטוע. הטבע הירוק נראה רענן ומנוגד לפנים המודרניות. מרפסת גג עם ספסלים בעבודת יד, אח נעימה וביתן מזוגג מבטיחים ערבים מרגשים ומציעים נוף יפה של העיר.

מאת ג’אז

ריהוט עץ בחדר האוכל

דירת גג מודרנית עם פנים מרגשות

דירת גג מודרנית עם שירותים נסתרים

קישוט קיר מודרני – סלון

קישוט קיר מעניין בסלון

חדר ילדים מצחיק – ריהוט מודרני

עיצוב משתלה מצחיק

חדר שינה מודרני – דירה

חדר שינה מודרני - דירת פנטהאוז

פנים מודרני – קיר נטוע

קיר עליית גג מודרני עם צמחים

מרפסת גג אלגנטית עם ביתן זכוכית

מרפסת גג אלגנטית עם אח