הארון המושלם שומר על סדר מסודר

הוא לעתים רחוקות שם בשבילך, גורם לך לייאוש ואת מערכת היחסים איתו ניתן לתאר בצורה הטובה ביותר כ”ארון והאויב שלי “. זה בהחלט לא נשמע כך ארון בגדים מושלם בשבילך ב …

של ה ארון בגדים מושלם עבור חדר השינה

ארון בגדים מושלם עבורך בחר בקפידה בגווני קרם בז '

אף פעם אין מספיק מקום לכל הבגדים שלך ואתה לא יכול למצוא את מה שאתה הכי צריך. זה כאילו שהוא מסתיר במכוון את החצאית השחורה באחת הפינות החשוכות ביותר שלו. זה כמעט אף פעם לא מספיק גדול ותמיד חסר משהו. עד שיום בהיר אחד תחליט לוותר על הקרב, כי לבגדים שלך וגם לך מגיע ארון נחמד וגדול. קל יותר להגיד מאשר לעשות. נניח שחדר השינה שלך מספיק גדול וזה ארון בגדים מושלם יכול להיות ממוקם בקלות שם, כי רק למעטים יש את המזל הזה. אבל גם אם אתה צריך לכוון את עצמך לפי מרחב, הדבר החשוב ביותר הוא למצוא את ארון הבגדים המתאים העונה על הצרכים והצרכים האמיתיים שלך. כדי לעשות זאת, עליך להיות ברור לגבי מה שאתה מחפש לפני הקנייה. שרטט את ארון הבגדים המושלם שלך, בין אם על נייר ובין אם בראש שלך. כזה שמתאים לך בדיוק. לשם כך, הוצא את כל מה שאמור להתאים בארון החדש מהישן. תסתכל טוב על הכל והעריך כמה מקום תלייה תצטרך. כמו כן, אל תשכח לתכנן מקום למעילים ולתלבושות שלך. כי תסכים שזה לא נראה נעים כשהמעיל היפה שלך תלוי מקופל למחצה בארון. כנ”ל לגבי השמלות הרשמיות שלך, כמובן. כעת ניתן להם מקום מיוחד בארון. ישנן מספר דרכים להשיג מרחב כזה. אתה יכול להשתמש במעקה בגדים הניתן להנעה שתוכל להעלות או להוריד לפי רצונך. אז יש לך את האפשרות להשתמש בכל גובה הארון. יתר על כן, אתה יכול לחלק את הארון למספר חלקים, למשל כדי שיהיה לו חלק אמצעי גבוה יותר ושני חלקים נמוכים יותר.

לארון הבגדים המושלם יש מדפים ומגירות

בארון יש אלמנטים לקישוט נעלי שטח

של ה ארון בגדים מושלם צריך קצת מחשבה. גם המדפים בארון הבגדים חשובים. תחשוב טוב כמה אתה צריך וכמה הם צריכים להיות גדולים כדי שתוכל לארגן את כל הבגדים שלך כראוי. מדפים עמוקים, שבהם הבגדים מסודרים בשתי שורות, הם די לא נוחים מכיוון שהשורה האחורית קשה להגיע אליה ולהתעלם ממנה. כמה מהם מתאימים לאחסון בגדים מהעונה שעברה, אך לא מתאימים לצרכים היומיומיים. עם זאת, אם אין ברירה אלא להשתמש במדפים עמוקים, אנו מציעים להשתמש בקופסאות פלסטיק או סלים. אז עדיין יש לך סקירה כלשהי בעת העזיבה החוצה. משהו שאסור בהחלט להחמיץ הן מגירות. אם הם מוסתרים בארון עצמו, או מחוברים בחוץ כדי לרענן את העיצוב המשעמם של הארון, תלוי לחלוטין בטעמכם. כמובן, אתה צריך להעריך את המספר הנדרש בעצמך, תלוי כמה דברים צריכים להיות שם.

ארון הבגדים המושלם תלוי בטעמכם ובצרכיכם

חדר שינה יפה אווירה שקטה הסתכלו על הדלת

מבנה -על הוא רעיון טוב לנצל את החלל עד התקרה ועוד כמה ארונות הם תמיד יתרון. תמיד יש במה למלא את שטח האחסון הנוסף הזה. אתה כמובן יכול להשאיר אותו בחוץ אם אתה חושב שזה תופס יותר מדי מהחדר וגורם לחדר להיראות מעיק. ארון פינתי, בתורו, חוסך מקום ומהווה מבטא מעניין של עיצוב הפנים בחדר. אם עדיין לא החלטתם בין ארון בגדים לשידה ואין לכם מקום לשניהם, פשוט בחרו דגם המורכב משידה עם מראה באמצע. של ה ארון בגדים מושלם כבר שם – שידה ושולחן איפור באחת. ולבסוף הדלתות. דלתות גלילה הן אולי הגרסה המקורית ביותר וחוסכות מקום. אם אתה משתמש גם בדלתות מראה, אתה מוסיף אווירה מיוחדת מאוד לחדר השינה שלך.

הארון המושלם צריך להיות מותאם לצרכים שלך

ארון בגדים למגירת מראה נחמד ומעניין מהשימוש

ניתן להשיג בחנויות הרבה ארונות שונים ומוכנים, כמו גם מודולים בודדים אותם ניתן לשלב בנפרד. ברגע שיש לך מושג ברור על הארון שלך, בוודאי תמצא את הנכון במהירות. של ה ארון בגדים מושלם יכול להיעשות במיוחד בשבילך. והכי חשוב, בסופו של דבר יש לך חלל שינה מעניין ומעשי המתאים באופן מושלם לצרכים שלך.

ריהוט חוסך הרבה מקום נוחות חולצות גיהוץ מעשיות

דלת הזזה נוחה כמעט לחסוך מקום גדול ארוך

מיטת חדר שינה אלמנטים בהירים ארון מספיק תקרה

שינה בהירה, גווני צבע עדינים גדולים משלבים מספר מודולים

ההחלטה המושלמת חתיכות לבוש שימושיות מקופלות