סלון שטיח בסגנון סקנדינבי ספת מזנון בצבע שחור

הסגנון הסקנדינבי ידוע בפשטותו, שהוא מקבל בזכות הקווים הפשוטים של הרהיטים ועיצוב הדירה. זו גם הסיבה שהוא כל כך פופולרי בקרב בעלי דירות או בתים המעדיפים סגנון מודרני. במידה ואין לכם מושג לגבי הסגנון הסקנדינבי, הדירה אותה נרצה להציג בפניכם במאמר זה תשמש דוגמה מושלמת. זהו בית משותף הממוקם בהלסינקי ונבנה בשנת 1928. הוא עוצב מחדש ורוהט על ידי המעצבת הפינית ג’ואנה לאאג’יסטו, בעזרתה של הצלמת מיקו ריהאנן. זֶה עיצוב שטוח משדר אווירה מרגיעה ואטרקטיבית, כמצופה מהסגנון הסקנדינבי.

עיצוב דירות עם פינת ישיבה מזמין אתכם לקרוא

עיצוב דירה כיסא פינת ישיבה כסא מזנון מעץ בסלון

הדירה כולה מעוצבת בלבן, כאשר כל חדר מקבל מבטא צבע עדין של ירוק בצורת צמחים או שחור. מעל לכל, עיצוב הדירות בדירה זו בעל מראה נינוח, שנראה הכול מלבד כאוטי, אך מסודר. בין היתר ניתן למצוא שם את הצבע השחור, ששימש לעיצוב השטיח. בסלון מזנון לבן ומודרני תואם, כמו גם כמה ריהוט עץ וקישוטים שאמורים להקרין חמימות.

עיצוב שטוח עם ציור קיר מופשט

סלון בסגנון ספסל רגיל מנורת רצפת עץ עיצוב לבן

המטבח מרוהט כמעט ויש לו שולחן אוכל קטן, המושלם לארוחות מהירות, כגון ארוחת בוקר וכוס קפה בבוקר. לארוחות משפחתיות ארוכות יותר או כשיש מבקרים, יש שולחן אוכל גדול יותר עם הרבה מושבים, הממוקם בגומחה וכך יוצר מעין חדר אוכל. מבחינת העיצוב, שני אזורים אלה משתלבים באופן מושלם בסגנון הסקנדינבי לעיצוב דירות ואת ערכת הצבעים של הסלון אפשר למצוא גם בחדר השינה..

עיצוב מודרני בפינת האוכל של הדירה

כסאות שולחן לפינת אוכל מראה מנורה עיצוב סקנדינבי

הדירה כוללת רצפת עץ לבנה

פינת אוכל חדר אוכל מדף שולחן עיצוב דירה לבנה

חדר הרחצה, לעומת זאת, מספק גיוון בעיצוב הדירה. מה שניכר מיד הם אריחי הרצפה, בעלי צורה משושה וניואנסים בצבעים שונים יוצרים דפוס פרחוני מעניין. אחרת, הלבן משמש שוב כצבע הראשי. העיצוב הפשוט ניתן למצוא גם באזור המקלחת. המקלחת נמצאת באותה מפלס כמו שאר רצפת חדר הרחצה והיא מופרדת משאר חדרי האמבטיה רק ​​על ידי קיר זכוכית..

עיצוב חדר אמבטיה עם אריחי רצפה מעניינים

עיצוב אריחי אמבטיה מקלחת פרחי דירה מודרניים

כפי שאתה יכול לראות, עיצוב דירה זה עומד בכל הדרישות של הסגנון הסקנדינבי. כל סנטימטר מנוצל עד הסוף ולמעשה מבלי לגרום לדירה להיראות כאוטית או צפופה. יש לו עיצוב פשוט ולא מסובך שמזמין אותך להירגע.

עיצוב שטוח עם מטבח פשוט ומודרני

מטבח סקנדינבי לבן שולחן תנור ארון מטבח מסוגנן

משטח העבודה במטבח עשוי שיש

מטבח עיצוב כיור לבן ארון סקנדינבי הלסינקי

הכלים מונחים על מדף

מדף כלים למטבח דירה מפעל עיצוב סקנדינבי

עיצוב דירה בחדר השינה – הרבה ריהוט בהיר ולבן

עיצוב מיטה בסגנון סקנדינבי לבן

עיצוב חדר שינה גוף מנורה לבן צמח חלון שחור

עיצוב דירה שטיח סלון שטיח כסא מרפסת עץ

עיצוב דירה מנורת שולחן צמח לבן פינלנד

עיצוב מאת ג’ואנה לאאג’יסטו