עיצוב פנים קיר עיצוב מודלים עיצוב סגול

המגמה של טפטים משתנה לעתים קרובות. על מנת שיבריקו במלוא הדרו על הקירות, הצבע חייב להתאים לריהוט ולגודל החדר. הפשטות של טפט ללא תבנית מוביל להרמוניה ואיזון. עם זאת, ישנם אלפי דגמים של טפטים עם דוגמאות שגורמים לקירות להיראות חיים עוד יותר. כאן אנו מציגים לכם כמה רעיונות עבור עיצוב קיר עם טפטים.

עיצוב קיר עם טפט – שילובים פנטסטיים

טפט פנימי חדר שינה דגמי צבעים אופנתיים

הודות לטכנולוגיות העדכניות ביותר, החומרים העכשוויים מאפשרים אפשרויות וריאציות גדולות עבור עיצוב קיר עם טפטים. עם טפטים תלת מימד אופנתיים אתה יכול “לפצות” אופטית על חוסר אחידות על הקיר. לדוגמה, הטפטים במראה קיר מטויח או טפטים על בסיס טבעי נראים יעילים מאוד. יתרון גדול של הטפטים הוא שקל לטפל בהם. הטפטים המודרניים מהירים ליישום, דוחים לכלוך ואינם סופגים שמועות. התיאום המוצלח של טפטים עם אלמנטים של הפנים יוצר פזרנות והרמוניה בבית. אלמנטים בסגנון הבארוק הקלאסי עם קווים מודרניים ופשוטים מעצבים לחלוטין את הפנים מחדש. פרטים אופייניים בטקסטיל – תחרה, ברודריי, תבליטים ואבנים, כמו גם באופנת הלבוש – פפיטה, פסים, נקודות וכו ‘מיושמים להפליא בעיצוב הטפטים..

רעיונות יעילים לעיצוב קירות עם טפטים

טפטים עם דוגמאות ניגודיות בעיצוב אופנתי בחדר שינה

עיצוב קיר עם טפטים עם דמויות פרחוניות וגיאומטריות, לעומת זאת, דורש תשומת לב רבה. בדירה קטנה ניתן להניח את הקישוטים הגדולים יותר רק על קיר מכיוון שהם מצמצמים את החלל באופן ויזואלי. יש לבחור את ערכת הצבעים בקפידה. יש להימנע מצבעים עזים וכהים מכיוון שהם גם גורמים לחדר להיראות קטן יותר. אתה יכול לשים את מבטא הצבע על רהיט או אהיל.

רעיון מעניין לעיצוב קיר עם טפטים

סלון טפט אופנתי בעיצוב צורות דפוס

 רעיון לקירות בחדר השינה

עיצוב טפט עיצוב פנים לחדר השינה הפנימי ערכת צבעים כהה אופנתית

רעיון יעיל לעיצוב קיר עם טפט מעוצב 

עיצוב קיר טפט עיצוב פנים אופנתי עיצוב רב גוני

מבטאים מסוגננים עם צבעים כהים

עיצוב קיר טפט מודרני טיח אופטיקה עיצוב רעיונות ערכת צבעים

טפט עם דוגמאות מרענן את הפנים

חדר שינה טפט אופנתי עיצוב קיר צורות עיצוב פנים

טפטים עם דוגמאות בגוון עץ חם

עיצוב קישוט קיר עיצוב רעיונות אופנתיים טפטים גווני שוקולד פנים

עיצוב קיר עם טפטים במראה למינציה

טפט טיח אופטיקה עיצוב קיר מודרני צבעים בהירים ניואנסים חמים