סלון מרווח רעיונות ריהוט מסוגננים

על מנת שתוכל לממש חלומות חיים יוצאי דופן, זה עוזר למצוא דירה הכוללת חדרים גדולים. לרוב זה קורה בלופט, אך בניינים ישנים מרווחים מתאימים מאוד גם למימוש רעיונות בודדים. עם זאת, בעלי נכסים רבים אינם בטוחים לגבי המתקן. על מנת שחלל המגורים ייכנס לעצמו, לעתים קרובות מספיק לשים לב לכמה נקודות.

ריהוט דירות גדולות – יצירת מוקד

ספה גדולה דירה להגדיר רעיונות בחוכמה

ניתן ליצור לוכד עיניים בחדר גדול, למשל, עם רהיט גדול שמושך את העין מיד כשנכנסים לחדר. ספה מתאימה מאוד לכך. לדוגמה, אזור מגורים מודרני או ספה אמיתית של צ’סטרפילד באים בסימן שאלה.

בכל הנוגע לספות, המונח צ’סטרפילד אינו מייצג מותג, אלא סגנון ספציפי. ההיסטוריה המדויקת של רהיט זה אינה ידועה; לפי הדיווחים, האנגלי פיליפ ארל פון צ’סטרפילד הזמין את הספה הראשונה מסוג זה. עד היום יש לו חובבים רבים ולכן הוא נמצא לעתים קרובות בסלון או בחדרי עבודה כאשר הבעלים מעריכים מסורת ואיכות. ספת צ’סטרפילד איכותית עשויה עור ובעלת ריפוד עבה. מכיוון שהעור מהודק למסגרת עם כפתורים במהלך הייצור, נוצר דפוס יהלום טיפוסי. בעוד שאנגליה כמקום ייצור הייתה ערובה לאיכות גבוהה במשך זמן רב, כיום יש יצרנים טובים בכל רחבי העולם.

על מנת להפריד את אזור המגורים ולהפוך אותו לזיהוי, יש להקים את הספה העומדת על הצד או עם הגב לדלת. תלוי בכמה אנשים גרים בנכס, יש צורך בכורסא אחת או שתיים להרחבת התמונה.

ריהוט דירות גדולות – חלוקת הסלון לאזורים שונים

המדפים מחלקים את החלל לרעיונות ריהוט פרקטיים 

על מנת לחלק חדר לאזורים שונים, לא רק ריהוט ישיבה מתאים. המסך הקלאסי הוא גם אופציה טובה. מכיוון שהוא זמין במספר וריאציות, ניתן לרכוש אותו בהתאמה לפנים. אבות יכולים להסתכל אחורה על היסטוריה ארוכה מאוד. הם שימשו אותם באסיה כבר במאה השמינית. באירופה, צרפת היא המדינה הראשונה שגילתה על מנת להפריד בין אזורים או להגן עליהם מפני עיניים סקרניות. ניתן להשתמש בהם לא רק בבית, אלא גם בחוץ כמסכי פרטיות. מדפי ספרים מתאימים גם ליצירת הפרדה.

התנסות בצבעים

הגדרת הסלון בחר את צבע הקיר

בחדרים גדולים התושבים יכולים להתנסות בצבעים. בעוד שצבעים כהים בדרך כלל אינם מתאימים לחדרים קטנים, מכיוון שהם יכולים להפוך במהירות לסוחפים, אין זו בעיה עבור נכסים גדולים. כדי ללכת עם ספה של צ’סטרפילד, למשל, ניתן לשלב את הסגנון האנגלי עם צבעים נעימים כגון

  • אדום כהה,
  • בַּרֶקֶת,
  • או גוונים של חום

לְתַחְזֵק. אתה יכול גם למצוא דוגמאות טפט רבות לסגנון. פרחים ופסים ממלאים באופן מסורתי תפקיד מרכזי באנגליה. עם זאת, במגמות הטפטים הנוכחיות, יש גם כאלה העשויים מבד ובולטים בשל התחושה יוצאת הדופן שלהם. כמובן שאסור להחמיץ דפוסי רטרו ויכולים לשמש בעלי נכסים מודעים למגמה.

הדגש את האורות

סלון מאיר אופנתי רעיונות מנורות שולחן נברשות

בבחירת מנורות, התושבים לא צריכים להיות זהירים, אלא להתרכז בדגמים שמושכים את העין בשל גודלם ועיצובם. עם הקלאסיקה כמו גם עם מעצבים מודרניים, ניתן למצוא אורות אטרקטיביים שמוצגים ביתרון בחדר גדול. אם סגנון הריהוט בחדר עדין, מנורה יכולה להיות מושכת את העין ופומפוזית; נברשת מתאימה היטב כאן, למשל. מי שבוחר בריהוט מפואר, לעומת זאת, צריך להגביל את עצמו למנורות ולאביזרים כך שהתמונה תישאר קוהרנטית..

לתאורה תפקיד מרכזי ביצירת אווירה נעימה.

  1. צריכה להיות מנורה גדולה בכל אזור וקטן יותר להשלים אותה.
  2. בפינות בהן לא מוצבים רהיטים, אפשר להעלות על הדעת אורות כדוריים או חפצי עיצוב.
  3. נרות מזבח יכולים להגיע לגובה של מטר ומתאימים היטב להארת פינות. אולם על מנת שיוכלו לעבוד, יש להקים אותם בקבוצות קטנות.

הדגישו אמנות בחלל

להגדיר עיצוב לקשט קיר צילום

התושבים יכולים לשחרר אדים בכל הנוגע לקישוט. תמונות או תצלומים גדולים מדי עובדים היטב, אשר נמצאים לעתים קרובות על אמנים מודרניים. בעזרת התאורה הנכונה הציורים נראים מושכים יותר.

אבל האמנות לא חייבת להיות מוגבלת לתמונות. בחדרים מרווחים יש לעתים קרובות אזור שנותר ללא שימוש. זה רעיון טוב להקים כאן פסל. עם זאת, עליו להיות מרחק מתאים מהקיר על מנת שיוכל לפתח את השפעתו. כדאי לנסות כמה עמדות ולהסתכל עליהן מרחוק ומכמה זוויות. כל מי שקונה פסל באיכות גבוהה מאמן או בגלריה יכול גם לשאול שם אם אפשר עזרה בהתקנה. הודות לעינו המאומנת של איש המקצוע, בדרך כלל מהר יותר למצוא את המיקום הנכון. אסור שחסר מקור אור בסביבה הקרובה להארת הפסל.

סוכן הנדל”ן בברלין מראה כי ריהוט דירה עם מרחב מחיה גדול יכול להיות די תובעני ziegert-immobilien.de, שערך תחרות עיצוב בשנת 2013. 40 מעצבים השתתפו והציעו הצעות כיצד לרכוש דירה בגודל 213 מ”ר ב- LUX. התחרות הראתה שניתן להשתמש בסגנונות שונים ועדיין להשיג דימוי קוהרנטי.