ניו יורקר-דירה-אזור מגורים-צבעים בהירים

אחד נפלא דירה בניו יורק נעשה על ידי אדריכלים בייר בלינדר בל ו הקונדייל של קוסטה מעוצב על שטח של 5,000 מ”ר. פנטהאוז דופלקס אקסקלוסיבי זה בן חמישה חדרי שינה מרתק בלב מנהטן. העיר הזאת כל כך חיה, רוטטת ביום ובלילה ובוהקת בצבעים פנטסטיים. אורח חיים בוהמי מלא יוקרה וטעם מעולה הוא מה שיש לניו יורק להציע! מנהטן, עם נפלאות האדריכלות הרבות שלה, היא כנראה פלרטטנית ושיקית. קרוב לסנטרל פארק, באזור מגורים עם גורד שחקים בשם פארק לורל, תמצאו דירה עוצרת נשימה זו עם נוף של 360 מעלות של מנהטן עוצרת הנשימה.!

דירה בניו יורק עם נוף פנורמי של 360

דירה בניו יורק-אח-סלון-נוף פנורמי

המדהים הזה דירה בניו יורק מציע נופים יפים, תקרות גבוהות מקושטות, חלונות גדולים ומבחר מרהיב של אלמנטים דקורטיביים, כך שיש מגע תוסס של אלגנטיות. מבחר עדין של צבעים ניטרליים ומכירת זכוכית משקפים את החוץ. אלמנטים של אמנות עכשווית ואח גדול הם המושכים את העין בבית החלומות הזה! בנוסף לריהוט המדהים, ההקפדה המדויקת על הפרטים הקטנים, הריהוט האלגנטי והטוב טעם, נראה שהכל התרחב באופן דרמטי. חלונות ויטראז ‘מהרצפה עד התקרה מסגרים נופים פנורמיים מדהימים של העיר הקסומה הזו.

דירה בניו יורק עם ערכת צבעים של שמנת

דירה בניו יורק-סלון אח

פנינת הנדל”ן הזו מציעה יוקרה בכל פינה ונוף מסנוור של 360 מעלות של קו הרקיע מכל חלון. זֶה דירה בניו יורק מציג דירות יקרות המוצעות גם למכירה ב -26.5 מיליון דולר.

פינת קריאה עם נוף

ניו יורקר-דירה-מגורים-אזור-מנהטן-נוף

חלונות מהרצפה עד התקרה

דירה בניו יורק-חלון זכוכית גדול-נוף פנורמי

קו הרקיע של מנהטן

ניו-יורק דירה-דופלקס-לבן-שמנת

מטבח עם ארונות עץ

עיצוב מטבח דירה בניו יורק

שולחן אוכל עם משטח זכוכית

פינת אוכל דירה בניו יורק

מינימליזם בחדר השינה

ניו יורקר-דירה-סקייליין-מנהטן

כיור שיש בחדר האמבטיה

דירה בניו יורק-חדר אמבטיה-שיש

גרם מדרגות לולייני שחור

דירה בניו יורק - גרם מדרגות לולייני

נוף לסנטרל פארק

ניו יורקר-דירה-סנטרל פארק

תוכנית אדריכלית

תוכנית דירות בניו יורק קומה שנייה

תוכנית דירה בניו יורק