מודרני בעליית הגג-פנים-פנטהאוז עם נוף לנהר

בתוך ה פנים לופט חייבת להיות אחדות בין הסגנון לתפיסה הכללית, אך צריך להיות גם אלמנט רומנטי שיהפוך את הדירה לייחודית ומובחנת. הדירה חייבת להיות נעימה ונוחה לתושבים. זה בדיוק מה שהושג בפנים ניו יורק בעליית הגג.

אווירה רומנטית מפנים הדירה בעליית הגג

מודרני בעליית הגג-פנים-נוף לנהר-פנטהאוז-חדר שינה

זֶה פנים לופט מסוגנן ומדבר על טעם בריהוט ותשומת לב לפרטים הקטנים. יש לה שתי קומות, הראשונה שבהן בנויה כדירה קלאסית ומציעה את הנוחות והנוחות שאפשר לצפות. החדרים הנפוצים ביותר בכל יום הם הסלון, חדר האוכל והמטבח – המוקרנים כחדרים נפרדים, כל אחד עם רעיון משלו. המראה הכללי מדבר על תחושה אמנותית עם אלמנטים אמנותיים שנבחרו בנפרד. הפסנתר בסלון מדגיש את הפנים ומנורות הקיר הן מוקד העיצוב. שילוב של מקוריות.

יצירות אמנות מקוריות בפנים הדירה המודרנית בעליית הגג

יצירות אמנות מודרניות בעליית הגג-פנים

השילוב בין האלמנטים העיצוביים השונים מחושב היטב וישנן דרכים להשיג תוצאה סופית מצוינת. ארון העץ בין חדר האוכל והמטבח מושלם ויוצר מרחב סמוך בין שני החדרים. החלונות הגדולים מבטיחים תנאי תאורה טובים וגורמים לחדרים להיראות מרווחים ונעימים. האלמנט הרומנטי מוכנס דרך הקומה העליונה, אליה ניתן להגיע באמצעות סולם. הוא עשוי כולו מאלומיניום וזכוכית, ובעצם עליית הגג, מקום לישון בו. מיטה באוויר הפתוח מוקפת אורות תה היא הגשמת חלום עבור כל אדם רומנטי שאוהב לחלום ולישון מתחת לכוכבים. אפשר לפגוש את מלך השמחה הזה כשיש לנו הזדמנות ורעיון משלנו  פנים לופט יש.

ב אנג’לוב

פנטהאוז עם נוף לנהר מ אדריכלים קרול מריאן

מוקד – הפסנתר בסלון

מודרני-עליית גג-פנים-סלון-פסנתר

מטבח בסגנון כפרי

בסגנון בית כפרי מודרני בעליית הגג-פנים-מטבח

אריחים כחולים

מודרני בעליית הגג-פנים-חדר אמבטיה

חדר אמבטיה פנימי לופט

סולם לקומה העליונה

מודרני-עליית גג-פנים-סולם-קומה עליונה